Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. május 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016.    kreátor: Jean-Claude Ellena

Fejjegy: keserű narancs

Szívjegy: neroli

Alapjegy: sáfrány

Hermès Eau De Néroli Doré fújós eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 10.500 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: 100 ml-ből kb 88 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

MesMess

2020. szeptember 1.

Fújós gyári mintából próbáltam többször, télen és nyáron is. Kifújáskor valóbam elég keserû, de nekem pont ez a rész tetszett. Ami az elsô öt perc után marad, az egy szappanos, virágos, száraz és mégis zöldes, az a hermés alapillat. Fura, de nekem valami enyhén mûanyagos olvadt illat is van a virágok mellett. ( a 90-es években a libero pelenkanak a muanyag/gumis/elasztikus része volt ilyesmi illatú, illetve valamiért erre emlékeztet. Vagy még arra, amikor vasalom a még kicsit medves ruhát, amihez nem tettem öblítôt.)JCE-t nagyon szeretem, de ez most nem jön be annyira, persze, ezek csak az én benyomásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

szeliger

2016. április 27.

Annyira szép, meleg árnyalatú sárgában pompázik az üveg, hogy a sorozatból erre esett a választásom, ráadásul ezzel az illattal korábban még nem találkoztam, csak most került a parfümériákba.
Kifújáskor nagyon-nagyon keserű nekem, szinte fejbevág, ahogy beleszippantottam, úgy kaptam azonnal a fejemet hátra. A kesernyésség sokáig tartott, de mégsem vált elviselhetetlenné, folyamatosan adta át a helyét egy fűszeresebb, virágosabb, könnyed illatnak. Határozottan érezni a nerolit, de van egy kis borotvahabos stichje. Emiatt aztán hiába unisex, az én ízlésemnek inkább fiús, mindezzel együtt hozzávetőleg fél óra múlva már kifejezetten élvezetes szagolgatni. Nekem a karomat mindig fel kellett emelnem az orromhoz, csak úgy magában a kb. 80 cm távolságból nem nagyon éreztem, bőrközeli illatnak tűnik. Tartóssága legalább 4 óra, majd meglátom, meddig tart még, de határozottan gyengül. Biztosan adok még majd neki esélyt forróbb nyári napokon, rendesen feltéve, az illatba beburkolózva, nem dobtam még el a süllyesztőbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.