Holika Holika

Ár:   $12   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. március 19.

Ár:   $12
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 másodperc alatt beépülő kollagénes hidratáló-ránctalanító krém minden bőrtípusra, de főként száraz, vízhiányos, feszülő, érett arcbőrre készült.

Érzékeny bőrön is használható, allergén-mentes készítmény.

Kiszerelés: 150 ml

Milva07

2019. április 13.

Kísérletező kedvem viszonylag új-fél éves-alanya. Mivel régóta a koreai rétegzős arcápolás a reggeli és esti rutinom, folyamatosan cserélgetek/kutakodok, főleg koreai, neten rendelt termékek között. Rutinomban van más, nem koreai termék is, akár DM-es, vagy más, magasabb árkategóriájú is. És itt jön a lényeg:
-aki csalódott, vagy elégedetlen ezzel-de akár más termékkel- annak feltétlenül ajánlom a koreai arcápolás lényegének megismerését, illetve pld. ennek a terméknek az ajánlott használatát. 1. A lényege ezeknek a termékeknek a RÉTEGZÉS. Tehát ne várjunk egy startertől komplett hidratálás, valami kell alá, fölé, mellé , tökmindegy , önmagában csalódást fog okozni. Csalódás=pénzkidobás.
Célom nem a kioktatás, hanem, olvasva a különböző hozzászólásokat , inkább a figyelem felhívása: ha nem arra, akkor és úgy használunk bármit, amire készült, nem is lehetünk elégedettek, aminek jobb esetben a pénztárcánk, rosszabb esetben bőrünk viseli következményeit.
Ennyit az oktató részről, jöjjön a termék maga! :)
Nagyon kellemes állagú, hatalmas kiszerelésű, kedvező árú. Én azért szeretem, mert könnyen adagolható és eloszlatható, így pld. belecseppentem a DM arcolajat és úgy oszlatom el az arcomon, plusz nyak és dekoltázs részen. Erre jön a többi kence-fice, évszaktól, napszaktól függően változóan.
Én több réteget alkalmazok és reggel és este is van szérum/esszencia is, de bőröm hálás érte. És, ha kiismerjük és megtanuljuk , mit szeret a bőrünk, akkor ez az egész napi rutin nem több sem időben és pénzben, mint a sok-sok, hirtelen fellángolásból, tájékozatlanságból megvett termék ára és a feleslegesen ráköltött/rátöltött idő és pénz.
Egy kis kiegészítés még: nem kell Koreából rendelni, vagy high-end termékeket venni kizárólag. Mindenki talál(hat) pénztárcájához-kedvéhez-lehetőségéhez igazított termékeket a magyar drogáriák kínálatában is, főleg a natúr vonalon elindulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

Ennyit az oktató részről, jöjjön a termék maga! :)

ficeglobog

2019. január 31.

Hatalmas kiszerelés, jó adagolhatóság. Kevés kell belőle, bár én természetesen a dekoltázsomra is teszek. Szigorúan a toner után. Víznél sűrűbb állagú, pillanatok alatt beszívódik. Száraz, érzékeny, vízhiányos bőrömet nem irritálja. Magában nem lenne elég, de a napi rutinomba beépítve tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

springee

2017. augusztus 14.

Pillanatok alatt beszívódik és szépen lehet rá sminkelni, így remekül beilleszthető a reggeli rutinba. Puha, feszes bőrt eredményez, de van, amikor nem érzem elégnek. Ezt nem írom a termék rovására, mindent nem várhatok el tőle. Ellenben plusz pont a hatalmas kiszerelés, ami így sokáig elég, hiszen egy híg, könnyen eloszlatható krémről beszélhetünk. Biztosan újra fogom vásárolni, ha nem a kollagénest, hanem a hialuronsavas társát, az is csupán kíváncsiságból lesz, nem pedig elégedetlenségből

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nszolnoki

2017. július 9.

Tényleg pillanat alatt illan, biztos az alkohol a ludas :) Mégsem szárít, valószínűleg a sok-sok többi belevaló simán ellensúlyozza a szárító hatás, úgyhogy rendben van. Akkor használom, ha nem a reggeli-esti rutinomban vagyok, de úgy érzem, jól esne egy kis extra nedvesség és éppen otthon vagyok/éppen hazaérkezem/csak úgy, ha eszembe jut. Mivel hatalamas flakon, van, hogy a karomat, lábat, vállat kenek vele. Valójában L'Oreal Hydra Geniust szerettem volna valamivel kiváltan, mert annak sehogy sem tudok megbarátkozni a szagával. (és nem Clinique-el, hanem alacsonyabb árfekvéssel.) Szóval most ez van, nem pont kiváltó, de félig kiváltónak jó. Tovább fogok keresgélni hidratáló, hialuronos gél után. Aztán elmúlik a nyár ... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

DFI

2017. június 27.

Arcápolási rituálém 2. lépése ez a micivíz után. Én hiszek benne. Jó. lehet hogy tartalmaz alkoholt, de ez csak a beszívódást könnyíti meg, mert amúgy ott csúszkálna a bőrön. Utána jöhetnek a krémek- szérumok mikor mi. Annyira szeretem, hogy ez már a második flakon előtte a hyaluronos volt. Lehet a következő a vitaminos lesz.
De. Ez nem hidratáló krém, mindenképpen kell krémet használni utána, mint a neve is mutatja ez csak starter, szóval a krémeket nem helyettesíti.
Amióta a többlépcsős (koreai-ázsiai) kenegetés híve vagyok azóta szebbnek, feszesebbnek látom a bőröm. Ez a kis termék is a része, úgyhogy jár az ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

Fviki

2016. április 3.

Kb. egy hónapja érkezett hozzám. Eleinte nem nagyon illettünk össze, önmagában nagyon-nagyon kevés volt, BB vagy alapozó alá. Na de most, hogy melegebb van! Fényvédő alá tökéletes hidratáló. Pikk-pakk beszívja a bőröm, hidratál, rá a fényvédő - hétköznap a sminket is bírja ÉÉÉÉS nem fényesedik át, nem szárad ki a bőröm, egyszóval újravevős lesz, ha egyszer elfogy (ami a mennyiséget tekintve nem holnap lesz, az biztos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

rtamara

Korcsoport: >54
2015. november 17.

Valóban gyorsan beszívódik, és nem is rossz érzés, de 2 hónapja használom és az égadta világon semmi hatása nincs. Pedig száraz vízhiányos a bőröm, pont arra ajánlják.Nem veszem újra-semmi hatása-.8

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 17.

krizsaneniko

2015. augusztus 22.

Nemrég jött meg, eddig 4-5x használtam.
Tényleg gyorsan beszívódik. Nekem 1-1,5 pumpányi adag elég az egész arcomra nyakamra. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon mit produkál. Hatalmas kiszerelés, úgyhogy anyukámmal fogjuk használni valószínűleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Nemrég jött meg, eddig 4-5x használtam.

Dézi

2015. május 23.

Anyukámnak rendeltem, de amióta megérkezett együtt használjuk. Már az első használat után maradéktalanul eltüntette a száraz foltokat az arcomon. Akkor azt hittem ez csak ideiglenes állapot, de nem! Napok óta használom és a bőröm egyre szebb, a színe is egységesebb. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

gyik

2014. december 15.

Nagyon klassz alapot ad reggel alapozó vagy BB krém alá. Nem zsíros egyáltalán, pillanatok alatt beszívódik és nem engedi kiszáradni a bőrt. Óriási adag, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycereth-26, Hydrolyzed Collagen, Betaine, Trehalose, Sodium Hyaluronate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.