Himalaya Herbals

Ár:   499 Ft és 899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   499 Ft és 899 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hosszan, tartósan hidratálja, mélyen táplálja a bőrt. Az olívaolaj intenzív hidratálást biztosít, a mandulaolaj segít a gyorsabb felszívódásban. A rizskorpa kivonatból nyert növényi ceramid mélytáplálást biztosít.

Csábító illata és textúrája miatt nők és férfiak számára is kiváló bőrápolási alternatíva az év bármely időszakában.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

tonic

2020. július 12.

Ajándékba vettem,mert már mindent kipróbáltunk a száraz bőrére,de nagyon szereti. Illata friss „zöld„ és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

viragbel

2020. július 7.

Már 5-6 alkalommal veszem újra, nekem nagyon bevált. Leginkább arcra szoktam használni, eszméletlen gyorsan beszívódik, és csak a puha érzést hagyja maga után. Simán lehet bele keverni még különbőző szépségolajokat is, azt is segíti gyorsan beszívni.
Egyáltalán nem irritál, nagyon puha arcbőrt varázsol és szerintem az illata nagyon nyugtató hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

lillat

2020. április 10.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Tápláló krém, mégis pikk-pakk beszívódik, az illata is kellemes szerintem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

RonjaR

2020. március 15.

Ajándékba kaptam, és nagyon kellemesen csalódtam benne. A krém illata friss, engem valamiért az uborkára emlékeztet. (Eszembe sem jutna, hogy olívás.) Könnyen beszívódik, jól hidratál, szívesen használom. Egyedül azt sajnálom, hogy a kisebb kiszerelést kaptam, és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Noncsy920829

2020. február 21.

Ajándékba kaptam, de fogok venni még, ha elfogy. Nagyon jól frissíti a bőrömet, és az állagát, az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

ggrrll

2019. március 24.

Főleg télen használtam a száraz bőrömre. Nagyon szépen hidratálta több órán át és gyorsan be is szívódott. Alapozó alá is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Mimi12

2019. március 16.

Nagyon jól hídratál, gyorsan beszívódik. Megtísztított arcra este szoktam használni. Az összetevők is jónak bizonyulnak érzékeny bőrömre. Még nem vagyok benne 100 %-osan meggyőződve a bőrömre való tekintetére (nagyon kijöttek a pattanásaim, nem tudom az okát), de összeségében nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Zsuzsixy

2019. február 15.

Ajándékba kaptam és mivel elfogyott az eggyetlen kézkrém Nívea repaircare ami használ extra száraz repedezett még a tenyerem is ..így ezt kentem rá rögtön érezhető a hatás többször rá kell kenni és láss csodát helyre jött a kezem pár nap alatt.Azóta az arcomon is kenegetem ott óvatosan csak este. mivel kombinált a böröm.de ez tényleg jó csajok!!!az illata is egyszerű olyan természetes,pillanatok alatt beszívódik.
Ez csodaszer 5☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Ez csodaszer 5☆

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.