Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: KisTigris, az összetevőket feltöltötte: anivigh, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Egyszerre tisztítja meg az arcot a szennyeződésektől és radírozza le az elhalt hámsejteket. Gyengéd arclemosó gél, ugyanakkor remekül használható smink eltávolítására is.

• A barackmag szemcsék gyengéden tisztítják meg a bőrt az elhalt hámsejtektől, segíthetnek serkenteni a bőrmegújulási folyamatokat és megelőzni a mitesszerek kialakulását.
  • A nim növény és a citrom mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket.
  • Az aloe vera nyugtatja a bőrt és segít fenntartani a természetes vízháztartás egyensúlyát, hogy a bőr napról napra frissebb, fiatalosabb és ragyogóbb lehessen.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Szelena

2020. május 1.

Nagyon szeretem, heti 2-3x használom, ez pont elég. Szépen tisztít, irritációt nem okoz. Illata jó és utána selymes lesz a bőröm. Évek óta a fürdőszoba lakója. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

barbaraaa929

2020. április 15.

Eleinte furcsának találtam, hogy minden nap arcradírt használják, de tényleg nagyon hasznos termék.
Zuhányzás közben használom esténként, mert az alapozót csak ezzel tudom maradéktalanul eltávolítani.
Kellemes érzést hagy maga után, olyan az arcbőröm a használata után mint a baba popsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Bellana

2020. február 29.

Nagyon kellemes az illata, viszont nekem nagyon durván kiszárította a bőröm, szóval túl sokáig nem tudtam használni :/ Kevésbé száraz bőrűeknek jobb lehet talán, egy próbát megér mindenképp szerintem, főleg ha akciós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Betty05

2020. január 28.

Évek óta használom napi szinten. Nagyon szeretem, kellemesen tisztítja a bőrt, nem túl erősek benne a radírszemcsék. Zuhanyzás alatti smink lemosáshoz használom, nem csípi se a bőröm, se a szemem. Tökéletes az erőszakos sminkek levakarásához :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Kangaroo89

2020. január 22.

Egy barátnőm ajánlotta, és az kell hogy mondjam, szerelem volt első látásra. Napi szinten használom. A reggeli rutinom része, és a bőröm úgy látszik abszolút ezt is igényli. Tényleg szuper arcradír, nem hagy feszítő érzést -még a mindennapi- használat után sem, és mindemellett még hidratál is. Az illata baromi jó, a benne található szemcsék aprók és finomak, ugyanakkor szuperhatékonyak. Aki erősebb, durvább arcradírra vágyik, ne ezt vegye, de ha mindennap radírozza és hidratálja az arcbőrét, akkor imádni fogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

TKataa

2019. július 19.

Nem rossz termék, heti egy-két alkalommal tisztítottam át vele az arcom. Alapjáraton nem nagyon szeretem a radírokat, főleg túl sokat használni, mert nem érzem annyira azt, hogy jót tenne a bőrömnek. Egyszer-kétszer belefér, elmegy egynek. Puha bőrt eredményez így relatív ritka használat után, de nem nagy durranás... 12 egy tucat. Próbáltam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Kicsit féltem tőle, hogy radírozós arclemosót használjak napi szinten, de abszolút kellemes csalódás volt. Nagyon tetszik, hogy pici szemcsék vannak benne, így gyengéd a bőrhöz. Nem habzik túlságosan, de hatékonyan tisztít. Nekem vízhiányos a bőröm, a használat után kicsit húzódik, de nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

nemethdorcy

2019. május 30.

Évek óta használom és mindig újravevős. Szerintem ez mindent elmond erről a termékről. Géles állaga van, kellemes szemcsékkel amik megfelelően radíroznak. Szeretem, hogy natúrabb illata van, nem csípí az arcomat sem. Nekem ez a tökéletes arclemosó, amihez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

dynah13

2018. december 26.

Kicsit kettos erzeseim vannak vele kapcsolatban. Alapvetoen nagyon jo termeknek tartom, de az en arcomra a napi hasznalat eros tulzas volt, tulradiroztam vele. Azota nem vettem ujra, attol tartok, hogy heti 1-2 radirozashoz meg keves lenne, de ha meg egyszer elkezdem hasznalni, akkor updatelek mindenkepp :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

pinupnicky

2018. július 9.

Szerintem egy nagyon hasznos termék. Végre egy olyan radír, ami után nem azt érzem hogy majd szétpattan a bőröm a feszülés miatt. Szépen tisztít, végzi a dolgát. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract