KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2018. október 27.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Zöld tea tartalma révén puhává és hidratálttá teszi a bőrt.
  • Olajmentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm

dundicat

2018. július 31.

Itt bukkantam rá, és a vélemenyek miatt rendeltem egyet az ebayről. Kb két hét alatt megjött, tök oroginal, termékmintákat is kaptam más krémekhez. Tényleg szuper, ebben a rekkenő hőségben is bírja. Nem sárga, hanem szép természetes színe van. És ami nálam első számú szempont, hogy nem kezdtek el a használatától óriási gyulladt pattik jönni az arcomra. Még a vörös hadsereg támadásakor is állja a sarat. Az ilyen krém ritka, mint a fehér holló, minden pattanásokkal szenvedőnek jó szivvel ajánlom.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

deezsina

2018. július 9.

Egy barátnőm mesélt a márkáról és amikor megláttam hogy itt eladó egy bb krém, rögtön lecsaptam rá. Először kicsit bizalmatlan voltam, túl olcsónak tűnt ez a termék, nem szoktam ilyen árszínvonalú dolgokban megbízni. Az illata is kicsit ehhez passzolóan egyszerű.
Az itt olvasható vélemények alapján külön örültem hogy a Watery-ből volt eladó, mert ennek az árnyalata eléggé semleges ahhoz, hogy a nagyon fehér bőrömet ne sárgítsa be, mint a legtöbb alapozó. Ez a tulajdonsága tehát tökéletesen megfelel a leírtaknak.
Kényelmes viselet egész napra, nem fényesedik, bár alapvetően szárazabb fajta bőröm van és most elkerült a nagyon meleg időjárás is. Ahogy észrevettem 1 hét alapján, nem ül meg ráncokban, sebhelyekben, nem hangsúlyozza a sebes/száraz részeket. A fedése közepes, szerintem egészen alapozó szerű, nagyon jól egységesít de egy gyulladást már nem tud önmagában kevésbé látványosabbá tenni. Szóval problémás bőr esetén kell hozzá a korrektor.
Ami még érdekes, hogy ecsettel viszem fel és relatíve sokra van szükség az egész arc lefedéséhez, szerintem ez azért van mert a szilikonosság miatt vastagabb krémállaga van. Ez a tulajdonság az egyetlen hátránya, az összetevő és a gyors fogyás miatt is.

update: 2 hete használom, romlott a bőrképem, sok a seb rajta és lassan gyógyulnak, meglátom hosszabb távon mi lesz, hátha nem emiatt van, mindenesetre riasztó

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

chrsss

2018. június 13.

Itt olvastam róla először az oldalon, és nagyon megtetszett, amiket írtatok. Állandó problémám volt sokáig, hogy mivel nem mehettem napra, ezért a legvilágosabb itthoni bb krém is nagyon naracssárgás árnyalatú volt az arcomon, azonban mióta boldog tulajdonosa vagyok ennek a kencének, ez már a múlté. Jó illata van, kellemes az állaga, a magamfajta hófehérkéknek kifejezetten jó választás. Nekem csak nap közepére fénylett át egy kicsit.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Noncs

2017. július 4.

Sajnos a legtöbb drogériás alapozó nekem sötét és túl sárgás. Szerencsére ez elég vilagos és neutrális színű. Felkenve tényleg picit szürkés, de szépen illeszkedik a bőrtónushoz. Nincs erős fedése, jól hidratál és elég tartós.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

LillaH

2017. május 24.

Nekem nagyon bevált! Szépen fed, jól illeszkedik a bőrszínemhez (pedig nem hófehér az arcom), jól kenhető, jó az állaga, nem okoz kiütéseket, szóval szuper. Én hidratáló után kenem fel, ez lehet hogy nyáron már egy kicsit sok lesz és átfénylik majd, de egyelőre tökéletes.

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Odil

2017. május 5.

