Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2018. október 27.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Zöld tea tartalma révén puhává és hidratálttá teszi a bőrt.
  • Olajmentes.

UnicornsOfLove

2020. december 28.

Le a kalappal! Nem gondoltam, hogy ez ennyire jó lesz! Hezitaltam, hogy ezt vagy a kek pajtasat vegyem meg, viszont ennek jobbak voltak az értékelései. Szerintem a legjobb bb krem lehet, amit probaltam. Es az elso koreai termek. Mar ertem a hype-ot 😀 Talan a keket is kiprobalom majd, de ez mindenkeppen csillagos 5-os, a fenyvedo benne meg egyszeruen cs o d a l a t o s! Es hihetetlen, hogy ilyen olcso!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Amadea

2020. augusztus 14.

Próbálkozom én az alapozókkal, drogériástól a high-endig, de a bőröm egyértelműen a koreai BB-k, CC-k mellett teszi le a voksát (lehet, hogy alapozót is tőlük kellene kipróbálnom?...). Elképesztően könnyű eldolgozni, kézzel is könnyen kivitelezhető a hadművelet. A színe elsőre ijesztően sötétnek tűnik (original hófehérke vagyok), de felkenés után nagyon szépen igazodik a bőrömhöz. Nincs kukacosodás, nem ül bele a száraz részekbe, nem csinál száraz részeket, érzésre olyan, mintha semmi nem lenne az arcomon.
Szépek az összetevői, fényvédős... mi kell még? Jah, igen. Sajnos arra még mindig csak néha sikerül véghez vinnem azt a mutatványt, hogy délután ne legyen diszkógömb a fejem (kombinált, vízhiányos a bőröm típusa), de ez nálam eddig mindegyik alapozáshoz, bőrfelszín egységesítéséhez használt terméknél előfordult. Mostanában a Smashbox egyik primerére nekem rá a BB krémeket és csodák csodájára vannak olyan napok ebben a melegben, amikor nem fényesedik ki az arcom.

Nekem egyértelműen öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Nekem egyértelműen öt csillag.

anette0118

2019. november 10.

Nemrég rendeltem, mivel szerettem volna egy fényvédős terméket őszre, de nem akartam 50-es faktorral sokkolni a bőröm feleslegesen.
Mivel a koreai termékekkel jó tapasztalataim vannak, erre esett a választásom.
BB krémhez képest elég jól fed, kicsit ugyan sötétebb a bőrömnél, de világosabb alapozóval keverve megfelelő.
Tetszik, hogy természetes a finishe, és kellően hidratál, de nem zsírosít. Elég szépen fennmarad, nyilván már nincs az a nagy meleg, nem tudom, abban hogyan teljesítene.
Összességében ár-érték arányban nagyon megéri, nem érdemes nyugati drogériás vackot venni duplájáért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Mivel a koreai termékekkel jó tapasztalataim vannak, erre esett a választásom.

orsesz

2019. október 28.

A színe is sötét volt és borzasztóan zsírosította a bőröm. Az állaga is olyan ragacsos, nehéz eldolgozni. Feleslegesen vártam rá másfél hónapot és penzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

_zsulu_

2019. október 14.

Kisfiam születése utánra kerestem olyan BB-t ami nem erős fedésű, de mégis egységesíti a bőrömet, hogy azért emberien érezzem magam itthon, de mégsem full sminkben várjam a védőnőt :D Ez pont ilyen! Kézzel is gyorsan és egész szépen fel lehet kenni (eddig persze szivacs függő voltam), a színe alkalmazkodik a világos sárgás tónusú bőrömhöz, neutrális alapvetően. Kombinált, bár a szülés után szárazabb bőröm van tág pórusokkal, de szépen mutat rajta, nem zsírosít és nem is szárít, minimális púderrel fixálás után egész tartós és természetes hatású. Nagyon olcsó, úgyhogy egy próbát megér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Anett0721

2019. augusztus 30.

Kombinált, ekcémára hajlamos bőröm van, nincsenek konkrét bőrhibáim, de a szemem alatt karikás a bőr és az első ráncocskák is megjelentek már.
Ez a kis krém szuperül terül, teljesen egységesíti az arcom színét, és csodás bőrfényt ad. Illatos, de nekem tetszik az illata, az állaga kellemesen krémes, könnyen kezelhető.
A ráncokba nem ül bele, bőrömet nem irritálja kicsit sem, és tartós is (bár ásványi púderrel fixálom, olyannal, ami szintén fényt ad, de hűvösebb időben már nem lesz erre szükség szerintem).

Szóval szuper kis kincs, biztosan újra rendelem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szóval szuper kis kincs, biztosan újra rendelem majd.

Julus92

2019. augusztus 5.

Első évben, mikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Könnyű az állaga, egyébként is szeretem a vizesebb állagú BB krémeket. Kevés is elég volt belőle, szépen egységesítette a bőröm, a pórusaim is eltűntek, összességében nagyon szép bőrképet kaptam. Pár óra után elkezdett kopni, de nem volt vészes. Utána télen mást használtam, aztán következő nyáron megint ehhez nyúltam, és ekkor valahogy már nem éreztem ugyanazt a hatást. Nem volt rossz, de nem egységesített olyan szépen, jobban látszottak a pórusok, könnyebben kopott. Az is lehet, hogy a bőröm változott meg, akkoriban kezdtem felfedezni a koreai kencéket. Végül nem vettem meg a következő tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

aalexaa

2019. július 3.

Imádom! Könnyű állagú, nem zsírosít, nem fénylik át a szokásosnál jobban a zsíros bőrömön. Gyönyörűen egységesíti a bőrömet, tényleg mintha nem is lenne rajtam semmi, magától lenne ilyen szép :D Tartós is, még este is hibátlanul a helyén van. Általában alapozót használok, de nagy melegben vagy ha sietek, ehhez nyúlok. Kézzel szoktam felvinni, mint egy sima krémet, felkenéskor kicsit rózsaszínesnek tűnik, de annyi idő alatt, amíg lemosom a kezemről, tökéletesen alkalmazkodik. Ha elfogy, ki akarom próbálni a kék verziót is, de ha az nem válik be ennyire, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

ZsanettLina

2019. június 16.

A legjobb BB krém, amit eddig kipróbáltam. Kissé olajosítja az arcom ugyan, de sokkal fontosabb a számomra hogy az amúgy kombinált bőrömön nem szárítja ki az orcáimat. Remekül fed, jó az állaga, és nem pattog ki tőle az arcom! Mindig újraveszem! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

tyukanyo

2019. február 24.

Imádom ❤️
Nagyon szép természetes hatása van, mintha rajtam se lenne. Szépen egységesíti a bőröm, a pórusokon finomít és a színeket is egységesíti. Közepes a fedése, hétköznapokra ideális választás. Púderrel egész nap a helyén marad, és nem is lesz gusztustalanul zsíros a fejem a nap végére.
A színe inkább sárgás tónusú.
Egy nagyszerű bb krém, és még olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Imádom ❤️
A színe inkább sárgás tónusú.
Egy nagyszerű bb krém, és még olcsó is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

A közönséges orgona kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, tonizáló hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.