Hillvital

Ár:   6480 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hillvital, az összetevőket feltöltötte: laanna, Módosítva: 2018. augusztus 26.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Hillvital Mesterbalzsam Magyarországon kifejlesztett, gyártott és forgalomba hozott gyógynövényes készítmény. Magyarországon az első olyan fitoterápiás készítmény, amely gyógykozmetikumok kategóriában Magyar Termék Nagydíjat kapott.

A termék 12 természetes gyógynövény illóolaját és kivonatát tartalmazza: aloe vera, árnika, boróka, erdei fenyő, eukaliptusz, kakukkfű, kamilla, körömvirág, kurkuma, menta, rozmaring, vadgesztenye.

Tina5578

2019. november 14.

Ez egy csodakrém.Rengeteg krémet kipróbáltam a fájós térdemre,de semmi sem használt.Mikor kipróbáltam a mesterbalzsamot nem akartam elhinni,hogy létezik olyan krém ami enyhíti a fájdalmat.Sőt még a viszeres fájós lábra is kiváló.Akinek ajánlottam mindenkinek használt.Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

csotonyicsilla

2019. június 26.

Nagyon szeretem, mindig van itthon. Rendszeresen küzdök hát- és nyakfájással, arra is kiváló, lazítja a becsomosódott izmokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

ficeglobog

2019. február 3.

Ízületi panaszokra, derékfájásra vettem. Ajánlásra. természetesen elolvastam a honlapot is, mielőtt megvettem volna. Kenegethetem magam, semmit nem segít. Utolsó próbálkozásként kificamodott vállam (természetesen helyretették) fájdalmának enyhítésére próbáltam használni. Nekem nem vált be. Talán immunis vagyok rá. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

makazsola

2018. június 21.

Sajnos ez a krém egyáltalán nem vált be nekem. Azon kívül, hogy jó mentolos - és emiatt égeti a bőrt - nem váltotta ki az ígért eredményeket. Sajnos a derekam még mindig fáj, illetve a feleségem térdén sem segített semmit. Attól még, hogy "Magyar Termék Nagydíjas" (jelentsen bármit is) a minőség még meglehetősen gyenge, ráadásul sok pénzért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

eszement

2017. október 31.

Erről a krémről először egy kedves, Erdélyben élő ismerősünktől hallottam. Ő kért meg rá, hogy küldjünk postán 2 tégellyel a műtéten átesett férjének, mert ez valódi csodaszerként hatott a Családjukban az elmúlt évben. Vettem hát itthonra is, és kipróbáltuk mi is. Finom, friss illata van, és enyhítette a különböző fájdalmainkat: jót tett ízületi és derékfájdalom, térdszalag-sérülés, zúzódás, láb-fáradtság esetén is. Fontos volt számomra, hogy nem tartalmaz mesterséges összetevőket. Kicsit drága, de sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

alliumangulosum

2017. február 17.

Anyukámnak egy nagyon durva baleset után ez a krém segített regenerálódni és nagyban hozzájárult a gyógyulási folyamat felgyorsításához. Az én reumás hátamnak is nagyon jót tesz, imádom azt a hűvös mentolos érzést, ami a bemasszírozás után pár perccel jelentkezik. Az illata is kellemes. Tavaly a jobb lábamon a begyulladt hallux valgusomat (bütykömet) is ezzel kenegettem és pár nap alatt levitte a gyulladást. A barátomnak nem rég volt egy zúzódás a könyökén, ami 2 hét alatt óriásira dagadt, ezt 1 nap alatt levitte, aztán 1-2 nap múlva teljesen eltűnt. Mindig van a háznál több is, soha nem várjuk meg, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Aspartia

2016. december 29.

LEGJOBB a gyógynövényes krém/balzsam kategóriában. Anyukám derékfájását elmulasztotta, én a lábamat kenegetem vele pár napja, mert kificamodott és amint bekenem vele elmulasztja a fájdalmat. Azóta használja a családban mindenki, úgyh tégelyszámra kell venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

csokibeka

2016. november 21.

Abszolút csodaszer kategória! Az egész család használja kb. és már több ismerősömnek ajánlottam és ők is áradoznak róla. Nem azonnal hat (bár van, amikor igen pl húzódás, ütés meg ilyenek) viszont cserébe nem csak hűsítő hatása van, hanem valóban csökkenti az ízületi, izom fájdalmakat hosszú távon is. Nagyon sokáig elég, apukám naponta használja mégis félévente, vagy ritkábban kell újravennie. Mióta ezt használja nem kell 4 óránként fájdalomcsillapítót bevennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Nashuaaa

2016. november 16.

Fájdalomra nem nagyon használtam még, leginkább csak borogatásra használom, arra viszont nagyon jó, én kifejezetten szeretem. Előnye, hogy nagyon könnyen beszívódik és nem hagy nyomot, bár azért az áráért jár egy - pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

bananfa

2016. június 12.

Szuperjo termek!!! Az egesz csaladom elegedett vele. Söt, meg az ismeretsegi körömben is terjesztettem. Persze ott, ahol szukseg volt ra. Nincs köztuk egy lelek sem, akin ne segitett volna. Csodalkozom is, h nem latok több 5 pontos visszajelzest. En mostanaban meg a Zelka szölö kivonatos kremjebe is belecsempeszem, bar tudom, h nem ez a kuldetese. Mindenesetre eddig nagyon jol muködik!...Ja, es tulajdonkeppen ez a krem az oka, h regisztraltam, mert tudom, h az itteni velemenyek alapjan döntenek sokan es szerintem ez a csodakrem sokkal több csillagot es jobb "helyezest" erdemel!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.