Holika Holika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth.anett.mica, Módosítva: 2015. május 14.

Ár:   2000 Ft

A gyöngy por és a fehér virágok (havasi gyopár, jázmin, liliom) kivonatai segítségével a bőrt ragyogóvá, frissé varázsolja, szabályozza a faggyú- és verejték-elválasztást. Magas fényvédőt tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
ReiHUN

2019. május 17.

A csomagolása picit már máshogy néz ki. Nekem nagyon jól bevált termék. Világos a bőröm, nincsenek különösebb problémáim, így olyan koreai bb krémet kerestem, ami nem túl drága, és magas fényvédő faktorral rendelkezik. Ez a termék tudja mindezt, és egy egész jó közepes fedést is ad a bőrömnek. Nekem nincs gondom a színével, engem nem szürkít, világos bőrhöz szerintem jó. Vannak fenn a neten színpróbák a termékcsalád többi tagjával is, és egymáshoz viszonyítva nekem ez és a kék társa tűnt legvilágosabbnak, viszont ebben jobb a fényvédő, így emellett döntöttem. Nekem nem kfiejezetten ad erős fénylő csillogást, de zsírosabb bőrre nem ajánlanám. Kicsit hidratál, de száraz bőrre semmiképpen sem elég a hatás. Szépen el lehet dolgozni, nap végére már annyira nem erőteljesen látszik, de szerintem alapvetően teljesen jó kis krém, én tényleg szeretem. Az illata kellemes, púderes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

toth.anett.mica

2015. június 20.

Szokatlan ez a sok csillám, a gyöngy por, olyan, mintha highlighter lenne belekeverve, persze lehet csak azért, mert közelről vizsgálom :) egyébként bőrfénye van messzebbről. Sajnos nem érintésálló, szóval előfordul, hogy kicsit lekopik, de személy szerint nem nagyon vettem ezt észre. A homlokomnál néha érzem, hogy kezd olajossá válni a bőröm, de szerencsére alapból sem nagyon zsírosodik. Emiatt a zsíros bőrűeknek nem ajánlom, szerintem nem jól kontrollálja ezt a problémát. Néha az arcom két részén elő szokott fordulni pár száraz folt, azokba sajnos beleül :(
A színével nincs bajom, gyönyörűen illeszkedik a bőrömhöz, olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis egyenletes lesz tőle a színem. Nagyon meg kell gondolni egyébként a választást, mert a világos bőrűeknek áll jól ez a szín, akin már van egy kis barnulás vagy sötétebb tónusú, őket "hullává" teszi. Végezetül az illatával nem tudok betelni :)

Egyébként nekem egész jól bevált, még akkor is, ha nincs nagy olaj kontrollja (mégis ígéri), egyenletessé teszi a bőrt, a kopása nekem észrevehetetlen, könnyű a viselése, egyedül ezekkel a kis apró csillámokkal nem tudok megbarátkozni, de szerencsére az is csak akkor látszódik, ha valaki szinte az arcomba mászik :) Messzebbről enyhén bőrfénye van inkább.
Összességében annak ajánlom, akinek nincsenek nagyobb bőrproblémái, világos a bőre és szeretné feldobni egy kicsit a bőre állapotát egy lágy fénnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

lysza1985

2015. május 28.

Csak a színe miatt 2*, iszonyat hullaszürke lettem tőle, pedig nyárra vettem a magas fényvédő miatt. Mivel utcára nem jutottunk ki együtt, többről nem tudok nyilatkozni. Az illata, állaga egyébként kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetyl Ethylhexanoate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.