Himalaya Proteines Korpásodás Elleni Nyugtató és Hidratáló Sampon Viszkető Fejbőrre

Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2018. október 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

A Himalaya Proteines Korpásodás elleni nyugtató és hidratáló sampon teafát és aloe verát tartalmaz. Harcol a korpával és nyugtatja a hajtövet. Hogy a haj mindig egészséges lehessen, a Himalaya samponok természetes szója és búza proteint tartalmaznak, melyeknek köszönhetően 5 fő előnyt biztosítanak:

• Erősítik a hajat
  • Csökkentik a hajtöredezést
  • Segítenek csökkenteni a hajsérülést
  • Táplálják a hajat
  • Simítják a hajat

Parabéntől, szintetikus színezéktől és ásványolajtól mentes formula.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

pacsalia

2020. november 16.

2 hétig jó volt páromnak, azóta ettől is ugyanúgy viszket a fejbőre mint a nyamvadt head&shoulderstől.. mindkét márka hatalmas csalódás számomra és örökre felejtős. (Samponok terén, mert a Himalaya sok más terméke szuperül bevált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Sophy

2020. október 26.

Tisztítani jól tisztít, de ennyi a pozitív véleményem.
Az amúgy is zsiros hajam nagyon hamar vissza zsírosította. A viszkető korpás fejbőröm ami miatt megvettem már a megmosást követő pár órán belül nagyon viszketett így nálam nem, hogy segített volna még rontott a helyzeten :(
kb. 3-4x mostam meg vele a hajam és túl adtam rajta, szomorú vagyok mert nem volt olcsó sampon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Tisztítani jól tisztít, de ennyi a pozitív véleményem.

asdf27

2020. szeptember 4.

update: hosszú távon visszatért a korpa.

nagyon sok sampont kipróbáltam már, egyik nap a tesóm vett egy ilyet és nagyon bevált. Nagyon örülök neki, a legjobb dolog, amit eddig próbáltam, nem zsírosít, nem irritál többszöri használat után sem, korpásodás is eltűnt, az ára is baráti, nagyon örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

update: hosszú távon visszatért a korpa.

bareszsopte

2020. június 18.

2020.06.18. Viszketés ellen kerestem sampont, mert a másikat megszokta a fejem, így muszáj volt váltani. Az itteni véleményekre alapoztam. Kb. egy hónapja vettem és próbáltam ki, de csak 3 használatig jutottam vele. Nagyon zsírosította a hajamat, nem is tudom miért raknak bele szilikont?! Amúgy nem lenne rossz illatra sem. Jól habzik, elég egyszer használni. Selymes lesz tőle a haj és könnyű fésülni. Még ki lesz próbálva, ha úgy alakul, a pontozás is módosulhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Szilvikriszti

2020. május 14.

A korpásodás nem múlt el, segít a viszkető fejbőrön és nagyon puha és illatos lesz tőle a hajam. Már többször újravettem, nem ez a tökéletes sampon, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

KamillaT

2020. május 12.

Egy nagyon rossz sampon után vettem, amitől iszonyúan viszketett és korpasodott a fejbőröm. Azon kívül, hogy már első használatra eltünt a korpa és enyhült a viszketés, a hajam finom puha lett, de közben fényes. Az illata is kellemes. Hajmosas közben nyugtatja és felfrissíti a fejbőrt. Eddig ilyen jó samponnal még nem találkoztam, bár sose kerestem a tökéletest mert nem hittem hogy van..
Párom is imádja, nekünk abszolút bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Párom is imádja, nekünk abszolút bevált!

Colette221

2020. március 22.

Eredetileg a páromnak vettük, de lassan 2 hete én is csak ezt használom. A hajam kezelhetőbb tőle, és 1 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Tuti, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Noncsy920829

2020. február 21.

A legjobb! Viszkető fejbőrre kerestem sampont, több terméket kipróbáltam már, de ez az egy használ is! Többször vettem már újra, és még fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

sonmaat

2019. november 19.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeket. Örültem, hogy samponból is megtaláltam azt ami az én problémámon segíthet (korpás, viszkető fejbőr). Bevált és selymes lesz tőle a hajam. Már balzsamot se szoktam használni emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.