Himalaya Herbals

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lili28, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók

Ez a krémes állagú, tubusos ajakápoló balzsam azonnali enyhülést hozhat a kiszáradt, berepedezett ajkaknak. Természetes aktív növényi hatóanyagai teljes védelmet biztosítanak még a hideg, szeles időben is.

SzaboKarina

2019. október 15.

Nagyon szeretem, szép puhák tőle az ajkaim, még a matt rúzs alatt sem száradtak, cserepesedtek ki. Megy az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

kindliviki

2019. október 11.

Eddigi legjobb ajakápolóm. Mióta használom szép puhák az ajkaim. Alixpressről rendeltem 1dollárért. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

dorina1996

2019. október 6.

A hatását nagyon szeretem, bár este szoktam használni nagyon vastag rétegben (reggelre szépen beszívja). Ugyan a kedvencem még mindig a Carmex de ez is nagyon szuper termék! :) bár az illata és az “íze” kicsit zavaró szóval csak ezért 4*, de a hatása fantasztikus :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

gpok

2019. szeptember 26.

Egy nap alatt helyre hozta a megfázás&hirtelen hideg miatt kicserepesedett ajkamat. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot!
Amióta használom, még sosem cserepesedett ki a szám. Az erős textúrája miatt, csak esténként szoktam használni, reggel egy vékonyabb ajakápolót szeretek használni. Az illata kellemes, frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot!

asztromélia

2019. augusztus 5.

Az itteni velemenyek miatt esett ra a valasztasom, de nem valt be. Napok ota probalgatom de nekem nagyon nagyon szarit es olyan furcsan irrital, egeti az ajkam. Nem ez az egyetlen, sok ajakapoloval jarok igy. Sajnos nem tudom elhasznalni, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Annabella0

2019. július 18.

kellemes édeskés íz, megfelelő hidratáló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

kellemes édeskés íz, megfelelő hidratáló :)

Bububaba

2019. július 9.

Nagyon szeretem. Könnyű használni, az ajkaim egyből hidratáltak lesznek, még ha nagyon cserepesek is. Finom az íze, jó az illata, szép fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

Valdo

2019. március 5.

Szépen ápolja az ajkaimat.
Az állagát és az ízét egy kicsit szoknom kellet, de találkoztam már rosszabbal is.
Amit ígér azt hozza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Szépen ápolja az ajkaimat.
Amit ígér azt hozza :)

csokilany

2019. február 3.

Nagyon hamar és nagyon csúnyára tudnak száradni az ajkaim, de ez az ajakápoló csodát tett velük. Miután megvettem, először éjszakára kentem be az ajkaimat, aránylag bőségesen, és reggelre még a sebek is begyógyultak, pihepuha hidratált ajkakkal ébredtem. Nappalra ugyanilyen jól vizsgázik, bár valóban egy kicsit zsíros, de nem ragadós, csak olyan finoman krémes. Finom az illata is, és az sem kellemetlen, ha egy picit lenyalok belőle. Mindent teljesít, amit ígér, és mindezt baráti âron. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0