Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

• Barack és egres kivonatot tartalmaz
  • Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket
  • A természetes szemcsék mélyen tisztítják a bőröd
  • A különleges formula a frissesség érzését adja
  • A természetes antioxidánsok egészségessé varázsolják a bőröd

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
♡ 400,- Himalaya barackos arclemosó ♡
Ár: 400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan / lejárt !, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Teokleia

2021. május 12.

Véletlenül találtam negyed árra leértékelve. Hazavittem, kipróbáltam egy hosszú munkanap után, és azonnal rohantam vissza a boltba, hogy vegyek még pár tubussal. Isteni, szolid illat, babapopsi érzetű bőrt hagy maga után, és a természetes összetevők azonnal megvettek kilóra. Egy icipicit húzódik az arcom utána, hidratálóval tökéletes kombó. Borsónyi szétmasszírozva alig habzik, de gyönyörűen tisztít. Bátran ajánlom zsírosabb T vonallal is, nem kell hogy fénylőn zsíros legyen az arcod hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

blondie0310

2021. január 31.

Kicsit túl sűrű formula. Higítva tökéletesen használható, bár úgy a dörzsi szemcsék lemennek az aljára.
Nagyon jól tisztít. Télen se szárít túl.
Csodás az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Nagyon jól tisztít. Télen se szárít túl.
Csodás az illata

Aprile

2020. június 19.

3,5-4 csillag körül jár. Semmi extrát nem tud, egy sima, átlagos kis lemosó. Kellemes az illata, nem habzik fel túlságosan, és szinte értelmezhetetlenek a kis szemcsék benne. Két lépésben, olajos lemosó után jól szerepel, de magában sem rossz, tisztának éreztem a bőröm úgy használva is. Újra nem venném. Egynek nem volt rossz, de nem bánom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Tviki993

2020. május 17.

Egy átlagos lemosó, nekem sem jobb sem rosszabb nem lett tőle az arcbőröm minősége.

Akcióban vettem kb 400 ft-ért.
Elhasználom mert gondom nincs vele, de nem veszem újra , mert ennél vannak sokkal jobb arclemosók is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Akcióban vettem kb 400 ft-ért.

bibike2000

2020. május 2.

A lakótársam vett egyet, ő ajánlotta, hogy próbáljam ki. Kevés is elég belőle, nagyon jól felhabzik. Az illata pedig isteni! Egyetemre járós időszakban szinte minden reggelem 5:30-kor indul, ez teljesen felfrissít, az álmot is kiűzi a szememből :) Teljesen megéri az árát, mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

sdorcii

2020. február 29.

ugyanazt tudom leírni, mint az áfonyás társánál. Szeretem, téli időszakra tökéletes, jó illatú, de csodákat nem tesz. Fényes, könnyen zsírosodó az arcbőröm, ezért szerintem nyáron nem ő lesz a legjobb barátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

barbarabalog

2019. november 20.

Szépen tisztít, az illata viszont nekem nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Szépen tisztít, az illata viszont nekem nem a legjobb

fruzsi0105

2019. november 20.

Nekem bevált, szépen tisztítja az arcomat, nem szárítja a bőrömet és nem is érzem, hogy húzódna. 1 csillagot csak azért vontam le, mert az epresnek intenzívebb az illata és emiatt az jobban tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Lelaj

2019. szeptember 24.

Azért vettem meg, mert arclemosókhoz képes egész jó ára van, és nem bántam meg! Állagra nagyon különös, zselés anyagú és apró gyöngyök vannak benne,de azok egyáltalán nem helyettesítik az arcradírt. Illata nagyon kellemes. Az előttem szólóval ellentétben nem éreztem, hogy az én bőrömet különösebben szárítaná, teszem hozzá, utána mindig hidratálok. Nem egy csodaszer, de azt teszi, amit ígér, és mégiscsak jobb, mint egy mosószappan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

McFly

2019. május 2.

Imádom az illatát! Gyengéd a bőrhöz, géles állaga miatt könnyű vele lemosni az arcot, majdnem minden este használom. Szépen tisztít, puha érzetet ad.
Az egyetlen negatívum, hogy picit szárít, úgy érzem, hogy húzódik a bőröm tőle, emiatt mindenképp egy könnyebb kis hidratáló kell utána. Emiatt a 4*.
Azoknak tudom ajánlani, akiknek extrábban zsíros a bőrük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Azoknak tudom ajánlani, akiknek extrábban zsíros a bőrük.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid