Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: nőszirom, jázmin, ámbra, vanília, narancsfa virága

Hermès 24 Faubourg EDT eladó
Ár: 5000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Hermès 24 Faubourg EDT kiadó
Ár: 2700.-/5000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Timi8

2020. július 11.

Retro-vintage, klasszik-fantasztik, vitathatatlan stìlusban és minőségben. Alkalmi, tömény virágözön, fokozatosan ahogy szárad le, szépen szelidül, puhul, szappanosodik.
Azt gondoltam, Ő sokkal könnyedebb, lágyabb lesz mint az edP verziòja, de sem erősségben sem tartòsságban nem marad el mögötte.
Akik a Chanel No.5, vintage Givenchy Organza edp, Estée Lauder Youth Dew, YSL vinage Opium vonalon mozgolòdnak, teljesen "vakon" is bevállalhatják, ők imádni fogják. Nekem ìgy most gyakorlatilag használhatatlan. Egyszerűen nem tudok neki kevesebbet adni, mert konkrétan avatatlan orrnak is érezhetően magas minőség, luxus, sőt niche kategòria, "van benne anyag rendesen", kifejezetten eszményi megjelenésű üvegben de nem találtam magamra benne.
Végtelenül sajnálom, mert korrekt kis cucc, semmi nincs kispòrolva belőle, oda tette magát a Hermés ezzel az illattal is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 2.

Vásárlás mellé kaptam belőle edp mintát, és hazaérve azonnal izgatottan illatoltam a nagyhírű ház alkotását. Szerettem volna, ha lenyűgöz, hogy na igen, ez aztán illat a javából, de ez elmaradt, sőt, biztos vagyok benne, hogy nem kerülhet majd üvegben a polcomra.
Klasszikus illat, akár a korosztályomé is... de semmiképp nem az enyém. Bocsánat, Tisztelt HERMÉS, de ez nálam sem több, mint 3 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Dormir

2017. június 30.

Régóta kíváncsi vagyok rá.
Nos, nagyszerűen összerakott illat, de sajnos nem az én stílusom. A fémes mellékzönge miatt nem tudom szeretni.
Valóban fényes, ragyogó, de valamiért arra a zavaró szagra emlékeztet, amit a fémpénz vagy cipzár hagy a bőrön.
Az első szippantás számomra a Cabochard bőrös, ciprusos, vad kezdetét idézi, majd ez picit háttérbe szorulva teret ad a meleg, ragyogó virágoknak.
Szerintem nem idejétmúlt. A fémes hatása miatt nekem picit " koszosnak" tűnik, ezért nem az arisztokrácia letisztultságát adja, mint az aldehides Chanelek, vagy a Dior, hanem a pénz szaga maga😁
De van benne anyag, ötlet, minőség. Nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Régóta kíváncsi vagyok rá.
De van benne anyag, ötlet, minőség. Nagyon tartós.

narcissus

2017. április 12.

Vakon vettem, mert szeretem a Hermès-t. Nagyon is. Csak az edt-tet ismerem a 24 Faubourg-ból, és amolyan nosztalgia-illatnak tartom. Érett, telt és kicsit a letűnt időket idézi, a nagyon elegáns dámák és urak világát, a szalonok, kávéházak illata sejlik fel...Szép virágos illat, rajtam leginkább a jácint dominál, és van benne egy adag fátyolos rejtelmesség, amitől egyedivé válik.A ciprus és a narancsfa virága is szerepet játszik, ahogy a narancssárga szín is annyira jellemző az üvegbe zárt folyadékra.Kedvenc lehet belőle, bár eddig még nem használtam sokat el belőle, és ez jelent valamit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.