Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karina, Módosítva: 2017. április 2.

Nem kenődik. Meleg vízzel könnyedén eltávolítható.

karina

2014. március 17.

Jaj. Nem voltak nagy elvarasaim, de ugy voltam vele hogy mar a csomagolas is megéri...:) szívesen regélnék róla olyan mesés, a doboza is kis mesébe illő lila háromszög alaku csoda. Netes tesztek alapján mondom hogy nem voltak nagy elvarasaim, de senkit ne tévesszenek meg az ázsiaiak rövid egyenes pillái, az enyémekkel csodát művelt. A festek maga is egy alom, nem csomosodik, istenien "siklik fel" a pillákra, nem tapasztja ossze oket, es szep fekete. A festék szépen elvekonyodik a pillak vegen, ami nekem igazabol wow faktor, megtartja a pillak természetes alakját, en ilyet meg igazabol nem tapasztaltam, pedig rengeteg félét próbáltam mar... Az abszurd kefe ket resze annyira jól "ossze van hangolva", hogy egy mozdulattal festem ki az egesz pillasort kb, úgy hogy nem leszek tiszta festek sehol! Nagyon(!) tartós! Egyáltalán nem pereg le, es nem kenodik a nap vegere sem. Ezzel egyutt elmondanám hogy a meleg vízzel (vagy bármivel) könnyen eltávolítható egesz egyszerűen nem igaz. Viszont meglepő módon tenyleg a meleg viz az amivel a legkönnyebben lemoshato. Itt meg egy kis vissza kanyarodás a tartossaghoz, de ezt fel kell vezetnem egy kicsit. Ugyebár van ugy félévente egyszer, hogy amikor hazaesek es leulok tévézni, egyszerűen elalszom, olyan faradt vagyok. Igy volt ez ket napja is, es a spiral bizony meg sem mozdult. Még hogy panda szemek. Meggyőződésem hogy ha nem mosnam le, ket napig is siman jo lenne:D Én nagyon nagyon elegedett vagyok, már backupolok is, képzelhetitek milyen boldog vagyok hogy egy ilyen szep spiral az új állandó kedvencem:) 8 dollár korul van az ara, tehát kb catrice kategoria, de messze jobban megéri. Én nagyon ajánlom mindenkinek!
Jó Givenchy alternatíva lehet. És nem utolsó sorban szerintem az egyik legjobb ajandek amit egy hozzam hasonlóan szarka lelkű hölgy kaphat, majd egyszer lehet visszatérek meg a dobozara is, azota is azt nézegetem. (Kicsit a Lime crime csomagolások jutnak rola eszembe, de nekem ez sokkal jobban tetszik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.