Hermès

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuzmano, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjellemzők: citromos jegyek, gardénia

Ár: 2200Ft/5 ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

stylo

2021. szeptember 16.

Most ertem haza egy uveggel. Nagyra ertekelem ezt a markat, ez a kovetkezo aldozat. Nagyon extravagans, de nem tolakodo vagy harsany. Citrusos, kesernyes, tavolsagtarto bar nem rideg. Tartok tole, hogy nagy hidegben nem fog olyan jol mukodni, mint mondjuk tavasszal. Nagyon tartos, a boromon orak mulva is latszik, hol landol, annyira olajos. Van rahedli parfumom, ezeket ugy hasznalom, mint az aktualis hangulataim, celjaim vagy tetteim kifejezodesei. Hiszek az illatok erejeben. Van a jokedvu, a komoly, a sebezheto, a konyortelen, a nyugodt, a lotyo, a nagyobbacska halacska(most mondjam azt h capa?)..... Sorolhatnam. Ez a "most jottem az elit negyedbol, azt se tudom jodolgomban mit csinaljak" - tipusok kozott kap helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

floracska6

2021. július 15.

A sima Jour tetszik de ebben a változatban van egy összetevő ami nekem orrfacsaro. Bőr? Nem látom az összetevők között mégis ehhez hasonló, ugyanez van a Galop de Hermesben amitol felkavarodik a gyomrom.
A Jour után nem ilyen illatvilágot vártam.
De 2 csillag mert nem tucat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

A Jour után nem ilyen illatvilágot vártam.
De 2 csillag mert nem tucat.

Qwerty

2021. május 22.

Nagy dilemma volt, melyik változata legyen, kb. minden egyes véleményt elolvastam a neten, és bár mindenből a könnyedebb, citrusosabb, vizesebb változatot választom, most mégis az Absolu mellett döntöttem a sima Jour helyett. Ez utóbbi rajta marad a kívánságlistán, talán majd egyszer. Vakvásárlás volt, de J. C. Ellena neve nálam nagy esély a sikerre, az én bőrömmel, orrommal és ízlésemmel nagyon passzolnak az illatai. Ő tehet arról is, hogy a pályafutásom elején lelkesen összevásárolt készletem nagy részétől megváltam, mindet túl egyszerűnek vagy bántóan szintetikusnak éreztem. Kevesebb lett, de több. Az általam ismert és imádott illataiban jelen lévő fanyarság, karcosság vonz ennyire, a tökéletesen eltalált "földesség".
Nos, erről szinte mindenki ugyanazt írta, és nem tévedtek. A kritikák sem.
Nőies, de nem dög, elegáns, de nem hivalkodik. Mégis felkapja az ember a fejét....mi ez? nagyon jó! Mintha mindig is ismertem volna, holott még biztosan nem találkoztam vele. Jól kiválasztott és adagolt virágok kellettek ahhoz, hogy ne legyen virágillatú, ne is váljon édessé, a fent említett karcossága és kesernyéssége miatt nem fullad unalmas fehérvirág-klisébe. Többen írják a mézes jelleget, ilyet szerencsére nem éreztem, ki is szaladtam volna a világból. Igazából a június elejének van ilyen illata, már ha ennek van értelme.
A grapefruittól több citrusosságra számítottam, a könnyű nyári limonádéim után a gyümölcsöt nem tudtam volna azonosítani, pedig sokszor szagoltam már sokféle parfümben. Itt testesebb, kesernyésebb, az a jellegzetes aromája dominál, ami a többi citrustól megkülönbözteti. Első fújáskor meg is ijedtem, eljött egy olyan pillanata is, amikor nem tudtam hogyan lesz tovább és esélyes volt, hogy most fordul nagyon rossz irányba, de nem tette. Érdekes ebben a fázisban, de inkább szokatlan, mint kellemetlen. Lehet, hogy a nyarat emiatt nem is fogja bírni, és marad hűvösebb időkre. Leszáradáskor a végig érezhető tölgymoha előtérbe kerül, talán némi pézsmával és még kevesebb pacsulival támogatva. Luxusszappan illata ez is, nem idegen a márkától. Az illatjegyek folyamatosan "fonódása" csak az első fújásokkor feltűnő, később összeáll, ahogy ez lenni szokott. A szokásos hozzáállás, hogy majd jól atomjaira szedem, itt nem működik, nem tudom igazán atomjaira szedni. Pont ezért sikerült kicsit zavarosra ez a vélemény. Tőlem szokatlan módon már harmadik hete csak ezt fújom és egyre kevésbé tudom megmagyarázni.
Az üvegét tekintve tudtam mire számíthatok, mégis meglepett ez az aránytalanul vastag, tömör üvegtalp. Inkább emlékeztet egy üveg piára, mint parfümre, de nem probléma, nem szoktam magammal cipelni. Kizárólag reggel, zuhany után vagyok hajlandó bármit is magamra fújni, nap közben sosem "frissítgetek", egyszerűen nem bírom gyomorral. De nem is kell, egyetlen fújás egy napig simán kitart, imádom, ahogy nap közben finoman előlibben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 22.

Nos, erről szinte mindenki ugyanazt írta, és nem tévedtek. A kritikák sem.

Lenaeri

2020. július 20.

Sosem véleményeztem még parfümöt úgy, hogy csak éppenhogy kipróbáltam a drogériában.
A reklámja fogott meg leginkább, ami nagyon titokzatos számomra. Alig vártam, hogy megszaglásszam.
Ez az illat gyönyörű és vadító, semmihez sem fogható. Rendkívül különc.
Négy órával ezelőtt fújtam a csuklómra, de még mindig ugyanúgy jelen van.
Már ruházok is be egy 50 milisre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Ez az illat gyönyörű és vadító, semmihez sem fogható. Rendkívül különc.
Négy órával ezelőtt fújtam a csuklómra, de még mindig ugyanúgy jelen van.
Már ruházok is be egy 50 milisre.

széva

2020. június 29.

Valahogy most ebben a párás melegben eszembe jutott és annyira jó érzés ez a finom kellemes zöldes illat.

Nagyon szép ez az illat.Azt hiszem fogjuk szeretni egymást. Annyira puha,kifinomult.Még nem tudom a pasi mit fog szólni,remélem tetszik majd neki :-)

Tetszik neki :-D nagyon örülök ennek mert sajnáltam volna túladni rajta. Már ezt meg kellett tennem egyszer "leszidolszagúzta" egyik parfümömet nem írom le melyik volt mert nem volt rossz,de most hogy viselj egy illatot ami a párodnak nem tetszik?
Kíváncsi vagyok hogyan fog viselkedni hidegben,melegben. Érdekes volt mikor reggel magamra fújtam aztán kimentem a lakásból és visszatértemkor karácsony illat volt. Van benne valami ami az agyamban erre emlékeztet,talán a citrus de picit mintha halvány fenyő is volna benne (ami pedig nincs ) Olyan mintha egy virágos kertben állnék egy fenyő mellett. Érzem a földet a mohát a levegőt a virágot. Természetesnek érzem ami nagyon jó most ebben az egyre édesedő parfüm világban.

Változatlanul szeretem. Még van az üvegemben vagy 35ml ,de már azon agyalok,hogy veszek egy másikat nehogy nélküle kelljen egy napot is kibírnom. Nyarat vártam vele,de csak fogyogat hiába spórolok. Még senkin nem éreztem és ez is előnyére szól. Most ezeken a kezdődő tavaszi napokon nagyon szép rajtam.

Második üvegem van megkezdve és most vettem észre,hogy után tölthető a palack :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Timi27

2020. június 22.

Különleges fűszeres, de friss illat. Felfújás után citrus, és zeller illat ebben is, mint a sima Jour-ban, de itt dominánsabban. Rajtam a sima Jour lett krémesebb a leszáradáskor, ez maradt pici fűszerességgel citrusos, és ez tartósabb is a végén,de két óra múlva ez is csendesebben érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

Zsanitk89

2020. március 1.

Egyszerűen csodálatos! Top 3 ban nálam benne van pedig gyűjtő vagyok. Több száz parfüm fordult meg a kezemben a 18 éves gyűjtés alatt de ez top3! Ajánlom mindenkinek! Jó vásárt csinál vele! Tartós nagyon nagyon nagyon az illata pedig iszonyúan egyedi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

andiriri

2020. február 26.

Nagyon szeretem! Elegáns, letisztult illat. Tartós. Egyszerűen Hermès. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Nagyon szeretem! Elegáns, letisztult illat. Tartós. Egyszerűen Hermès. :)

erika830104

2019. augusztus 18.

Az első kifújástól a leszáradásig minden pillanata csodás számomra!
Sugall nekem egy életérzést,lelki szemeim előtt ő egy boldog,ápolt,vidám, 30-as évei elején járó szabadszellemű nő illata,akinek mar a puszta megjelenése ,kedvessége,kisugárzása boldoggá teszi a körülötte lévőket.
Olyan Grace Kelly-s Margot Robbie-s illat.Szépség,boldogság illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Az első kifújástól a leszáradásig minden pillanata csodás számomra!
Olyan Grace Kelly-s Margot Robbie-s illat.Szépség,boldogság illata.

Marcsi66

2019. május 17.

Csak azt akarom elmondani h szeretlek,,,és égen -földön keresem a mintámat belőled,lakásomban vagy valahol,nem tudom hova tettelek.Véleményezni csak majd akkor tudom,DE ezt most is elmondhatom h szuper,nagyon tetszett amikor szagolgattam,citrusos-krémesség abszolút a nőiesség domborít,Arra is emlékszem h h jobb mint a sima,bár az is szép példány.Nyugodt szívvel max pontos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.