Hermès

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   17 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: koriander, bors

Szív: kardamon

Alap: vetivérfű, gyömbér

HelloSziaIvett

2020. január 30.

Update: Több hónapnyi használat után a sárgadinnye helyett már kiérzem a borsot, és azt kell mondjam, hogy ez az egyik kedvenc tavaszi, nyári illatom. Végre nem viragos, gyümölcsös, tündi- bündi, lágy szellő illat hanem egy sokkal karakteresebb, feltűnőbb, orrbamászó csoda. Nagyon kevesen viselnek szerintem hasonlót. Akinek elege van a tavasztündér illatokból, annak nagyon ajánlom.

Tartósnak annyira nem mondanám, de fantasztikusan egyedi illat. Én sokadszorra is sárgadinnyét érzek rajta, aminek egyébként imádom az illatát így kedvenc lesz, de pont ezért szerintem nagyon megosztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

fagas

2019. június 5.

Nem csoda, hogy igencsak megosztó illat a Hermes ezen alkotása. Én a feltétlen rajongói közé tartozom, egy igazi különlegesség ez, hirtelen nem is tudok még csak hasonlót sem mondani.:-) Rajtam is először a bors dominál, majd átváltozik egy olyan csodává, hogy legszívesebben állandóan mély lélegzeteket vennék, ha nem félnék attól, hogy hiperventillálni kezdek.:-) Szóval, nem elég belőle, nyáron a hőségben akár életmentő is lehet a frissessége.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Krisztocska

2019. május 2.

A második Hermèsem, amit nagyon szeretek. (Összességében talán a harmadik parfüm lehet, amit megjegyez a Férjem, hogy mennyire jó, pedig már csak legyint a parfümmániámra.)
Szóval: kifújáskor határozott bors és még az is marad jó ideig, egy kis édeskés és gyömbéres aláfestéssel. Ezután a bors csitul és az egész illat átalakul egy légies, üde, könnyű, édeskés, valami szappanos-rúzsos finomsággá. Külön öröm számomra, hogy nem tucat, sosem éreztem még senkin. 🙃 Minimum csillagosötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

juvena

2018. december 5.

Felváltva használom nyáron az UN JARDIN EN MEDITERRANEE EDT-vel. Erős, friss, üde, semmihez nem fogható illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

nyarigabi

2018. május 30.

Kaptam egy fújóst ajándékba egy barátnőmtől, akinek ez a nyári illata és imádja. Mostmár én is imádom! Követeli a harminc fokot. Először répa illata van, de az sem kellemetlen, pár perc múlva pedig egy nagyon fűszeres citrusos illat bújik elő, meglepően jó tartóssággal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

mariann33

2017. szeptember 21.

Itt került hozzám egy kisebb mennyiség.Nem pont ilyen illatra számítottam,nem jobbra,egyszerűen más zöldre.A Hermés sajnos az a márka,amiben még egy olyan illatot sem találtam,ami megvételén egyáltalán elgondolkozzak.Természetesen értem én a naģy rajongást a Hermés márka iránt,mert ez az illat is nagyon egyedi,viszont rettentő szélsőséges.Annyira karakteres,hogy vagy utálja valaki,vagy imádja-szerintem.Én egyenlőre egyik táborhoz sem tartozom mivel még tesztelem,de ha most kéne döntenem,inkább nem adnék egy kisebb vagyont érte...márcsak azért sem,mert egy kilo feketebors nem kerül annyiba.Márpedig ennek a parfümnek a leg meghatározóbb illatjegye a bors,úgy nyersen ahogy a konyhában főzés közben megüti az orrunkat.Persze később bezöldül az illat ami nyilván a vetiverfű lehet.Nagyon érdekes,nagyon karakteres külön-külön is minden illatjegye,így együtt egy igazi fűszer csokor.Nem nőies illat,de nem is férfias,mondjuk akkor unisex,nem tudnám besorolni egyik nemhez sem biztosra.
Hétköznapinak túl drága,alkalminak túl hétköznapi.Nem csak árban,de a márkának is vannak azért jóval finomabb illatai,de a Hermés ezúttal sem nyert meg magának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Lapo

2017. május 12.

Az első illat aminek kapcsán azt érzem, hogy nagyon különböző ízléssel vagyunk megáldva és nem biztos, hogy egyik vagy másik a JÓ ízlés.. egyszerűen más orral rendelkezünk. azonban a snidliges párizsi(?!), büntető illat(?!) jelzőt maximálisan visszautasítom és meg kell hogy védjem ezt az illatot annak ellenére, hogy természetesen tiszteletben tartom az előttem szólók véleményét.. de ez (még ha az "Un Jardin" kollekció legkevésbé kedvelt darabja) szerintem maximálisan hozza amit ígér.. ennél szebben egy eső utáni trópusi kert illatát NEM LEHET megalkotni..
Unisex illat, egyik nemre sem tudnám azt mondani, hogy ők könnyebben viselhetik..
Csodálatos és semmihez sem hasonlítható..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Csodálatos és semmihez sem hasonlítható..

Skiiin

2016. december 4.

Abszolút 5*!Nagyon különleges, egyedi, uniszex illat. Gyönyörű zöld, fűszeres kompozíció!Örülök, hogy megvásároltam, azt javaslom, hogy vásárlás előtt ne csak a csuklón próbálják ki!Teljesen más arcát is megmutatta az illat, miután a nyakamon is kipróbáltam!
Tartóssága (ősszel-télen): 3-5 óra kb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Tartóssága (ősszel-télen): 3-5 óra kb.

HDR

2016. március 4.

Papírcsíkon nagyon bejött, a bőrömön ellenben olyan volt, mintha snidlinges párizsival kenegettem volna be magam. Három csillag, mert Hermés és mert mint kompozíció amúgy jó, nem ötlettelen és átlagos. De nem szeretnék két lábon járó felvágottaspult lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Piri11

2015. december 13.

Én bizony jöttem felpontozni szegényt :) Kifújáskor nagyon finom zöldes illata van, de nem a klasszikus zöldes illat. Hú ..., nem tudom mihez hasonlítani. Majd jön a finom fűszeres illat. Nekem ő most ebben a borongós, hideg időben a tavasz :) Nagyon jól esik. Egy idő után rajtam egy kicsit fémes lesz az illata, majd ha nem láttam volna az összetevőket, akkor azt mondtam volna, hogy pacsuli, tiszta finom pacsuli. Elkeseredve olvastam az előző véleményeket, hogy büntető illat, meg mocsár és húsleves szagú :(. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák :)) Az én bőrömön egyébként elég tartós. Szerintem különleges, nem hétköznapi illat, így mindenképpen jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.