Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Táplál és segít helyreállítani a bőröd nedvességtartalmát. A fehérliliom antioxidánsokban gazdag, segít semlegesíteni a szabadgyököket. A paradicsom bőséges flavonoid és alfa-hidroxi sav (AHA) tartalmának köszönhetőn, támogatja a bőr természetes regenerálódását.

• Érzékeny bőrre is
  • AHA savval
  • Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KrDana

2022. augusztus 4.

Kombinált bőröm nagyon szereti ezt a krémet. Valóban erős illata van, ami nekem nagyon bejön és szeretem, de akinek a bőre nem bírja az illatanyagokat, az nem fogja szeretni ezt a krémet. Viszont a zsírosodásra hajlamos T-vonalamban sem lesz nehéz "vakolat" érzésem reggelre, hanem egységesen puha az arcom. Egy szóval én ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Fma

2022. január 22.

Nagyon bíztam benne, mivel a márka több terméke nagyon jól teljesített, és baráti az ára is. Hát nem újravevős... Könnyű állagú jó illatú krém egy nagy nehéz kübliben olcsó műanyag kupakkal.
De ami miatt csalódott vagyok, hogy nem volt semmi különös hatása. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, mégsincs hidratált érzete a bőrömnek. Reggelre a t-vonalban olajos érzetű. Nem ébredek üdébb bőrrel, mint ha nem kenem fel.
Most fog elfogyni az első adag, de elvesztegetett időnek érzem ezt a krémet, méltatlan a márkához...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Amy31

2021. szeptember 13.

Pár évig használtam éjszakai krémként, a kombinált bőröm szerette. Könnyed állaga van, a bőröm mindig nagyon gyorsan 'beitta' és nem zsírosított. Elég erős (és felesleges), de számomra kellemes illata van (valahogy olyan megnyugtatóvá vált, ahogy rendszeres része volt az esti készülődéseknek) ami az érzékeny bőrömet meglepő módon nem irritálta.
Jó volt, de ár-érték arányban a NMF százszor jobb és az összetevői is szebbek, így mostmár nincs helye a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

SiriusRed

2021. április 7.

Szeretek kísérletezni, de rendszeresen visszajárok hozzá. Viszonylag könnyű állagú, nem zsíros, ennek ellenére nagyon jól táplálja a bőröm, és kifejezetten kellemes érzés a bőrömnek. Reggel kimondottan selymes bőrrel ébredek vele. Magában is használom, de néha felütöm 1-2 csepp Aromax Beauty szérummal. Nem csodaszer, de megbízható, kellemes termék. Az ár/érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

Symeta

2020. november 8.

Mivel a jól bevált hidratálómat az utóbbi időben nem tudom beszerezni a szokásos rendeléses módon, viszont a bőröm egyre csúnyábban szárad a hideg miatt, gyorsan próbáltam találni valami helyettesítőt a helyi drogériák polcain. Erre esett a választásom, mert éppen akciós volt, és jókat hallottam a márkáról. Pár használat után egyértelmű lett, hogy nem fogom újravenni... Iszonyatosan erős az illata, már irritáló szinten, ráadásul gyorsan is fogy és ezért szegény diákpénztárcámnak nem éri meg. Ami jó, hogy pattanásokat nem okozott, se allergiás reakciót (anyukámnak viszont 2-3 használat után már igen), de a hidratálása elég gyenge.Elhasználom, de keresgélek inkább tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Nairam

2020. október 1.

Első nekifutásnak szerettem, bársonyos lett a bőröm tőle. Hosszabb távon az erős illata miatt már nem volt annyira kedvenc. Éjszakára túl sok...Az állaga jó,hamar beszívódik,nem hagy zsíros érzetet. Felváltva használom más termékekkel,időnként parkoló pályára rakom,mert besokallok az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

bettina28

2020. augusztus 24.

Annyira akartam hogy beváljon ez a krém! Isteni finom illata van, bár én ezt tudnám mellőzni egy arckrémből. Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Az INCI-je sajnos nagyon csúnya, és gondolom ebből kifolyólag sajnos a felvitelét követően égett, csípett az arcom és kivörösödött teljesen. Sajnos mostanában minden arckrémre és szérumra így reagál a bőröm, ez volt az utolsó tartalékban lévő krémem amit be tudtam venni. Egyébként KM boxból került hozzám, magamtól nem valószínű hogy megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Virvatuli

2020. június 20.

Jól felszívódik, valamennyit javít is a bőrképen, de nem tetszik a retro illata, ami ráadásul brutálisan erős (előkelő helyen is van az illatanyag az inciben). Rendszeres használattal kiszárítja az arcom, pedig mindig teszek alá tonert és szérumot is, nem az én bőrtípusomra való. Már nincs sok belőle, úgyhogy becsületből elhasználom, de annyira unom, hogy néha inkább be sem kenem az arcom. Újravenni biztos nem fogom. Nem igazán jöttek be nekem a márka krémei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 20.

Noema

2020. május 9.

Első éjszakai krémem. Az illata nekem nagyon tetszik, és bár szívesen szagolgatom magamon én nem érzem már később, viszont a párom megdicsérte hogy milyen jó illatú az arcom este lefekvéskor. A bőröm egyszerre hámlik és közben zsírosodik, a hámló száraz részeket szerettem volna eltüntetni. Nem mondom hogy nem segített valamennyit, de inkább az az érzésem hogy nem sok mindent csinált. Gyorsan fogy, és ahogy más is írta, a kupak alá kerül belőle sok, nem valami jó a tárolója. Már csak a nyakamra használom, ott sincs semmi látszólagos hatása, nem fogom újravenni. Három pont mert egyébként jó az állaga, gyorsan beszívódik, elkenegeti az ember, kicsit puhít az arcon, de az összetevők és a fentebb írtak miatt kettőt levonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Törpe

2020. február 29.

Érzékeny bőröm van, szerintem erre nem ő a legjobb krém. Nem csíp, nem éget, nem húzódik, de a krém felkenése után 5 perccel, kipirosodik az arcom tőle. Nem tudom, hogy ez AHA sav miatt van -e, és hogy ez normális -e... Egyébként szép lesz az arcom reggelre, nem szárítja ki, de úgy érzem, hogy szükségem van egy másik hidratáló krémre, mert a pirosság megrémiszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Sucrose Cocoate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.