Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

Indiai wintergreen olajat, boswelia és gyömbér kivonatokat tartalmazó ajurvédikus termék.

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
HDorina

2018. szeptember 25.

Újsághoz kaptam ezt a kis terméket. Frissítő, nekem eukaliptuszos illatú. Fáradt izmokra jóleső érzés volt felkenni. Felmelegítette, ellazította őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

googles

2018. szeptember 2.

Melegítő krém izomfájdalomra, vagy ízületi fájdalomra, megdöbbentően hatásos!

Nagyon ajánlom! Ha megfájdult a hátam vagy a derekam (sport, munka, vagy egy rossz mozdulat után, vagy reggel arra ébredtem, hogy megfájdult a nyakam), ez a krém mindig elmulasztotta, pedig ezt magam sem gondoltam volna róla. Újsághoz adták ingyen, ezért próbáltam ki. Szuperül csillapítja az ilyen fájdalmakat.

Fel kell készülni arra, hogy a bekent terület ki fog vörösödni egy rövid időre, csípni és égni fog, illetve meleg érzet lesz, de abszolút kibírható. Persze jó tudni előre, hogy így hat, mert amúgy azt hihetnénk, hogy valami allergiás reakció vagy egyéni érzékenység.

A nyak környékén vagy érzékenyebb területek esetében csíp zavaróan, ezeket érdemes tesztelni és elkerülni. Háton, lábon nem vészes a csípés, de azért aki a nyakát bekeni, ne lepődjön meg, ha irtózatosan fáj majd. Én megmondtam! 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Melegítő krém izomfájdalomra, vagy ízületi fájdalomra, megdöbbentően hatásos!

LittleSpark

2017. augusztus 28.

Már próbáltam párszor ezt a kis csodát. Ha fáj a térdem könyököm vállam ezzel szoktam bemasszírozni. Nagyon jó benn az hogy nem ragad, hanem tényleg sokáig lehet vele masszírozni. Akkor még meleg érzetet ad utána pedig elkezd hűsíteni és nagyon hamar csillapítja a fájdalmat. Nagyon erős mentás illata van, engem nem zavar olyan mint a fogkrém :D A fő hogy a célnak tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Matilda

2015. július 26.

A barátomnak vettem meg, mert folyton fájnak a térdízületei. Pont aznap egy nyújtózkodás során meghúztam a lábam, gondoltam akkor kipróbálom én is. Nagyon finom mentás, fahéjas illata van, könnyen kenhető és számomra felettébb kellemes az egyszerre hideg-meleg érzés, amit ad. Nekem nem volt egyáltalán kellemetlen érzés felkenés után, nem pirosodtam ki, pedig elég érzékeny a bőröm :) (lehet, hogy a bőröm már hozzászokott a mentaolajhoz, mert a tusfürdőmbe is szoktam csepegtetni) Ja és estére elmúlt a fájdalmam, pedig csak 2x kentem be, szóval nekem elég jól használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.