Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Mélytisztító arctej uborka- és mosódiókivonattal. Sminklemosó és arctisztító, mely bőrét üde tisztává, egészségessé és ragyogóvá varázsolja. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Normál bőrre.

Mélyen és hatékonyan távolítja el a felgyülemlett szennyeződéseket, faggyút és sminket. Az uborka nyugtat és az arcbőrt lággyá teszi. A mosódió mélyen a pórusokba jutva hatékonyan távolítja el a fölösleges faggyút. Rendszeres használatával a bőr friss, tiszta és egészségtől ragyogó lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lills

2013. szeptember 17.

Sminklemosóként használom általában, egész jól leszed mindent. Ami viszont nem tetszik benne, hogy olajos réteget hagy a bőrömön, ami szerintem a legidegesítőbb dolog, amit csak tehet egy sminklemosó.
Azért én az állagán is meglepődtem, mert ahoz képest, hogy ez egy arcTEJ, alig lehet kivarázsolni a flakonból. Egyébként ezt a problémát észre sem vettem volna, de ez az elnevezés... Hát nem erre számítottam.

UPDATE:
-2 csillag, mert most kizárólag ezt használom sminklemosásra és utálom. NAGYON csípi a szemem, a felét már nem tudtam kivarázsolni a flakonból, úgyhogy szét kellett vágnom és másba áttenni. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

UPDATE:

Zsófffiica

2013. február 17.

Egyik részről meg vagyok vele elégedve, mert alaposan eltávolítja a sminket. Viszont ami nagyon nem tetszik hogy sokkal sűrűbb, keményebb az állaga mint a többi arctejé, két kézzel tudom csak kinyomni a tubusból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

kriszti0305

2013. január 31.

Nincs vele különösebb gond, a funkciót betölti, csak tényleg ez a kiszerelés nem a legszerencsésebb. Nehezen lehet kiszedni, szét kellett vágnom,hogy hozzájussak a végéhez. :S A kiszerelés miatt 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

sephora

2013. január 29.

Nyáron használtam el ebből egy flakonnal, de nem vettem újra.
Az illatát nagyon szerettem, a hatásával meg voltam elégedve, de nagyon sűrű. Amikor már fogytán volt, úgy kellett ki imádkozni a flakonból. Pumpás kiszerelésben vagy tubusos formában könnyebb lenne használni.
Az összetételében picit csalódtam, több természetes anyagot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Nyáron használtam el ebből egy flakonnal, de nem vettem újra.
Az összetételében picit csalódtam, több természetes anyagot vártam.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Indiában vettem először Himalaya terméket (testápolót, és az tökéletes volt) - ezután nosztalgiából itthon is próbálkoztam vele. Közepesen működik, sűrű az állaga, semmi extra. (De a sminklemosókkal ne keverjük, mert nem az, hanem mélytisztító.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Ellie

2012. július 16.

Szerintem jól tisztít, én használat után úgy éreztem, hogy megkönnyebbült a bőröm és a vattapamacson is látható jele volt annak, hogy takarította a bőrömet rendesen, de egyet kell értenem az előttem szólókkal, eszméletlenül tömény egy krém, nagyon nehéz kivarázsolni a tubusból, emiatt kényelmetlen a használata. Olyannyira, hogy nekem egy idő után elegem is lett a tubussal való harcból, így végül a polcon porosodott, majd kidobtam. Még egy problémám van vele, mégpedig az összetevőlista, mikor megvettem ezt a terméket naivan a nevére hagyatkoztam, mert azt gondoltam, ha 'Himalaya Herbals', akkor csak természetes összetevőket tartalmaz, hát tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Nessy

2012. május 31.

Én már kezdet kezdetén is alig tudtam kinyomni a tubusból, ami meg is rémisztett. Egy olyan kettő az egyben terméket kerestem, amit utazáskor magammal tudok vinni, és le tudom mosni vele a sminkemet, illetve az arclemosást is megoldhatom. Egyik feladatának sem tett eleget, és amikor kinyomtam egy vattapamacsra, szinte lefordult róla.:D A bőröm zsíros hatású lett használata után, a látásomat elhomályosította, a sminket sem távolította el olyan könnyen mint reméltem. Nagy csalódás nekem ez a termék, azt el sem tudnám képzelni, hogy mindennapi arclemosónak használjam, annyira érezhetően tömíti a pórusokat. Rosszabb mint egy nagyon zsíros krém. Az összetevői sem olyan szépek, mint várható lenne. Az értékeléshez hozzátartozik, hogy azóta vettem egy természetesebb, és sokkal hatásosabb sminklemosót, és meg van a tökéletes arctisztító zselé is, szóval mégis két termékkel utazgatok. Ez a szegényke meg porosodik a polcon. Igazság szerint, azért írok most róla, mert ma rá néztem és elgondolkodtam, hogy kidobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Morci

2012. március 28.

Az illata kellemes, az állaga valóban sűrűbb az arctejeknél általában megszokottnál. Szerintem túlságosan zsíros. Az rendben van, hogy ne szárítson egy lemosó, viszont azt ki nem állhatom, ha az öblítés - törölközés után is zsíros érzetű/tapintású marad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Mylla

2012. március 19.

Nekem bejött, finom az illata.Enyhén zsíros érzésem van miután lemosom,de hamar eltűnik.Viszont sokkal puhább és szebb a bőröm tőle.Negatívum, hogy ki kell szenvedni a flakonból és nagyon sűrű az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

GeoNautic

2011. május 30.

Ezt a terméket is szívesen használom, egyetlen problémám vele az, hogy ha félig van, a flakonból nagyon nehéz kiszedni a maradékot. Töményebb, sűrűbb, mint egy arctej, érezhetően frissít is, de nekem még kellett utána a tonik, valamint ugyanennek a márkának a pattanásos bőrre való krémjét használom, ami ez idáig nekem a leghosszabban tartó hatást tudja produkálni mattítás terén a T-vonalban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2