Himalaya Herbals

Ár:   590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tmelinda04, az összetevőket feltöltötte: kmaja, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek

A mandula, olíva és napraforgó olajat tartalmazó tápláló kézkrém gyengéden ápolja a bőrét. Hamar beszívódik, segít regenerálni a száraz bőrt és kezeinek hosszú távú hidratálást biztosít. A vitaminokban és egyéb tápanyagokban gazdag szőlőmag és a barack kivonat táplálja a bőrt, így bőre puha, sima és rugalmas lesz.

Katka0716

2017. november 13.

Nekem be vált, sokszor vettem már újra az 50+50-es kiszerelését. Hamar beszívódik, az illata tetszett, nekem meg felelő volt a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

cukor22

2017. november 4.

Szerettem, de sok kellett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Szerettem, de sok kellett belőle.

dalmuska

2017. április 18.

Évekkel ezelőtt használtam. Eleinte nagyon bevált, pár nap múlva olyan volt viszont, mintha semmit nem csinált volna. Bekentem a kezeimet, 10 perc múlva pedig újra kellett kenni. Egyszerűen semmi hatása nem volt. Az illata pedig borzalmas. Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

MsKors

2017. január 22.

Egy kézkrém. Extrém száraz kezem van, ez amolyan több, mint a semmi, de segíteni nem sokat segít. Nem venném újra. (Bár legalább nem marta a kezem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

eszterlaura

2017. január 11.

Nekem tetszik az illata, és szeretem hogy viszonylag hamar be is szívja a bőröm. Viszont a hidratáló hatása hosszú távon nem túl meggyőző... Ha bekenem a kezem nemsokára kenhetem is újra. Olyan mintha nem használna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Ragdoll

2016. május 1.

Borzasztó illata van, azonban nagyszerűen hidratál, az eddigi leghatékonyabb kézkrémem. Én 50+50 ml-eset alapáron vettem meg, tök jó 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

nkmagda

2016. március 12.

Nagy remènyt fűztem e Himalaya Herbals krèmhez...kár volt. Se az illata, se a hatása nem győzőtt meg. Számomra kellemetlen öreges illata van, s nem hogy táplálta, hanem idővel èszrevettem mèg inkább szárìtja a kezem, odaadtam nővèremnek egy hèt után. De az illata (szaga) mèlyen az orromba ült. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

DianaS

2016. február 23.

Na ez most nagyon meglepett..parabén és kőolaj származék..pedig azt hittem ez a márka viszonylag természetes. :( Még télire vettem mini kiadásban, hogy mindig nállam legyen, nem voltam oda érte, mindig van egy kicsi belőle. Sokszor kiszárad télen a kézfejem sokszor be is kentem vele de nem volt valami hatásos. Abszolút nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Ella

2016. február 5.

Szeretem az illatát, viszonylag gyorsan be is szárad, de hosszú távon nem érzem hidratáltnak a kezemet, sőt, pár perc múlva újra kenhetem be. Ha Himalaya Herbals, akkor inkább maradok inkább az Age Defying krémnél, az mérföldkövekkel jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Avanindra

2016. január 22.

300Ft-ért vettem 50+50ml-es kiszerelést. Nekem kifejezetten tetszik ez a krém. Nagyon kevés kell belőle, nagyon gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Az illata tényleg fura, jobb nem szagolgatni. :D

Update: Párom keze nagyon száraz. Elfogyott az Isana-s kézkrémem, amivel eddig kenegettem párom kezét ( mert ő be nem kenné magának... :D ). Így ezzel kezdtem el neki kenegetni, de mintha nem is csináltam volna vele semmit... Ugyan olyan száraz maradt neki :( Ezért le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak