Hollister

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2018.

Illatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, szeder, agave nektár

Szívjegyek: vízililiom, orchidea, almafa virág

Alapjegyek: moha, pacsuli, ambroxán

Ár: 5000 Ft +pk , Eladó: vadvirag919
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Posta, foxpost, személyes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bleauwsy

2021. május 31.

Nagyon kellemes, friss, üdítő illat, rajtam egy finom limonádéra hasonlít amiből kiérződik az enyhe cukorszirup is. Tartóssága sajnos nagyon gyatra, 10 perc alatt tovaszállt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 31.

vadvirag919

2020. május 30.

Úgy érzem méltánytalanul el van hanyagolva ez a parfüm. Én is egészen véletlenül találtam rá: pár évvel ezelőtt a sima Wave-et tettem kívánság listára, most májusban pedig elindultam, hogy megvegyem. (Ja kicsit lassú vagyok, cirka 5 év telt el a két esemény közt...) Ott volt mellette ez is, gondoltam kipróbálom. Ez annyira jól sikerült, hogy hetekig itt kotlottam, hogy most melyiket is akarjam, melyik jobb, de jajj hát jajj... Mire rendeltem két másikat, majd újabb hét múlva megvilágosodtam, hogy megveszem mindkettőt. 100 ml.sben.
Őszintén nem tudom egyébként, hogyan lehet kapni ezeket, ha a Hollister már nem forgalmazza a honlapjuk szerint. De nem baj, én betáraztam.
Olvasva a véleményeket itt, tulajdonképpen nem nagy szám a parfüm. Egy teljesen átlagos tihanyi levendulás citromtorta, ami édesen citromos. Az én ámbrapárti orromnak viszont maga a fanyar mennyország 12 órán keresztül. *.*
Minden egyes alkalommal, amikor használom ezt a parfümöt olyan katatón állapotba kerülök, mint a macskamentától beállt négylábúak. Először feldob, aztán se kép se hang - az illatra koncentrálok. Kiraktam a polcra mindkét üveget és reggelente rituálisan megszagolom őket, és mindig megállapítom, hogy a Wave olyan meleg hangulatú, a Free pedig egy finom hűs illat.
Azt hiszem nálam letaszította az Olympea Aqua Edt.t és a Light blue.t a dobogóról. Már-már majdnem jobb mint a Not a perfume, mert míg annál unalmassá válik a konstans gyönyör, itt változik az illat, vannak meglepik, mégis ott van szépen alatta az az ambroxan, amit én oly nagyon imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.