Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ISzilvi, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bio növényekből készült szappanmentes arclemosó, mely tisztítja, hidratálja és táplálja bőrét. A bio aloe vera, a bio bengálibirs és a bio dinnye hidratálja, nyugtatja és védi bőrét, mely így puhává, rugalmassá és ragyogóvá válik.

Lills

2013. június 19.

Régebben használtam és nagyon szerettem ezt a lemosót. Nagyon érdekes állaga van (inkább nem mondom, hogy mire hasonlít), az illata nagyon finom gyógynövényes illat. Nagyon jól habzott és tisztított, én tényleg imádtam. Nem vettem újra, mert szeretek kísérletezni, de szívesen tenném, ha nem lenne annyi más termék, amit ki akarok próbálni. :)
De szívesen ajánlom bárkinek, szerintem még érzékeny bőrűeknek is jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

appdina

2012. február 7.

Az illatát nagyon szeretem, mert diszkrét és természetes, viszont az én arcbőrömet szörnyen kiszárítja. Törlés után 2 perccel már húz és ráncolódik :( Kár, mert ezek a termékek jók, de hogy pont a hidratáló arclemosónak van ilyen hatása, az számomra érthetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 7.

babyface

2011. december 2.

én a zsíros bőrre való lemosót vettem meg tegnap fogyott el legalább fél éves használat után. :) szükségem volt valami könnyen használható lemosóra mert az angels (lush) szuper csak nem praktikus. organikus összetevői győztek meg és bár az ára elég borsos volt gondoltam egy próbát megér. :D a zuhany alatt először közvetlenül a nedves bőrömre kentem és ott habosítottam fel (kicsit talán rajta is hagytam). mondanom sem kell hogy paprikapiros lett tőle az egész arcom pedig nem érzékeny... aztán figyelembe vettem a használati utasítást és mielőtt felvittem a nedves arcbőrömre felhabosítottam. így már szuperül működött. :) viszont sajna semmi extrát nem nyújtott. a pirosodáskor jól összehúzta a pórusaimat, mikor már rendesen használtam nem történt semmi rendkívüli a bőrömmel. fura nyúlós állaga van, de nagyon jól habzik organikus létére az illata finom gyógynövényes. :) nem hiszem hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 2.

BabyDoll

2011. szeptember 5.

Már egy jó ideje nem használom, szerintem ez a tény magáért beszél, de azért kifejtem. Az állaga számomra elég szokatlan: zöldes-barnás nyúlós ragacsos géles valami, de megszokható, az illata gyógynövényes, szerintem egész kellemes.
Amit legelőször észrevettem, hogy már egész kicsi mennyiség is nagyon habzik, amit jó sok vízzel tudtam csak lemosni. Az első pár használat után az arcom foltokban kivörösödött, mivel (tudtommal) nem érzékeny a bőröm, kissé megijedtem. Szerencsére idővel megszokta a bőröm, elmúlt, ellenben a szám és orrom körüli területek húzódó érzésével. Nem tudom mire vélni, mert nem száraz a bőröm, de mégis annyira kellemetlen érzésű volt az arcom utána, hogy pár hét után felfüggesztettem a használatát. Ennyit a hidratáló hatásról.
Egyébként a sminket jól eltávolítja.
Kinek ajánlom? Szerintem inkább kombinált / zsírós bőrtípussal rendelkezők próbálják ki.
Eredetileg 2 csillagot szántam neki, de megérdemel 3-at, ha másért nem, a természetes összetevőkért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Egyébként a sminket jól eltávolítja.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Honey

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.