Hermès

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuzmano, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjellemzők: citromos jegyek, gardénia

Ár: 11000 , Eladó: picimucko
Állapot: több mint háromnegyedig van :) , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost
Ár: 10.000ft postával elsöbbségivel , Eladó: RoodGirl
Állapot: 30ml/foto, Helyszín: --, fizetés: --

Zsanitk89

2020. március 1.

Egyszerűen csodálatos! Top 3 ban nálam benne van pedig gyűjtő vagyok. Több száz parfüm fordult meg a kezemben a 18 éves gyűjtés alatt de ez top3! Ajánlom mindenkinek! Jó vásárt csinál vele! Tartós nagyon nagyon nagyon az illata pedig iszonyúan egyedi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

andiriri

2020. február 26.

Nagyon szeretem! Elegáns, letisztult illat. Tartós. Egyszerűen Hermès. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Nagyon szeretem! Elegáns, letisztult illat. Tartós. Egyszerűen Hermès. :)

erika830104

2019. augusztus 18.

Az első kifújástól a leszáradásig minden pillanata csodás számomra!
Sugall nekem egy életérzést,lelki szemeim előtt ő egy boldog,ápolt,vidám, 30-as évei elején járó szabadszellemű nő illata,akinek mar a puszta megjelenése ,kedvessége,kisugárzása boldoggá teszi a körülötte lévőket.
Olyan Grace Kelly-s Margot Robbie-s illat.Szépség,boldogság illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Az első kifújástól a leszáradásig minden pillanata csodás számomra!
Olyan Grace Kelly-s Margot Robbie-s illat.Szépség,boldogság illata.

Marcsi66

2019. május 17.

Csak azt akarom elmondani h szeretlek,,,és égen -földön keresem a mintámat belőled,lakásomban vagy valahol,nem tudom hova tettelek.Véleményezni csak majd akkor tudom,DE ezt most is elmondhatom h szuper,nagyon tetszett amikor szagolgattam,citrusos-krémesség abszolút a nőiesség domborít,Arra is emlékszem h h jobb mint a sima,bár az is szép példány.Nyugodt szívvel max pontos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

Yeticica

2018. december 22.

Jajjj hat mindent elmondtak mar errol az illatrol elottem... en a nagy rajongok taborat gyarapitom. A sima Jour is isteni, de megorulok a zellerszagtol ami ott bujkal benne. Perverz modon szaglaszom de magamon nem tudom megsem elviselni.
Az absolut nekem nagyon hasonlo, de a zellerszagot eltuntettek belole. Citrusos-gardenias isteni finom, sportosan elegans , nocis illat.
Kicsit a L’instant edt-hangulatot idezi nekem, nyarelot, napsutest a falombok kozott, gyerekzsivajt.
Sajnos a leszaradasaban a tolgymoha nekem tul sok, valahogy nem passzol ez a fuszeresseg az illat eddigi vonalahoz. Igy csak 4 *
Up: jajjjjjjjajjjjjjjajjjj! A kenos minta milyen felrevezeto, nem is tudom minek leteznek. Megrendeltem uvegeben, es az elso fel ora gyotrelem: csipos cseresznyepaprika (kaposztaval toltve), k. sok ecettel elteve.
De aztan..... jon a kremes varazslat, grapefruit-citrom kombo, ai egyre kremesedik..... a jol ismert Hermes vonasok, pontasabban JC Elena vonasok. Ha tulelem az elso fel orat, jar az 5 csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Parfuwoman

2018. december 5.

Hű, hogy ez micsoda finomság!! Nővéremnek köszönhetően találtam rá, mivel már évek óta készítünk egymásnak Mikulásra kalendáriumot, amibe mindenféle apróságot csempészünk, köztük parfümöt is, persze.Magamtól nem biztos, hogy mostanában megillatoltam volna, mivel Hermes illatai közül eddig ami tetszett volna, az nem volt tartós(Eau dés Merveilles Bleue), vagy túlontúl drága volt(Galop), s nem találtam elég komplexnek az árához képest. Ez a parfüm még elég jó áron beszerezhető kedvenc netes bűnbarlangomból(valamelyik kedves KM-estől loptam, bocsi :D), s egyelőre kitartóan illatozik rajtam egy tusolást követően is. Azt éreztem a felfújásakor, mint a Chloé Nomádja esetében, hogy bár én az ilyen típusú, citrusos, friss, könnyed, nőies illatokat (bár a nomád nem citrusos, hanem chypre, de a jellege hasonló)alapból nem kedvelem, unalmasnak tartom őket, de ezt nagyon is tudnám szeretni. Ez az illat olyan, amilyennek én a J'adore-t elképzeltem. Istenien krémes és citrusos, picit barackos, picit virágos felhanggal indít, amibe bezavar egy enyhe szúrós vetülete a gardéniának. Aztán a szívillatban ez szépen bekrémesedik, finomodik, megtartva citrusosságát. Nagyon tetszik, felkerült a kívánságlistámra, persze még tesztelgetem egy párszor, pláne míg el nem fogy a kis mintácskám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

angelina69

2018. október 28.

Néhány próba után megállapíthatom, hogy ez nem az én illatom. Pedig... jól indult. Az első kb. 20 perc valami fantasztikus citrusos illatfelhőt produkált. Annyira összetett citrusos illat, amilyet én még más parfümben nem éreztem. Egyszerre savanykás, kesernyés, csöppet krémes. Ezután a bőrkémiámmal nem működik együtt... Volt egy illatjegy, melytől konkrétan émelyegtem. Zavaró volt. Egyébként egy krémes, virágos, citrusos, kissé kesernyés illat. Nem tolakodó, nem harsány, de jelen van. Egyszerre vonzó és távolságtartó. Szerintem átmeneti időben bontakozik ki a legszebben. Nem tudnám napi szinten hordani, annál különlegesebb. Minőségi illat. Kell hozzá lelki érettség, rátermettség. A tartóssága rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

emitaylor23

2018. október 16.

Kedvenc őszi illatom, bágyadt napsütés, tea, avarzörgés. Rajtam tökéletesen komplex, nem tolakodik, csak meg-megcsillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

Verona5

2018. szeptember 7.

A három Jour közül ez a kedvenc a sima Jour után. Tökéletesen elegáns, nőcis-szoknyás illat a 20-25 fokos időre. Vigyázni kell vele, mert 30 fok körül a szép barackos-gardéniás-jázminos szüreti hatású kombó átvált buggyant borszagba és akkor egy katasztrófává válik a bőrömön. Sajnos tényleg Hermés árban mérik és a 85 ml-s elegáns üvegével betörőt is lehetne fogni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

széva

2018. július 1.

Nagyon szép ez az illat.Azt hiszem fogjuk szeretni egymást. Annyira puha,kifinomult.Még nem tudom a pasi mit fog szólni,remélem tetszik majd neki :-)

Tetszik neki :-D nagyon örülök ennek mert sajnáltam volna túladni rajta. Már ezt meg kellett tennem egyszer "leszidolszagúzta" egyik parfümömet nem írom le melyik volt mert nem volt rossz,de most hogy viselj egy illatot ami a párodnak nem tetszik?
Kíváncsi vagyok hogyan fog viselkedni hidegben,melegben. Érdekes volt mikor reggel magamra fújtam aztán kimentem a lakásból és visszatértemkor karácsony illat volt. Van benne valami ami az agyamban erre emlékeztet,talán a citrus de picit mintha halvány fenyő is volna benne (ami pedig nincs ) Olyan mintha egy virágos kertben állnék egy fenyő mellett. Érzem a földet a mohát a levegőt a virágot. Természetesnek érzem ami nagyon jó most ebben az egyre édesedő parfüm világban.

Változatlanul szeretem. Még van az üvegemben vagy 35ml ,de már azon agyalok,hogy veszek egy másikat nehogy nélküle kelljen egy napot is kibírnom. Nyarat vártam vele,de csak fogyogat hiába spórolok. Még senkin nem éreztem és ez is előnyére szól. Most ezeken a kezdődő tavaszi napokon nagyon szép rajtam.

Második üvegem van megkezdve és most vettem észre,hogy után tölthető a palack :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)