Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

svivko

2018. május 8.

13 500Ft-ba kerül a Douglas-ban, számomra kielégítő a színpaletta, a kettes árnyalatot használom.
Számomra az YSL Touche Eclat továbbgondolt, jobb változata, ha azt szeretted, ezt is szeretni fogod, ha utáltad akkor ezt sem fogod szívlelni.

Mivel nincsenek kékes lilás durva karikáim, amik erős fedést igényelnének és nyáron a kevesebb mindig több elvet követem sminkelésben, ezért egy gyenge-közepes fedésű korrektort kerestem, ami ugyanolyan jól viselkedik a bőrömön - mint mondjuk a shape tape-, és a sárgás elszíneződést tökéletesen kiegyenlíti a szemem körül, nem hagy extra réteget, a ráncokba nem ül bele, meg azért élő embernek tűnjek, ha ezt használom. (Ha nem alszom ki magam fáradt lufballonnak tűnik a szemem környéke.)

Egy fél centis tusecset az applikátora, ami egyrészről irtó fura, másrészről pedig nagyon precíz - valóban nem pazarlós módja a korrektor felapplikálásához. Tökéletes éles vonalat tudok húzni például a szemöldököm alatt vagy az orrom élén kontúrozáshoz.
Ezután egy Zoeva 110 face shape ecsettel pillanatok alatt belesimítom a bőrbe. Púderezni zsírosabb bőrtípusnál érdemes, én erre a Laura Mercier translucent loose púderét használom, ami még egy fontos lépés a szemkörnyékem egységesítésére. Volt, hogy 10 órán át kellett viselnem, és a reggeli állapot tökéletesen tartott.

Karima McKimmie ajánlására figyeltem fel egyébként a termékre, aki szerint az egyik legjobb precíziós bőrtökéletesítő termék, ő a mosolyvonalát egységesíti vele. A korrektorban a bőrön nagyon közelről felfedezhető mikrocsillámok vannak, amik a bőr "domborzatát" hivatottak kiegyenlíteni.

Én nagyon szeretem, biztos hogy 2018 tavaszától nyár végéig ennek a terméknek köszönhetem majd a szemem látható üdeségét. Szerintem próbáljátok ki, ha enyhe-közepesen fedő, de mégis szuper szem alatti korrektort kerestek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Mila1102

2016. január 24.

Ajándékba kaptam egyet a napokban. Elsőre nekem is furcsa volt a kis ecsetes megoldás, de a kedvenc MAC korrektoromnak meg pont a pumpás megoldás a gyengéje, így nem is problémáznék ezen.
Felvittem az egyik oldalon a szemem alá és láss csodát: az az oldalam azonnal öregedett vagy 10 évet. Csodásan beleült még az olyan ráncaimba is, amikről azt sem láttam eddig, hogy ott vannak. Tény, hogy nem hidratáltam alá egyáltalán, de tekintve a fedését (ami nincs is) nem ér többet 1 csillagnál.
Nem, erre nem cserélem le a MAC-et az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

Nem, erre nem cserélem le a MAC-et az tuti.

fdori

2015. november 20.

Elsőre nagyon fura volt az ecsete, kicsit meg is ijedtem tőle, de aztán egy-két használat utána rájöttem mennyire praktikus, mert egyáltalán nem tudok így pocsékolni, tényleg csak annyit használok amennyit nagyon muszáj és eszméletlen sokáig tart. Az armani termékeket csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

bogibooo

2012. február 7.

tavaly kaptam a páromtól egy ajicsomag részeként, de nem vagyok tőle elájulva. Én a szemem alatti karikámat szerettem volna eltüntetni vele, de voltak már ennél jobb termékek is a kezemben...pedig férfi létére a párom eltalálta az árnyalatot is, szóval erre nem foghatom. :) kár érte....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

apolka

2010. december 25.

Azt hiszem ár-érték arányban nem különösebben jó vásár ez a korrektor. Én azért vettem, mert Giorgio Armani az alapozóm is, és gondoltam, hogy akkor színben biztosan passzolni fog a korrektor és az alapozó, ha egy márkától való. Amúgy nem rossz, de akár fedhetne egy kicsit jobban is, tényleg nem lehet sokat mondani róla, olyan átlagos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.