Holika Holika

Ár:   $12   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2014. április 1.

Ár:   $12
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

3 másodperc alatt beépülő vitaminos hidratáló krém E-és C-Vitaminnal, Niacinnal minden bőrtípusra, de főként sápadt, fakó, száraz, vitamin-hiányos arcbőrre készült.

Érzékeny bőrön is használható, allergén-mentes készítmény.

Kiszerelés: 150 ml

eszo87

2019. március 25.

szuper kis koreai vitamin bomba az arcnak...
tényleg 3mp alatt beszívódik. én beauty bayről rendeltem.1hete minden reggel és este használom.az illata nem a legjobb de hamar elillan..picit zavar az alkohol tartalma,de majd meglátjuk.hatalmas kiszerelés, elég 2pumpányi belőle.. akne utáni foltok halványítására vetettem be főként...nagy reményeket fűzök hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

szuper kis koreai vitamin bomba az arcnak...

ssyakaky

2018. február 9.

lassan két hónapja használom, de még mindig nem tudom, hogy mi is ő valójában. általában reggel, arcmosas utan ket pumpalasnyit oszlatok el a boromon, hamar beszivodik, utana az arcom puha, és felfrissult. lathatoan javit a borkepemen. elég folyós állagú, normális tonik híján parszor 7skinezésre is hasznaltam, nagyon szepen rendbe tette a szám es az orrom koruli szaraz reszeket. jo kis termék, de a parfüm es az alkohol kicsit zavar benne, ezért nem biztos, hogy ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

abicicaaa

2017. október 7.

Olyan kis egyszeru de nagyszerű, reggelente attorlom vele az arcom, az éjszakai maradványokat leszedi, és puha, friss érzetet hagy maga után.
Kicsit hamar fogy, de szerintem ujravevos lesz :)
És olyanjo friss az illata, egyből felébredek tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Kicsit hamar fogy, de szerintem ujravevos lesz :)
És olyanjo friss az illata, egyből felébredek tőle :D

Aprile

2016. augusztus 2.

Te jó ég, ez aztán a jó kis krém.:) Nagyon könnyű az állaga, egészen folyós, így nagyon kevés elég ahhoz, hogy az arcom bekenjem vele. Általában 2 pumpálásnyit szoktam kinyomni, és az bőven elég. Az illata nem rossz, bár a parfüm nem hiányzott belőle. A bőröm szereti, és tényleg pillanatok alatt elnyeli.:) Reggeli rohanásban igazi kincs ez a kis termék!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

fokid1

2016. április 21.

Én iparfümériáról rendeltem, és imádom...,azért rendeltem, mert a bőröm évszakváltozásoknál mindig megőrül, most is így volt, ezért gondoltam jót tenne egy ilyen könnyebb vmi...mert nem igazán tudom eldönteni mi ez, de mindenestre csodás. Először viszont kicsit elbizonytalanodtam, mert amikor megszagoltam...nekem konkrétan a citromos wc illatosító jutott eszembe, meg alkoholt is érzem rajta, bár az inci alapján olyan sok nem lehet benne, ezért túl sokat nem vártam tőle. De mekkora meglepetést okozott, az alapvetően fakó bőrömet olyan szinten felturbózta, hogy smink nélkül is képes vagyok elhagyni a házat. Puhának és egészségesnek néz ki és annak is érzem, és a smink is sokkal szebben áll rajtam. Reggel arcmosás után/sminkelés előtt szoktam használni, de van, hogy este is rakok magamba ebből, mert egyszerűen olyan szinten rendbe hozta az arcom, hogy mást nem is kíván.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Titvog

2016. április 14.

Lassan két hete használom, és nagyon szeretem ezt a kis terméket. Még nem tudtam sajnos eldönteni hogy mi ez konkrétan, mert azt írták róla angol oldalakon, hogy tonizálás előtt kell használni. Én minden reggel ezzel kezdem a napomat arcmosás után, két pumpányit eloszlatok az arcomon. Nagyon finom citromos illata van, és a bőröm hamar beissza. Enyhe ragacsos érzés hagy maga után, gondolom kicsit fixnálni lehet vele a sminket is, ugyanis ezt is olvastam róla. Elvileg nem hagyja hogy az alapozó vagy a bb csúnyán terüljön, és természetlen hatást keltsen, ezért sminkelés előtt is ajánlott használni. :)
Én első sorban az E és C vitamin miatt vettem meg, hogy a foltjaimat halványítsa, na meg a hidratálás miatt is. Két hét alatt persze még ennyiből nem vettem észre változást, nyilván több idő kell a hegeknek meg a társainak sok-sok termék mellett is, de ez legyen a legnagyobb baj.
Eddig nagyon meg vagyok amúgy a termékkel elégedve, a bőröm egészségesebben néz ki tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

samelike

2015. szeptember 16.

A termék ami kapcsán nem tudtam mire is számítsak. :)
Meglepődtem, hogy mekkora adag! Sosem fog elfogyni érzés kapott el hirtelen, amikor kibontottam a rendelésem.
Nagyon jó a kiszerelés, pumpás masszív műanyag semmi flancolás. A termék állaga inkább tonik, azaz folyós. Én két-három pumpálásnyi mennyiséget oszlatok el reggelente a megtisztított arcomon, ami tényleg pillanatok alatt felszívódik. Az illata nekem annyira nem tetszik acc gyógyszerre emlékeztet, ami gyermekkorom megkeserítője volt.
Sajnos a tapasztalatom az, hogy a termék önmagában kevés lesz nekem hidegebb időre.. most is fölé dolgozok egy leheletnyit az etude house kondicionáló krémemből, így teljes sminkalapot kapok. Amúgy alapvetően elégedett vagyok a termékkel, nincs olyan varázspálca hatása, de egységesíti picit az összképet illetve nagyon jól együtt működik más termékekkel. Hidratáló hatása is van egy kevés, de ilyen állaggal nem vártam többet vagy túl sokat, inkább frissítőnek mondanám.
Újravásárolnám e? Ha valaha elfogy akkor elgondolkodom rajta, most inkább azt mondom, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

A termék ami kapcsán nem tudtam mire is számítsak. :)

gina82

2015. július 28.

Jó kis cucc ez három ezerért :) tökéletesen megéri és nagyon nagy mennyiség.Hamar beissza a bőröm és nem is zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Krisz78

2015. június 5.

Eredetileg a kollagénes verziót akartam megrendelni, de az nem volt készleten.Maradt ez.
Arcmosás után kentem fel, nagyon hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, és valamennyire tényleg felélénkíti a bőrt.
Könnyű rá sminkelni és egész nap olyan puha a bőröm (még késő este is), mintha frissen lenne hidratálva.
Hatalmas mennyiség, kevés kell belőle.
A "krém" szerintem hibás kifejezés rá, mert olyan az állaga, mint egy toniknak.
Kezembe nyomok 2 pumpálásnyit és úgy masszírozom a bőrömbe.
Remélem, a kollagénes tesója is ilyen jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Hatalmas mennyiség, kevés kell belőle.
A "krém" szerintem hibás kifejezés rá, mert olyan az állaga, mint egy toniknak.
Kezembe nyomok 2 pumpálásnyit és úgy masszírozom a bőrömbe.
Remélem, a kollagénes tesója is ilyen jó lesz :)

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.