Hermès

Ár:   17 110 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   17 110 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: bergamott, narancsfa virága

Szív: leander

Alap: cédrus, füge

Hermes Un Jardin En Mediterranee fújósok
Ár: 1400 Ft, 2200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 1500 forint , Eladó: Bildiko78
Állapot: Üveges maradék, kb 3-5 ml/ 50 ml, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után

barni8

2020. július 15.

Hadd helyesbítsem a leírást.😉

Fejillat: mandarin, bergamott, citrom
Szívillat: narancsvirág, leander
Alapillat: fügefa levél, ciprus, boróka, pézsma, pisztácia

Olyan ez az illat, mint egy nagy kalapos spanyol színésznő egy konszolidált és decens, német luxusáruházban.
Narancssárga szipkával szívja a cigarettát és hiába figyelmeztetik, hogy itt dohányozni tilos...Csak hadonászik, hadar, a spanyolra oly jellemző éles és tüskés hangbuborékokkal.

Megvan győződve róla, hogy elegáns.
Bokáig pirosban és feketében. Egy Bedlington terriert próbál a hóna alá gyömöszkélni. Egy bárány és vörösróka különös párbaja.

Ugyanilyen harsány a Mediterranee.

Túl sok a boróka és ciprus. Túl fanyar. Ottfelejtett rozsdás szeg illata.
A bergamott nem a csúcsminőségű, szelíd kerekség. Itt szálkaéles túllövés.
A mandarin és citrom szemérmetlenül élénk. Szintetikus kólaszag.
A leander és pézsma pedig már hiába harcol az édesítésért.
A fügefa és pisztácia csak a keserű ízeiket hozzák. Melankólikus cigányzeneként.
Csak széthúzzák az egész döcögést. Mellékvágányra terelt szerelvény.

Lejárt korok túlbuzgó locsolókölnije.

Alapból szeretem az Hermès-t, de ez vázlatban ragadt díszletrajz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Hadd helyesbítsem a leírást.😉

Fejillat: mandarin, bergamott, citrom
Szívillat: narancsvirág, leander
Alapillat: fügefa levél, ciprus, boróka, pézsma, pisztácia

Megvan győződve róla, hogy elegáns.

Ugyanilyen harsány a Mediterranee.

Túl sok a boróka és ciprus. Túl fanyar. Ottfelejtett rozsdás szeg illata.
A bergamott nem a csúcsminőségű, szelíd kerekség. Itt szálkaéles túllövés.
A mandarin és citrom szemérmetlenül élénk. Szintetikus kólaszag.
A leander és pézsma pedig már hiába harcol az édesítésért.
Csak széthúzzák az egész döcögést. Mellékvágányra terelt szerelvény.

Lejárt korok túlbuzgó locsolókölnije.

Alapból szeretem az Hermès-t, de ez vázlatban ragadt díszletrajz.

enci89

2020. július 15.

Nem egy tipikus kis citrusos, könnyen felejthető illat. Kifújáskor egy kicsit ugyan nekem tömény, de nagyon hamar letisztul. Szeretem, mert nem édes, nem fáj tőle a fejem, különleges és nagyon egyedi. Rajtam nem férfias, nem szúrós. A tartósságát tekintve én közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

leila0803

2020. július 14.

Szamomra csodas, harmonikus, friss illat. Abszolut 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 14.

Szamomra csodas, harmonikus, friss illat. Abszolut 5*.

sammy

2020. május 30.

Ajándék mintaként érkezett. Nálam ez a Hermes kertek legjobbja. Egyelőre még nem az én stílusom, de nagyon szép alkotásnak tartom, később még talán megkívánom ezt is. Van valami közös a Nílussal, mintha ugyanabból az esszenciából indultak volna, mégis mindkettő nagyon egyedi. Rajtam rendkívül tartós, az összes parfümömet lekörözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

kissagi19

2019. július 16.

25 fokban kezdtem el tesztelni a kerteket. Tegnap ö volt soron, a kíváncsiságomnál csak a lelkesedésem volt nagyobb. Kifújáskor csodás ciprusos-borókás illat. Leszáradás után citrusos-bergamottos, majd kibontakozik a leánder és talán még valami édeske illatjegy. Egyszerűen egy mestermű, számomra új értelmet ad a parfüm fogalmának. Több rétegű, olyan, mint egy irrizáló fátyol. Nagyon finom.
Érdekesség : Ma reggel még visszabujtam a kisfiammal aludni, es a meglepetés akkor ért: a párnámon érezhető volt egy kellemes kis ciprusos emlék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

juvena

2018. december 5.

Életem top három parfümének egyike. Rajtam egyáltalán nem férfias, bár a Hermès Un Jardin Après la Mousson inkább az, én felváltva használom őket. Olvastam, hogy sokaknak hasonló a Noble Fig-hez by Ferrari, számomra ez érthetlen. Annak 'tejessége, füge vonala' teljesen hiányzik ezen alkotásból- szerencsére. Enyhén édes-sós, tiszta, zöld, de nem citromos, semmivel össze nem téveszthető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

toszapo

2018. október 8.

Kicsit túlárazott termék. Jó illat, viszont ilyet olcsóbban is kapni, ami még tartósabb is. A tartósság és ár miatt 4 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

mona82

2017. szeptember 21.

Azt hiszem ő lesz a következő Hermés amit beszerzek,rajtam kevésbé harsány zöld,kicsi kávét is érzek benne,mintha egy nyári reggelen egy mediterrán faluban beleszagolnék a levegőbe eső után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Myrtle

2017. augusztus 25.

Engem nagyon emlékeztet az Erbolario Hedera-jára, csak még fanyarabb, zöldebb, kissé árokparti gyom illatú. A maga nemében és kategóriájában nem tartom különlegesnek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

googles

2017. augusztus 22.

Legnagyobb sajnálatomra nekem egyik jardin sem lett az illatom. Pedig papírforma szerint szeretnem kellene őket. De az a csipetnyi virág vagy fűszer kellene még, hogy a harsogást megszelidítse. Nekem túl zöldek és nyersek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Citral, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citronellol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol