Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. május 28.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a BB-krém úgy oszlik el a bőrödön, mint a vattacukor az ujjad hegyén; kitölti az egyenetlenségeket, és közben mégis könnyed, légies. Finoman eltünteti a tág pórusokat. Édes, imádnivaló vattacukor illattal!

• A pamut kivonatnak köszönhetően a felesleges faggyút felitatja, és a bőrt photoshop hatással szépíti.
  • A lótuszvíz pedig kezeli a kitágult pórusaid.
  • A noni kivonat óvja bőrödet a külső behatásoktól, mint a por , miközben feszesíti azt.

2 árnyalatban kapható

pandahapci

2018. január 26.

Szerettem, mert nagyon puhává tette a bőröm. Közepesen fedett és kellemes érzetet hagyott a bőrön. Az ára is nagyon jó, ár érték arányban több mint megérte.Bár már rég nem haszánáltam és a tökéletes alapozóm egy másik Holika Holika termékben találtam meg, így is jó benyomásom van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

bearsorry

2018. január 1.

Pár kommenttel lejjebb sajnos azt olvastam, hogy megszüntetik a gyártását. Nem kell ellenőriznem a hír igazát, mert pont a mai nap próbáltam volna újrarendelni, de nem rendelhető.
Kicsit félrecsúszott a sminkes fiókban, ugyanis találtam egy számomra sokkal megfelelőbb BB krémet. Most, hogy egyik alkalommal újra előkerült viszont nagyon soknak éreztem a fedését, az árnyalata azonban tökéletes, az illata is kellemes.
Újravettem volna, de ezúttal (is) sajnos így jártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Újravettem volna, de ezúttal (is) sajnos így jártam.

Rka

2017. szeptember 13.

Nagyon érdekes bb krém ez, jóval nagyobb a fedése, mint az itthon drogériás bb krémeké. Sajnos azonban önmagába, az egész arcon nem tudtam használni, mert nagyon természetellenesnek tűnt, kiemelte a száraz részeket, egy pár óra alatt pedig szinte leolvadt a T-zóna vonalában.Ráadásul volt egy nagyon fura, szürkés (ezüstös?) beütése is, amit csak természetes fényben lehetett látni, de akkor elég nyilvánvalóan:D
Ennek ellenére azonban rendszeresen visszatérek hozzá és korrektorként használom (kis mennyiségben nem látszik a szürke árnyalat) az erős fedése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kendermagdi

2017. szeptember 8.

Jaj de imádom ezt a bb krémet. A legszuperebb, amit valaha próbáltam :) Majdnem sírva fakadtam, mikor megtudtam, hogy beszüntetik :( Mindkét árnyalatot próbáltam és valóban eléggé világos árnyalatok. Nekem a 2-es passzol jobban a bőrszínemhez. A fedése tökéletes, szépen takarta a pattanásokat, pigmentfoltokat és tágabb pórusokat is. Több rétegű hidratáló és fényvédő fölé alkalmazom, a finise nem teljesen matt, de engem nem zavar. Jobban szeretem a bőrfényt, mint a csont szárazra púderezett arcot. Azonban megfelelő púderrel tényleg a nap végéig lehet mattítani. Pattanást nem okozott és nem is emelte ki a száraz részeket. Egyszóval imádat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kornelia14

2017. július 19.

Nekem nagyon tetszik, hogy a termék egyfajta puderes finish-t eredményez. Meglepően tartós és a színe is szép, nem lesz sárgás színű az arcbőröm. Az ára mindenképp nagyon baráti. Az egyetlen negatívuma talán, hogy a "02-natural beige" árnyalat,- pedig elvileg ez a sötétebb kivitel - is kissé világos nyáron a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Judittttt

2017. július 3.

Végre kipróbálhattam. Nekem egészen csodásnak tűnik így egy próba után, gyönyörűen fed, de nem maszkos, természetes, tényleg photoshop hatás, de olyan my skin but better. Sokan írták, hogy kifényesedik, hát rajtam egész álló nap matt maradt, púder nélkül!!! Fénylő arcra, zsíros bőrre remek választás. A száraz részeket tényleg ki tudja emelni. Szép fedés, kényelmes viselet ... de a 01 tényleg HÓFEHÉR. Annyira hülye vagyok, hogy ezt rendeltem .... alapvetően világos a bőröm, de ez vakít. Télre biztos jó lesz, de így nyáron nem hiszem, hogy fogom tudni használni ... ez az értékéből nem von le, de ha szeretnétek megvenni, a 01-et tényleg csak a papírfehér arcúaknak ajánlom. Simán világos arcra 02. Akinek más színű a bőre, az meg inkább ne is próbálkozzon vele. A színválaszték miatt lenne kedvem levonni, de végül nem amiatt fogok, hanem a Talc (zsírkő) miatt. Amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

biusjj

2017. június 26.

Megrendeltem a 02-es árnyalatban, ami jelenleg szuperül passzol a nyári színemhez. Szépen fed, kissé alapozó érzés, viszont 35 faktoros fényvédő van benne, ami nekem kifejezetten tetszik. Nem lett tőle rosszabb a bőröm, nem okozott pattanást. Felkenéskor nem teljesen matt, van egy enyhe fénye, viszont nekem hamar csillog tőle az arcom. Most olyan komóba használom, hogy keverem a revlon colorstay matt alapozóval, így pár órát matt marad és szinte mozdíthatatlan. Szépen fed, illetve nagyon kellemes az illata, csomagolása nagyon praktikus és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

petracska13

2017. május 21.

Nekem először meg kellett tanulnom a használatát. Tényleg nagyon sűrű, baromi erősen fed, kevés kell belőle.
Épp ezért én csak tavasszal és ősszel használom. Télen nekem nagyon kiemeli a száraz részeket, nyáron soknak érzem, így inkább könnyebb bb-t kenek.
A mattításáról nem tudok nyilatkozni, mivel alapból vízhiányos a bőröm, így nekem mindig alá is kell hitdatálni.
Viszont mivel kevés kell és csak két évszakban használom, így nekem nagyon sokáig elég. Pluszpont, hogy a világos verzió tökéletesen illeszkedik a sápadt bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Bog

2017. április 23.

Engem is elkapott a koreai kozmetikum láz!
Minden féle utána olvasás és körülnézés nélkül, ész nélkül megrendeltem ezt a terméket. Ráadásul jó drágán! Aztán jött a pofára esés! :-(
Nagyon nem nekem való! Iszonyú világos az én kreol bőrömhöz a 2-es árnyalat is,az egész fejemet le kellett kennem bronzosítóval, hogy ki merjek jönni a fürdőszobából! Túl erős a fedése nekem. Szó szerint elértem a koreai nők porcelán bőrének a hatását! Lehet, ha a színe passzolna a bőrömhöz, akkor egy alkalmi sminkhez elmenne, de ezt sosem fogom már megtudni.
A finishe amúgy tetszene, mert mattít, de még is van egy kis fénye a bőrömnek. De ahhoz képest, hogy mattító termék, nagyon hamar átzsírosodott az én bőröm alatt.
Ráadásul nem is jó érzés viselni. Húzza a bőröm! Nem látszik, hogy kiszárítaná, én még is azt érzem!
Amúgy iszonyú tartós! Alig lehet levakarni a bőrről!
Már majdnem elajándékoztam, amikor is jött az isteni szikra, hogy mi lenne, ha a szemem alatti sötét karikákat fedném el vele! Ha már ilyen erős a fedése, ráadásul iszonyú világos, háta. És bejött! Az e.l.f. under eye púderével remekül működik együtt, és egész nap tart! Szóval megtartom. Most van egy jó nagy kiszerelésű szem alatti korrektorom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Engem is elkapott a koreai kozmetikum láz!
Amúgy iszonyú tartós! Alig lehet levakarni a bőrről!

Kori

2017. április 8.

Első koreai bb krémem. Rengeteg utánaolvasás, swatch vizsgálgatás, más bb-kel való összehasonlítás után végül megrendeltem, 1-2 évvel ezelőtt. A 01-es soft beige árnyalatot választottam, ami nagyon jól passzolt a világos, enyhén sárgás tónusú bőrömhöz. Az állaga engem valami mousse-szerű, könnyű, krémes dologra emlékeztet. A fedése egy bb-hez képest nagyon jó, az átfényesedést néhány óráig kordában tartja(bár púdert én mindig használtam mellé), a száraz részeket viszont eléggé kiemeli. Az illatát imádtam, de sajnos hamar elillant. Ez a 30ml mindennapi használat mellett egy egész nyáron át kitartott, sőt még tavasszal is használtam, és még így is maradt benne. Azóta kipróbáltam már sok más bb-t, de egy zsírosodásra hajlamos, sárgás tónusú bőrre még mindig egy nagyon jó választásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az indiai eperfa, vagyis a noni kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva a noni kivonat csak összehúzó funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.