Best of Beauty 2019

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Táplál és segít helyreállítani a bőröd nedvességtartalmát. A fehérliliom antioxidánsokban gazdag, segít semlegesíteni a szabadgyököket. A paradicsom bőséges flavonoid és alfa-hidroxi sav (AHA) tartalmának köszönhetőn, támogatja a bőr természetes regenerálódását.

• Érzékeny bőrre is
  • AHA savval
  • Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém - új
Ár: 1600 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
1500 - Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
Ár: 1500 , Eladó: Nomchy
Állapot: Új, Helyszín: Szigetmonostor, fizetés: Posta előre utalás után vagy személyes átvétel Pesten előre megbeszélés után.
bija

2019. június 7.

Beauty boxban volt, magamtól nem venném meg, jobban szeretem a nem illatos krémeket. Azért elhasználgattam, bajt nem csinált de nem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Solange

2019. május 30.

Kb 2 honapja hasznalom, nagyon szeretem csakúgy mint a márka tobbi termeket. Ejszakai kremnek kiváló, részesít es kellemes az állaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

kockasfulu

2019. május 3.

Kellemes állagú, egyhébb, virágos illatú krém. Kombinált bőrre nem annyira vált be, a száraz területekkel így télen nem tud annyira mit kezdeni. A normál területeket jól szinten tartja. Kicsit olajosabb lesz a felület, amikor beszívódik, úgyhogy ahogy a gyártó is jelezte, éjszakára való. Viszont a zsíros területeket nem terheli túl. Reggel kellemes érzést kelt.

Frissítés: tavasszal már egészen jól működik, a száraz területeket egy-két éjszaka alatt helyrebillenti. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

DoriBal

2019. április 26.

Jó arckrém, közepesen hidratál, hamar beszívódik és könnyű állaga van. Illata kellemes és az üvegtégelye is nagyon tetszik. Azért csak négy csillagot kap, mert egy semmi extra krém, használtam már sokkal jobbakat hasonló vagy alacsonyabb árért (Dr Konopka's, Garnier), illetve nekem valamiért sokkal hamarabb elfogyott, mint a többi 50 ml-es krémem, de ez lehet az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

NDCsilla

2019. április 22.

Sokáig tologattam, mindig mást választottam helyette, aztán végül úgy döntöttem, kipróbálom. Abszolút pozitív csalódás! Kellemes, jó illatú krém, ami eléggé testes, ennek ellenére mégis könnyen beszívódik. Szépen feltölti a bőrt. A nagyon érzékeny bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

v.alexandra27

2019. április 19.

Télen a Beauty Boxból jutottam hozzá, én nagyon szerettem, jól hidratálja a száraz bőrömet, de nem túl nehéz krém. Lehet magamtól is meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

flamingo-80

2019. április 18.

Az én vízhiányos bôrömnek sajnos nem elég ez a hidratálás, bár kétségelen, hogy nagyon bársonyossá teszi az arcomat. Kellemes textúra, jó összetevôk, viszont az illata túl intenzív. Nem valószínû, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

katonabianka

2019. április 9.

Igazából nem csinál semmit. Drogériás arckrémnek elmegy, de ahhoz képest meg drága szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

nembori

2019. április 7.

Én egy nagyon pattanásos időszakban váltottam most pár napja erre a krémre, főleg az a AHA sav tartalma miatt. Hát, én nem tudom, de az én bőrömmel csodát csinál szó szerint, sose volt ilyen tiszta a bőröm!!! Az előző krémem után mindig úgy keltem fel, hogy piszkosnak éreztem az arcom, meg ragacsosnak. Bátran ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

lupelupe

2019. március 21.

Ez fogyott el először a KM boxból. Meg voltam vele elégedve. Különféle olajokkal használtam együtt, tökéletesen beszívódott, s megfelelően hidratálta az arcom. Ráadásul - bár ez nem igazán fontos - az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!