Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: noriko, az összetevőket feltöltötte: DorothySue, Módosítva: 2020. december 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Kettős hatású hámlasztó és tisztító arcradír, mely kifejezetten problémás bőrre lett kifejlesztve. A nim növény a barackmag szemcsékkel együttesen gyengéden távolítja el a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és a beágyazódott szennyeződéseket, hogy bőre puha, tiszta, friss és problémamentes lehessen.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

ccleox

2021. február 14.

Ez az első arcradirom, előtte nem radiroztam. Viszont nagyon puha lesz tőle az arcom, a szemcsék finomak benne, nem durvák, de érzem, hogy teszi a dolgát. Valamint nagyon könnyen le lehet mosni, pikk-pakk! Egyedül az illata kicsit kellemetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

vgeorgina

2021. január 8.

Alapvetően nem szeretem a "fizikai arcradírokat", már régóta csak két dologra használom: narancsbőrre, illetve szem alatti miliákra (nagyon óvatosan a szem alatti amúgy is érzékeny bőrre kenem, hagyom, hogy kicsit olvadjon, és nagyon minimálisan átmosom vele ezt a részt - ezt ajánlotta a kozmetikus egyéb olajok, illetve a jól megválogatott kozmetikumok mellé). Erre a két dologra, amennyire egy ilyen termék hatásos lehet, annyira használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Ophelia

2020. november 18.

A himalaya arcradírok a kedvenceim, és bár nem ez a legjobb, ez való a bőrtípusomra, most ezt használom heti egyszer. Puha bőrt eredményez, bár nem brutálisak a szemcsék benne. Az illatát sajnos utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

DancsiTheUnicorn

2020. május 21.

Nekem tetszik, nagyon puha lesz tőle az arcom. Picit kipirosodik utána, de hamar elmúlik és engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

szidi

2020. április 12.

Nekem szuperül működik, pont egy olyan arcradírt kerestem amitől nem lesz vörös, érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

iamzsofii

2020. február 6.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. A fő feladatát megteszi, eltávolítja az elhalt hámsejteket, ez eddig oké, de igazából csodát nem tesz, nincs is benne annyira sok termék, így az árát picit sokallom. Mitesszereket pedig nyílván nem távolít el, nem fogja egy sima bőrradír 2 perc alatt megszűntetni azt, amit kozmetikus 15-20 percig nyomkod a bőrből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

kozmakatka

2019. december 17.

Az illata jó, és frissíti a bőrt, de nekem túl kevés a radírozó hatás, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

NyBetti

2019. november 22.

Nem radíroz eléggé, túl kevés szemcse van benne, plusz túl nagyok is.
Az állaga is fura, valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Nem radíroz eléggé, túl kevés szemcse van benne, plusz túl nagyok is.
Az állaga is fura, valahogy nem az igazi.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elég jó arcradír természetes összetevőkkel. Kicsit lehetne durvább, de ettől függetlenül szépen tisztít. Nekem inkább szaga van, mint illata. Egységben az erő, programként a többi termékkel szép eredményeket lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

ancsa428

2019. október 23.

Túl finomak a szemcséi, nekem nem elég hatásos, olyan mintha sima "arclemosót" használnék. Az illata sem tetszik, és szerintem kicsit túl is van árazva ilyen kondíciókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak