HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: meghanaa, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluoriddal az erős fogakért! Használata védi az ínyt, és segít megelőzni a fogszuvasodást.

mici28

2014. július 29.

A Higeen szájöblítő után kipróbáltam a fogkrémeket is. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig mindig vérzett az ínyem, de gyors javulást vettem észre. Mindezek mellett a nagy 165 g-os kiszerelés az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Mallory88

2014. március 31.

Rendszeresen vérzett az ínyem fogmosás közben. De mióta ezt a fogkrémet használom azóta elmúlt. Érezhetően erősebb azóta az ínyem! Nincs különösebb íze de nem is baj mert elegem van az ízesített semmirevaló fogkrémekből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Sándor777

2014. március 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és csak utólag vettem észre hogy Holt-tengeri ásványi anyagokat tartalmaz. Ahhoz képest ami a dm-ben van nagyon gazdaságos , fele áron és többet tartalmaz (165g). Létezik kisebb 70g-os kiszerelésben is de ajánlom a nagyot, mert jobban megéri. Ajánlom mindenkinek akinek gyenge és vérző az ínye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.