Holika Holika

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Vörös bort tartalmazó ránctalanító éjszakai pakolás

Julus92

2019. augusztus 5.

Régebben volt egy kis dézsám ebből a gélből, az első pár napban egész szép is lett a bőröm tőle, de egy idő után semmi extrát nem tapasztaltam. Az alkohol miatt később nem vettem újra, de egyébként nem szárította a bőröm, sőt, az arcom hámlásán picit segített is, ha eleget kentem belőle. Viszont enyhén viszketett utána a bőröm, amiben nagy eséllyel az alkohol a ludas. Egyébként az illata tényleg isteni, a csomagolása is cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

n_adry

2019. április 10.

Megtetszett a csomagolása, elolvastam róla az itteni véleményeket és vásároltam egyet. A lehető legjobb döntés volt, az illata isteni és a hatása is kiváló. Nem nagyon szoktam éjszaki arcpakolást használni, de ez annyira megtetszett, hogy biztos újra veszem amint elfogy, igaz az nem mostanában lesz amilyen sok van a dobozban. Az állaga furcsa zselés, de a mellé adott kis lapáttal könnyedén kiszedhető a dobozból és a felkenése is egyszerű. Reggel mikor felkelek pihe puha hidratált arccal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

angyalka1225

2019. március 22.

Annyira szerettem volna szeretni ezt a krémet a csomagolás és az illat miatt, de sajnos a bőröm nem így gondolta. :( Az első használata után lassacskán sorra jelentek meg az arcomon -és ha oda is kentem, a nyakamon+dekoltázsomon- a piros pöttyök. Kozmetikus barátnőm beigazolta a gyanúmat, sajnos a vörös bor hajlamos gyulladást okozni. Akinek nagyon bevált, annak biztos kevésbé van hajlama rá. Elhasználom olyan részekre, ahol nem tesz kárt az arcomba, mert ez így nagyon durva és ezen az áron kidobni se akarom azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Illa

2019. február 20.

Szuper arcápoló remek áron! A stílusos csomagolás és az ínycsiklandó illat már csak hab a tortán. :-) Előttem remekül leírták a jellemzőit, én csak megerősíteni tudom, hogy nagyon megéri az árát. Éjszaka szépen feltölti az arcbőrt, biztos vagyok, hogy jól hasznosul a sok tápanyag, amit belepakoltak a kis hordóba. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Verena

2019. január 25.

Kezdjük a csomagolással. Csillagos ötös, iszonyúan cuki :) Maga a termék kocsonyás állagú, kézzel nem is lenne egyszerű kinyerni a tégelyből, de adnak hozzá egy aranyos kis spatulát amivel egyszerű :) Csodálatosan finom szőlő illata van, gyorsan beszívódik és pihe-puha bőrt eredményez :) Ez az első termékem a márkától, engem megvettek kilóra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

kistucsok

2018. szeptember 6.

Első koreai termékem, és nagyon szeretem. Isteni illat, reggelre pihe puha bőr. Csomagolása is tetszik és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

springee

2018. június 7.

Bor helyett (aminek ki nem állhatom a szagát) inkább szőlőlére emlékeztető, csodás illata van, ami nem mű, így közvetlenül lefekvés előtt alkalmazva sem zavaró. Állagra egy könnyű, zselés maszkról beszélhetünk, amit a bőr melegétől könnyen és szépen lehet eloszlatni, később sem hagy zavaró, ragadós érzést. Az eredmény puha, élettel teli bőr. A csomagolása is szépen kidolgozott, dekoratív. Látszik, hogy a gyártók nagy gonddal jártak el és mindenre ügyeltek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

zorka1

2018. április 4.

Cukiságfaktort magasan viszi nálam ez a termék. Imádom a kis hordócskát, a papír csomagolását, és a benne lévő gélt is. :) Isteni az illata, nagyon kevés elég belőle, olyan mintha vörösboros kocsonyát kennél az arcodra, de csakis jó értelemben. :) Könnyen kenhető, picit ragad utána, de gyorsan beszívódik, engem nem zavar éjszaka. Reggelre pedig tényleg simább és puhább az arcom. Nagyon kiadós, 120 ml több, mint duplája az itthoni kencéknek, és én elég jó áron vettem az ebayen (3000 körül). Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Lolychan

2017. december 16.

Barinőmtől kaptam (vagy vettem tudom is én már :D). Meglepett már a csomagolása is, elsőre egy boroshordó jutott eszembe. :D Az illata nagyon kellemes szőlős. Furcsa volt elsőre ez a zselés állag, de a bőrre könnyen felkenhető. Spatula van mellé, kézzel nem ajánlom kikotorni. :D Másnap reggel hidratált, pihe puhi bőr. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Nem látok semmi eredményt. Szeretem a koreai termékeket, de ez semmire se jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nem látok semmi eredményt. Szeretem a koreai termékeket, de ez semmire se jó.

Antioxidánsok: Wine Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.