Himalaya Herbals

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fioretta, az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

Egyedi fejlesztésű szappanmentes arclemosó gél mindennapos használatra a tiszta és problémamentes bőrért. Megtisztítja bőrét a felesleges zsírtól és a szennyeződésektől, anélkül, hogy kiszárítaná.

A nim növénynek tisztító és antibakteriális hatása is ismert. A kurkumával együttesen hatékony a mitesszerek és a pattanások kezelésében. Bőre felfrissül, puha, tiszta és problémamentes lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Lili2109

2018. szeptember 2.

Szeretem, teszi a dolgát és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Szeretem, teszi a dolgát és puha lesz tőle a bőröm.

Aprilla

2018. június 13.

Régen használtam, de semmit nem ér. A mitesszereim és a pattanásaim se tűntek el tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

labathante

2018. május 6.

Egy-két hete van meg de eddig szeretem. Szerintem az eddigi legjobb arclemosóm, persze ez sem tüntet el minden miteszert és varázsol csodát, de ami tőle tellik szerintem megteszi. Érdemes valami arckefe vagy kabuki ecset szerűséggel felhabosítani és úgy tisztítani vele a bőrt ,mert úgy sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

SzL

2017. december 28.

Elég sokat használom ezt az arctisztítót, de mindig csak a Rival de Loop arctisztító kefével. Magában szinte sose szoktam, és nem is szeretem használni. Viszont a kefével nagyon is jó szolgálatot tesz. Szépen megtisztítja vele az arcomat. Az illata nekem totál semleges de ezt kicsit sem bánom.Szeretem és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Mayaa88

2017. november 17.

Termékmintát próbáltam, azóta első számú kedvencem. A barackos lemosó (bőrradír) nekem kevésbé jött be, de ez valami hihetetlen. Mindenkinek melegen ajánlom.
Jól habzik, kellemes illatú, sokáig kitart. Azelőtt mindig hidratáltam krémmel, de ezzel a lemosóval nem érzem száraznak a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Régóta használom, és nagyon szeretem. Szuperül eltávolítja az alapozót, korrektort, zsírt, tiszta érzésem van használat után. Normál bőrt gondolom szárítthatja, én nem vettem észre ilyen problémát. Mostanában néztem meg alaposabban az összetevőit, és mivel több piros pöttyös kemikália is található benne, szeretnék váltani valami természetesebbre. De nagyon szeretem, mert ár-érték arányban szerintem tökéletes, könnyen bezserezhető DM-ben,. Rossmannban, Müllerben (nem kell netről rendelni, bioboltba rohangálni érte) és egy tubus sokáig elég. Valamint az állagát is szeretem. 4 csillag az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

piroslili

2017. május 14.

Nagyon jó, de nem tökéletes. Szépen leviszi a smink maradványait is, de csak közepesen tisztít. Nekem ez elég, mert nem problémás a bőröm. Pattanások sosem ütnek ki még PMS alatt sem, ha ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

destiel

2017. május 11.

Tally Weijl-ben kaptam mintát belőle, már 3db összegyűjtöttem. Kipróbáltam, mert szeretem a Himalaya Herbals termékeket és nagyon tetszett, ezért megvettem a nagy tesóját. Kellemes illatú, jó az állaga, szépen megtisztítja az arcot és pihe-puha lesz tőle a bőr. Már használom kb. 2 hónapja rendszeresen a reggeli arcmosáshoz, eddig minden rendben vele, szépen halványítja a régebbi pattanások barnás nyomait. Sokkal ritkábban és kevesebbszer jön ki rajtam új pattanás. Az ára sem rossz (én 1000 Ft-ért vettem), főleg, hogy nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

szanii

(!)
2017. április 29.

Tallyba kaptam kis termékmintát a vásárlásomhoz. Nagyon jó volt használni, kellemes érzetet adott utána a bőrömnek. Finom illata van, jó az állaga is. Lehet, hogy megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Szépen tisztítja a bőrt és nagyon kíméletes a bőrhöz. Nagyon tudom ajánlani összességében ezt a nim termékcsaládot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate