Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: akica, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Szappanmentes hidratáló, krémes állagú arclemosó, mely a normál és különösen a kiszáradásra hajlamos arcbőr gyengéd tisztitására lett kifejlesztve. Segít pótolni a bőr nedvességtartalmát, aloe vera és uborka kivonat tartalmának köszönhetően hűsíti és nyugtatja a bőrt, miközben puhábbá és bársonyossá teszi az arcot.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
sshd

2019. október 23.

Számomra kellemes az illata és tök jól hidratál, napi rutin része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Számomra kellemes az illata és tök jól hidratál, napi rutin része.

Katell

2019. május 23.

Hát, most jól elszomorodtam, tegnap este itt nézegettem az arclemosókat és ma elmentem vásárolni. Emlékeztem hogy a Himalaya cuccoknak jó volt az értékelése erre most látom hogy mellényúltam :( Itt nem túl sok a dícsérő komment. Remélem azért nekem beválik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Floree

2019. május 4.

Régóta keresek egy olyan arclemosót, amit tonik után, hidratálás céljából kenek az arcomra, mert ugyan zsíros a bőröm, de néhány helyen száraz is egyszerre. Nem ismerem a márkát annyira, így teljesen ismeretlenül vettem meg. Kipróbálás után kellemesen hidratált volt az arcom, nem szárította ki egyáltalán, és nagyon finom, friss az illata. Nyilván azért nem fogom mindennap használni, de hetente egyszer-kétszer mindenképp beiktatom az arcápolási rutinomba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

GLili0

2019. április 13.

Kicsit félve vettem meg ezt a terméket és azt kell mondjam, hogy nem hiába. Először úgy láttam, hogy szépen tisztítja és táplálja a bőröm, aztán két nap után észrevettem, hogy nagyon csúnya pattanások jöttek elő ott is, ahol korábban szinte soha. Abba is hagytam egyből a használatát, mielőtt tovább roncsolta volna a bőröm. Maradok a jól bevált barackos Himalaya arclemosónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Zsuzsi4

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Én azért vettem hogy egy fotózásra szép legyen az arcom. Elsőre nagyon tetszett az állaga és hogy utána milyen szép az arcom, de egy hét használat után kezdtek kis száraz foltok előjönni az arcomon majd viszkető kis dudorkák jöttek elő az orcámon az államon és a homlokomon is. Teljesen tönkre tette a bőröm. Nagyon megbántam hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

bluejay8

2019. február 18.

Amikor nyomni akartok belőle, kinyitás előtt tartsátok fejjel-lefelé, mert tényleg nagyon folyékony, ha nem vigyáztok sokat lehet pocsékolni belőle!
Egyébként nem tudom, szerintem nem olyan rossz. Persze nem csodaszer, én semmi extrát nem vettem észre tőle :D, de ha csak úgy akarsz valami arclemosót, oké. Bár ha választanom kéne, inkább a Garnier szőlőmagos gél lemosóját használom, ami olcsóbb és jobb is (leértékelve kb. 750 Ft) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

xszemyx

2019. január 15.

A mézes citromos lemosóért mentem, nem volt. Gondoltam jó lesz ez. Mekkorát tévedtem! 2 nap alatt tönkre tette az arcbőröm, amivel az égegyadta világon semmi baj nem volt. Havonta 1 pici pattanás, semmi zsírság, semmi szárazság. 2 este történt használata után az állapot a következő: orcákon és homlokon pikkelyesen száraz, érdes durva tapintású bőr. T-vonalban, és a homlokom már említett száraz részén megannyi ismeretlen eredetű dudor és pattanás. Senkinek nem ajánlom. Gyorsan vissza is szaladtam a Balea Med lemosóért, és bátorságból (vagy az előzőből kiindulva, hülyeségből) próbaképp megvettem a Neutrogena arctiszt. géljét. Fingerscrossed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

dynah13

2018. december 26.

Egyszer veletlenul vettem meg, vagy rossz helyre volt teve, vagy meg se neztem a csomagolasat, de a testvere helyett ot hoztam haza. Kar volt. Az illatat nem birom, furcsa az allaga, folyik, de nehez, es talan szarit is. Nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

nagymarti06

2018. november 12.

Érdekes állaga van, mintha már alapból fel lenne habosítva egy kicsit. Hűsítő érzetet hagy maga után, viszont emiatt csípi a szememet is (pedig a többi Himalaya gél és habzó arclemosó nem csinált ilyet). Nem lesz a kedvencem a Himalaya termékék közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

KittyMitty

2018. november 2.

Nekem nem igazán vált be, a használata után mindig nagyon húzódott a bőröm, és hiába hidratáltam, száraz foltok maradtak utána, amik elmúltak amint abbahagytam a használatát. A fele fogyott el, de kár lenne tovább rontani vele a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2