Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft / 1099 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml / 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1099 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2022. június 28.

Ár:   599 Ft / 1099 Ft
Kiszerelés:   50 ml / 150 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1099 Ft

2022-ben megújult összetétel!

Hosszan, tartósan hidratálja, mélyen táplálja a bőrt. Az olívaolaj intenzív hidratálást biztosít, a mandulaolaj segít a gyorsabb felszívódásban. A rizskorpa kivonatból nyert növényi ceramid mélytáplálást biztosít.

Csábító illata és textúrája miatt nők és férfiak számára is kiváló bőrápolási alternatíva az év bármely időszakában.

Ár: 1099 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 350 Ft , Eladó: Sz.flora
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Taymas

2022. október 19.

Kézkrémként használom. Télen hajlamos rettenetesen kiszáradni a kezem, arra ez a krém nem lesz elég, viszont az év többi időszakára, amikor a kezem egy kissé száraz csak, vagy csak szimplán hidratálni szeretném, akkor ez a krém tökéletes lesz. Nagyon gyorsan beszívódik és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 19.

vrtisticg

2022. augusztus 4.

Remekül hidratál és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Remekül hidratál és isteni az illata.

Irudi

2022. június 17.

Krémmánia BB-ban jutottam hozzá.

Először még télen próbáltam kézkrémként elhasználni, de akkor kevésnek bizonyult a hidratálása, így félretettem, és maradtam a jól bevált Cien kézkrémnél.

Aztán ahogy beköszöntött a jó idő, újra elővettem ezt a krémet. Amikor felkenem a kezemre, elég testesnek tűnik, de hamar beszívja a kezem.

Másnap reggelre viszont a hidratáltság sehol, olyan, mintha nem is kentem volna be a kezemet előző este :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

Krémmánia BB-ban jutottam hozzá.

epidermisz

2022. május 14.

Én testápolóként használtam és imádtam, valami isteni az illata, nagyon jól beszívódott és táplálta a bőröm, egyszóval szerelem volt számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

elynor91

2022. április 11.

Magam is meglepődtem, hogy ő lett az állandó éjszakai arckrémem és már a harmadik tégelyt fogyasztom, pedig azelőtt egy 50 ml-s éjszakai krémet sem tudtam elhasználni, mindegyikkel vmi bajom volt. De ez tökéletes, az állaga, a natúr illata, semmi irritációt, pattanást nem okozott, pihepuha reggel az arcom tőle. Aromax mandulaolajjal együtt használom, zseniális kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Gevelin

2022. április 11.

Szuper krèm arcra, testre egyaránt! Nagyon érzèkeny a bőröm de semmi bajom nem lesz tőle, nagyon jó az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

norikus

2022. április 11.

Imádom ezt a krémet, mert még a rendkívül érzékeny arcbőröm is bírja, még egy pattanásom sem lett tőle, pedig még a legdrágább krémekből sem viseli el mindet a bőröm. Éjszakára szoktam felkenni, és másnap sokkal üdébbnek látom tőle az arcomat. Alapvetően zsíros krém, ezért meglepő is, hogy mennyire könnyen beszívódik. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

KisCsi

2022. április 7.

Egy nagyobb bio csomag mellé rendeltem mert olcsó volt. Igazi kis csoda! Annyira jól táplál és olyan jó hogy nincs tele illattal, hogy úgy döntöttem, inkább csak arcra fogom használni, heti néhány alkalommal. Tetszik az is hogy tégelyes, szóval újra fel tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

bernadettu

2022. március 31.

Nekem is a KM boxból van meg, boltban még nem figyeltem fel rá, én inkább kézkrémnek használom, oda nagyon bevált, viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget és jó az illata is. Egyetlen negatívum, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

kismadár

2022. március 10.

Brutál jó testápoló, szerintem a legjobb, amit az elmúlt években kipróbáltam. Nem gondoltam volna, magamtól eszembe sem jutott volna megvenni, de ajándékba kaptam, gondoltam elhasználom. Nagyon nagyon jó! Gyorsan és maradéktalanul beszívódik, mégis jól ápol, puha és rugalmas lesz tőle a bőröm. Nem ragad, az illata nagyon visszafogott, alig érezhető olíva illat. Nagyon megszerettem, biztos, hogy újra fogom venni,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.