Aquám van (a reformulált verzió), és rendkívül elégedett vagyok vele.
A színről tudnotok kell, hogy 1. világosabb, mint az itthon kapható alapozók legvilágosabb árnyalatai 2. rózsaszínes/neutrális - igen, kicsit szürkés konkrétan. Mindez számomra csodálatos, mert porcelán barack színem van, már-már ezüstös derengéssel (amit büszkén őrzök nyáron is, mivel a sápadtságot arisztokratikusnak tartom, imádom a nagy kontrasztot, és semmi kedvem a bőrrákhoz, illetve az idő előtti ráncosodáshoz), de akinek más adottságai vannak, hagyja abba az olvasást itt, ne fájdítsa a szívét fölöslegesen.
A másik, hogy száraz a bőröm, ez pedig egy erősen hidratáló hatású termék, és mivel egész nap tart a hatása, biztos vagyok benne, hogy akár már normál bőrrel is összeveszhet, zsírossal pedig esélytelen.
Fedése gyenge, de gyönyörű. Egységesít, elfedi a pórusokat, a kisebb ezt-azt, telt, egészséges bőrképet ad, és enyhe, szép bőrfényt, amit gyakran nincs szívem lepúderezni.
Az állaga egy hidratáló krémé, egy álom eloszlatni, és semmilyen száraz részt nem emel ki. Tartósságra kibír egy munkanapot, amit eddig nem sok alapozónál/BB-nél/CC-nél tapasztaltam, árkategóriától függetlenül. Illata nagyon enyhe, jellegtelen, a kiszerelés pedig tökéletesen civilizált, semmire nem tudok panaszkodni.
Másfél hete használom minden nap, és látom, ahogy gyógyítja a kisebb gyulladásokat, feltölti az apróbb ráncokat, valamint nem okoz új mitesszereket, vagy bármilyen más kellemetlenséget.
A legjobb kozmetikumvásárlásom már hosszú ideje, nagyon valószínű, hogy újra is fogom rendelni.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Aquám van (a reformulált verzió), és rendkívül elégedett vagyok vele.

blange

2017. május 1.

Tegnap írtam véleményt ennek a Clearing testvéréről is. A bőröm erősen kombinált, hol zsíros, hol hámlik, ezért rendeltem meg mindkét fajtát. A másikhoz viszonyítva, a szín ebben az esetben is jó a bőrömre már a felvitelkor, viszont ahhoz képest a fedése sokkal gyengébb. Hígabb, lazább a krém, vagyis vizes hatású, viszont kellemes a bőrön viselni, nem szárít, nem zsírosít pluszban. Éreztem a hidratáló hatását, akkor fogom használni, ha az arcbőröm éppen szárazabb napot tart, de összességében a másik egy kicsit szimpatikusabb.

blange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Kori

2017. április 8.

Egyszerűen nem bírtam elhasználni, de ez nem a krém hibája. Sem a színe, sem a hatása nem passzol a bőrömhöz. Ez elég gyenge fedésű, viszont nagyon jól hidratáló bb krém, de az én helyenként zsírosodásra hajlamos bőrömmel nem működött. A gyenge fedés ellenére mégis adott egy szürkés-rózsaszín árnyalatot az én inkább sárgás tónusú bőrömnek, és így a különbség elég szembetűnő volt. Egy száraz, rózsaszínes tónusú bőrrel jól működhet, ha nincs szükség erősebb fedésre.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

someanne

2017. március 22.

Elég világos bőröm van, így nehéz rá BB krémet találni, de ez tökéletes. Nem szárít, szépen egyenletessé teszi a bőröm.

someanne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

sarkanyoslany

2017. február 3.

Nekem egy clearing volt régi macskás csomagolásban, ami nagyon nem vált be. Most kipróbáltam az aqua-t, az új csomagolásban és imádom. SZép rózsás tónusa van , végre egy bb krém ami nem sárga! Imádja a bőröm, ha nem kell rá nagy fedés, nem üt ki, tart a nap végéig, nagyon szeretem.

update: újra is vettem annyira függő lettem. Próbáltam helyettesíteni mindenféle más BB krémmel, de rá kellett jönnöm, hogy számomra pótolhatatlan.

sarkanyoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate, Isoamyl Laurate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methicone, Palmitic Acid, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone
Tisztítószerek: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77492, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

A közönséges orgona kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, tonizáló hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.