Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Táplál és segít helyreállítani a bőröd nedvességtartalmát. A fehérliliom antioxidánsokban gazdag, segít semlegesíteni a szabadgyököket. A paradicsom bőséges flavonoid és alfa-hidroxi sav (AHA) tartalmának köszönhetőn, támogatja a bőr természetes regenerálódását.

• Érzékeny bőrre is
  • AHA savval
  • Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
kockasfulu

2020. február 28.

Kellemes állagú, enyhébb, virágos illatú krém. Kombinált bőrre nem annyira vált be. A normál területeket jól szinten tartja. Kicsit olajosabb lesz a felület, amikor beszívódik, úgyhogy ahogy a gyártó is jelezte, éjszakára való. Viszont a zsíros területeket nem terheli túl. Reggel kellemes érzést kelt.

Frissítés: télen-tavasszal már egészen jól működik, a száraz területeket egy-két éjszaka alatt helyrebillenti. Újravettem, ez lett az intenzív éjszakai krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

d.anett89

2020. január 14.

Én nagyon szeretem. 2-3éve kaptam ilyet karácsonyra, mindig újra rendelem ha látom hogy hamarosan elfogy. Hidratálja az arcomat,az állaga nagyon jó . Viszont engem az illata sem zavar, sosem kelletem fel rá, illetve saját e tapasztalatom, hogy felkenés után 1-2 percel már nem érzem az illatát. Nekem be vált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

austenland

2019. október 16.

Nagyon kellemes a hatása, hidratál, kisimít, de elképesztő, hogy mennyire erős az illata, ami nem illan ám el elalvásig. Miért raktak bele ennyi parfümöt, ráadásul többet, mint az állítólagos fő összetevőből (jóval a Solanum Lycopersicum előtt van a sorban)??? Ez egy "natúr" terméknél különösen gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

umpalumpa

2019. szeptember 28.

Alapból nem rossz, csak illatos. Még ezzel sem lenne baj, de idegesít,amikor éjjel arra ébredek, hogy valami illatozik. Sebaj, kibírom, megszokom. Pedig csak az orcáimra teszem utolsó rétegnek. Kipróbáltam csak tonerre téve, de úgy kevés lett, reggelre nagyon húzódott a képem. Kell alá valami szérum is mindenképp. Azért el fogom kenegetni annak ellenére, mert hát nem pazarolunk, hogy kibontáskor a fedő szélén és alatt megszáradt krémdarabokat találtam, tehát rossz a csomagolás. Valahol eresztette a krémet, nem zár elég szorosan, sajnos.
Hogy egy kis jót is írjak, az állaga finom, hamar felszívódik és olyankor komfortos a bőrön. Nem fogok újrázni, csak ezt kenem el. Sajnos csak 2-est ér, bármikor lecserélem, ha jobbat kapok/veszek/találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

bija

2019. június 7.

Beauty boxban volt, magamtól nem venném meg, jobban szeretem a nem illatos krémeket. Azért elhasználgattam, bajt nem csinált de nem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

Solange

2019. május 30.

Kb 2 honapja hasznalom, nagyon szeretem csakúgy mint a márka tobbi termeket. Ejszakai kremnek kiváló, részesít es kellemes az állaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

DoriBal

2019. április 26.

Jó arckrém, közepesen hidratál, hamar beszívódik és könnyű állaga van. Illata kellemes és az üvegtégelye is nagyon tetszik. Azért csak négy csillagot kap, mert egy semmi extra krém, használtam már sokkal jobbakat hasonló vagy alacsonyabb árért (Dr Konopka's, Garnier), illetve nekem valamiért sokkal hamarabb elfogyott, mint a többi 50 ml-es krémem, de ez lehet az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

NDCsilla

2019. április 22.

Sokáig tologattam, mindig mást választottam helyette, aztán végül úgy döntöttem, kipróbálom. Abszolút pozitív csalódás! Kellemes, jó illatú krém, ami eléggé testes, ennek ellenére mégis könnyen beszívódik. Szépen feltölti a bőrt. A nagyon érzékeny bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

v.alexandra27

2019. április 19.

Télen a Beauty Boxból jutottam hozzá, én nagyon szerettem, jól hidratálja a száraz bőrömet, de nem túl nehéz krém. Lehet magamtól is meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

flamingo-80

2019. április 18.

Az én vízhiányos bôrömnek sajnos nem elég ez a hidratálás, bár kétségelen, hogy nagyon bársonyossá teszi az arcomat. Kellemes textúra, jó összetevôk, viszont az illata túl intenzív. Nem valószínû, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak