Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2018. október 27.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Zöld tea tartalma révén puhává és hidratálttá teszi a bőrt.
  • Olajmentes.

anette0118

2019. november 10.

Nemrég rendeltem, mivel szerettem volna egy fényvédős terméket őszre, de nem akartam 50-es faktorral sokkolni a bőröm feleslegesen.
Mivel a koreai termékekkel jó tapasztalataim vannak, erre esett a választásom.
BB krémhez képest elég jól fed, kicsit ugyan sötétebb a bőrömnél, de világosabb alapozóval keverve megfelelő.
Tetszik, hogy természetes a finishe, és kellően hidratál, de nem zsírosít. Elég szépen fennmarad, nyilván már nincs az a nagy meleg, nem tudom, abban hogyan teljesítene.
Összességében ár-érték arányban nagyon megéri, nem érdemes nyugati drogériás vackot venni duplájáért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Mivel a koreai termékekkel jó tapasztalataim vannak, erre esett a választásom.

orsesz

2019. október 28.

A színe is sötét volt és borzasztóan zsírosította a bőröm. Az állaga is olyan ragacsos, nehéz eldolgozni. Feleslegesen vártam rá másfél hónapot és penzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

_zsulu_

2019. október 14.

Kisfiam születése utánra kerestem olyan BB-t ami nem erős fedésű, de mégis egységesíti a bőrömet, hogy azért emberien érezzem magam itthon, de mégsem full sminkben várjam a védőnőt :D Ez pont ilyen! Kézzel is gyorsan és egész szépen fel lehet kenni (eddig persze szivacs függő voltam), a színe alkalmazkodik a világos sárgás tónusú bőrömhöz, neutrális alapvetően. Kombinált, bár a szülés után szárazabb bőröm van tág pórusokkal, de szépen mutat rajta, nem zsírosít és nem is szárít, minimális púderrel fixálás után egész tartós és természetes hatású. Nagyon olcsó, úgyhogy egy próbát megér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Anett0721

2019. augusztus 30.

Kombinált, ekcémára hajlamos bőröm van, nincsenek konkrét bőrhibáim, de a szemem alatt karikás a bőr és az első ráncocskák is megjelentek már.
Ez a kis krém szuperül terül, teljesen egységesíti az arcom színét, és csodás bőrfényt ad. Illatos, de nekem tetszik az illata, az állaga kellemesen krémes, könnyen kezelhető.
A ráncokba nem ül bele, bőrömet nem irritálja kicsit sem, és tartós is (bár ásványi púderrel fixálom, olyannal, ami szintén fényt ad, de hűvösebb időben már nem lesz erre szükség szerintem).

Szóval szuper kis kincs, biztosan újra rendelem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szóval szuper kis kincs, biztosan újra rendelem majd.

Julus92

2019. augusztus 5.

Első évben, mikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Könnyű az állaga, egyébként is szeretem a vizesebb állagú BB krémeket. Kevés is elég volt belőle, szépen egységesítette a bőröm, a pórusaim is eltűntek, összességében nagyon szép bőrképet kaptam. Pár óra után elkezdett kopni, de nem volt vészes. Utána télen mást használtam, aztán következő nyáron megint ehhez nyúltam, és ekkor valahogy már nem éreztem ugyanazt a hatást. Nem volt rossz, de nem egységesített olyan szépen, jobban látszottak a pórusok, könnyebben kopott. Az is lehet, hogy a bőröm változott meg, akkoriban kezdtem felfedezni a koreai kencéket. Végül nem vettem meg a következő tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

aalexaa

2019. július 3.

Imádom! Könnyű állagú, nem zsírosít, nem fénylik át a szokásosnál jobban a zsíros bőrömön. Gyönyörűen egységesíti a bőrömet, tényleg mintha nem is lenne rajtam semmi, magától lenne ilyen szép :D Tartós is, még este is hibátlanul a helyén van. Általában alapozót használok, de nagy melegben vagy ha sietek, ehhez nyúlok. Kézzel szoktam felvinni, mint egy sima krémet, felkenéskor kicsit rózsaszínesnek tűnik, de annyi idő alatt, amíg lemosom a kezemről, tökéletesen alkalmazkodik. Ha elfogy, ki akarom próbálni a kék verziót is, de ha az nem válik be ennyire, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

ZsanettLina

2019. június 16.

A legjobb BB krém, amit eddig kipróbáltam. Kissé olajosítja az arcom ugyan, de sokkal fontosabb a számomra hogy az amúgy kombinált bőrömön nem szárítja ki az orcáimat. Remekül fed, jó az állaga, és nem pattog ki tőle az arcom! Mindig újraveszem! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

tyukanyo

2019. február 24.

Imádom ❤️
Nagyon szép természetes hatása van, mintha rajtam se lenne. Szépen egységesíti a bőröm, a pórusokon finomít és a színeket is egységesíti. Közepes a fedése, hétköznapokra ideális választás. Púderrel egész nap a helyén marad, és nem is lesz gusztustalanul zsíros a fejem a nap végére.
A színe inkább sárgás tónusú.
Egy nagyszerű bb krém, és még olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Imádom ❤️
A színe inkább sárgás tónusú.
Egy nagyszerű bb krém, és még olcsó is.

deezsina

2019. február 19.

Egy barátnőm mesélt a márkáról és amikor megláttam hogy itt eladó egy bb krém, rögtön lecsaptam rá. Először kicsit bizalmatlan voltam, túl olcsónak tűnt ez a termék, nem szoktam ilyen árszínvonalú dolgokban megbízni. Az illata is kicsit ehhez passzolóan egyszerű.
Az itt olvasható vélemények alapján külön örültem hogy a Watery-ből volt eladó, mert ennek az árnyalata eléggé semleges ahhoz, hogy a nagyon fehér bőrömet ne sárgítsa be, mint a legtöbb alapozó. Ez a tulajdonsága tehát tökéletesen megfelel a leírtaknak.
Kényelmes viselet egész napra, nem fényesedik, bár alapvetően szárazabb fajta bőröm van és most elkerült a nagyon meleg időjárás is. Ahogy észrevettem 1 hét alapján, nem ül meg ráncokban, sebhelyekben, nem hangsúlyozza a sebes/száraz részeket. A fedése közepes, szerintem egészen alapozó szerű, nagyon jól egységesít de egy gyulladást már nem tud önmagában kevésbé látványosabbá tenni. Szóval problémás bőr esetén kell hozzá a korrektor.
Ami még érdekes, hogy ecsettel viszem fel és relatíve sokra van szükség az egész arc lefedéséhez, szerintem ez azért van mert a szilikonosság miatt vastagabb krémállaga van. Ez a tulajdonság az egyetlen hátránya, az összetevő és a gyors fogyás miatt is.

update: beszereztem azóta a clearing változatot is, az picit jobban fed. tojás alakú szivacsra váltottam, azzal kiválóan eldolgozható mindkettő. ez a watery változat igazából az, ami egy BB krém erősségű termék kell hogy legyen, ha nincsenek pattanásaim csodásan természetesen egységesít, és ennyi. ha gondok vannak, már be kell segíteni neki, de alapvetően tök jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

dundicat

2018. július 31.

Itt bukkantam rá, és a vélemenyek miatt rendeltem egyet az ebayről. Kb két hét alatt megjött, tök oroginal, termékmintákat is kaptam más krémekhez. Tényleg szuper, ebben a rekkenő hőségben is bírja. Nem sárga, hanem szép természetes színe van. És ami nálam első számú szempont, hogy nem kezdtek el a használatától óriási gyulladt pattik jönni az arcomra. Még a vörös hadsereg támadásakor is állja a sarat. Az ilyen krém ritka, mint a fehér holló, minden pattanásokkal szenvedőnek jó szivvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate, Isoamyl Laurate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methicone, Palmitic Acid, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone
Tisztítószerek: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77492, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

A közönséges orgona kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, tonizáló hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.