Himalaya Herbals

Ár:   510 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Gazdag aloe vera tartalma hatékonyan nyugtatja és táplálja a bőrt, a cink calx fertőtlenítô hatású és elősegíti a sebes bőrfelület regenerálódását. Az indiai festőbuzér enyhe antioxidáns és védő hatású, míg az ötlevelű barátcserje gyulladáscsökkentő hatásáról ismert. Nyugtatja a sebes, irritált bőrt, védi és segít megőrizni annak általános állapotát.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Zilvi

2019. augusztus 6.

Imádom! A szemöldököm köze mindig sebes volt a szedéstől, semmi nem hozta helyre, tényleg mindent próbáltam már, ez viszont bő egy hét alatt teljesen meggyógyította. Nagyon sokáig elég a tudus. A bőröm pedig issza. Az illatát is nagyon szeretem, engem szappan illatra emlékeztet. Sose cserélném le!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Nymphea

2019. június 30.

Imádom! Náthás időszakban kisebesedett orrszélre, bikinivonal gyantázás utáni nyugtatásra, (valamint most kétségbeesetten) elképesztően brutál módon hámló felkarra is kentem. Nagyon meglepett a hatádsa, mert éjjelre felkentem, és másnap már nyoma sem volt a hámlásnak, amit előtte egy jó adag, ráadásul ugye zsíros shea vajazás sem tüntettet el. Olcsó kis csodaszer, ami lassan fogy, és én egyszerűen megveszek az illatáért, habár elfogadom, hogy valaki kellemetlennek találja. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

eilthyr

2019. június 22.

kis felületen használom: nyáron melegkiütés(szerű) szokott megjelenni a kézfejemen, alkaromon & pattanások utáni kisebb sebek. egyelőre bevált, szeretem. nem 10*-os tökéletes csodaszer, de hatékony. a kis kiszerelés kifejezetten praktikus, jó útitárs, könnyen kezelhető és tárolható!
én az illatát is szeretem, ahogy a Himalaya termékeknek szerintem kifejezetten kellemes szaguk van - és ennek is. egyáltalán nem találom büdösnek, inkább amolyan gyógynövényes, "bioboltos".
az enyhén világosbarna színe szintén tetszik, kicsit olyan, mint egy korrektor.
az állaga is jó, nem zsíros és nem is vizes, közben meg elég könnyed. egyszerű felkenni és eloszlatni, pikkpakk megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

az enyhén világosbarna színe szintén tetszik, kicsit olyan, mint egy korrektor.

Bonika12

2019. június 7.

Nagyon csúnya az INCI-je, de talán a cél szentesíti az eszközt. Nem néztem meg az összetételét mielőtt megvettem, aztán csak jóval később kerestem rá. Viszont ez az egyetlen krém ami bevállt nekem pattanás utáni sebekre. Nekem az illatával sincs bajom, erős , de számomra nem kellemetlen. Nem csíp és nem okoz újabb pattanásokat. A barnás színe egy kis fedést is ad, én szoktam smink alá is használni. Csak a sebekre, pattanásokra kenem, nem az egész arcomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

vkata96

2019. április 18.

Kritikán aluli ez a krém. Nem néztem meg se az itteni véleményeket, se az összetevőit mielőtt megvettem, mert sos kellett egy gyulladáscsökkentő krém. Ilyen gáz összetevőket együtt még szerintem sose láttam,de azért adtam neki pár esélyt, ha már megvettem. De beigazolódott, amit sejtettem: sebekre, irritált területekre kenve azonnal elkezd csípni és égetni, emiatt pedig a hosszútávú hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni mert mindig jobbnak láttam minél előbb letörölni inkább, mert nem gondoltam hogy ami rögtön csíp az véd meg ápol... Ráadásul büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

ancsoo

2019. március 27.

Véletlenül találtam rá a termékre külföldön. Minden apró bőrhibára használom, és nekem bevált! Náthás időszakban az orromra használom, azóta nem sebesedik ki! Az illata nem a legjobb, de a hatás kárpótol érte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Dianaponi

2019. február 8.

Fura az illata. Igazabol bepanthen helyett vettem tetovalasra es ugyan az a hatas (: azota is van belole mert nem kellett ra sok es meg konnyebb is elkenni. Sebekre horzsolasokra is eloszeretettel hasznalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Mania4

2018. november 23.

Folyamatosan tartom otthon. Arctisztítás után rövid idő alatt csökkenti a kipirosodást. Illata erős, időbe telik megszokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

DoraViktoria

2018. október 25.

Én imádom ezt a krémet, már 1-2 éve folyamatosan veszem is! Ha kijön egy pattanás az arcomon, és kinyomom, seb keletkezik, csak bekenem ezzel a krémmel 1-2 napig, és már nyoma sincs! Tökéletes kiszáradt bőrre is, majdnem mindenhova és mindig ezt kenem, de az arcomra főként! Ára 499Ft, elég több hónapig kis területek kezelésére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

fayless

2018. október 17.

Szenvedek a takonykórral, alig élek. Ma bekentem a takonymarta orromat ezzel a kenőccsel...nem elég, hogy mindenem fáj, de még ez a kenőcs is csípi a szerencsétlen orromat..namondom...ez nem az én napom..A kenőcs jó lenne, ha nem csípné az orromat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.