Homéodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogaknak és a fogínynek is teljeskörű védelmet nyújtó Homéodent fogkrém mindennapi használata hozzájárul a fogszuvasodás megelőzéséhez és a fogíny egészségének megőrzéséhez. Mentolmentes. Klorofill ízű. A homeopátiás kezelések mellé használata különösen ajánlott.

Csillszemillo

2019. május 27.

Homeopátiázás mellé kellett ez a fogkrém, a szüleim évek óta használják csak ezt és meglepően jók azóta a fogaik, nem lett új lyukas foguk. A kevésbé professzionálisnak gondolt növényes fogkrémektől pedig az a félelmem szokott lenni, hogy elromalanak mellette a fogaim, de ez ellenpélda. Én rendes fogkrém mellett használtam el jó pár tubust, nem habzik túl a legtöbb bolti fogkrémhez képest, amiktől sokszor tele lesz az ember szája habbal. A klorofill enyhén csíp, ami később is megmarad a szájban, ez eleinte zavart, később hozzászoktam. Viszont a sárgulásra hajlamos fogaimnak nagyon nem volt jó, most aztán moshatom fehérítőssel őket, hogy újra tűrhető árnyalatot érjek el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Vicamici

2019. január 20.

Nekem nagyon megtetszett ez a fogkrém. Finom, jól habzik és normálisan tisztítja a fogaimat. Friss érzet marad utána a számban. Kár, hogy van benne SLS.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

umpalumpa

2014. november 24.

Homeopatias kezeles idejen jo szolgalatot tesz. Nem durva az ize, allaga, sokaig tudom mosni vele a fogaimat, talan erezheto a gyulladasgatlo hatasa is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Macsek23

2014. április 2.

Szeretem, jól tisztít. Homeopátiás kezelések alatt használom. A SLS viszont tényleg gáz... Azóta találtam más SLS és mentol mentes fogkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

messin

2014. március 2.

Sokkal finomabb az íze mint a citromosnak. Homeos kezelés alatt használom, én nem tudom, kellene-e lennie direkt hatásának, mindenesetre érdekes, h az eddig érzékeny fogaim hirtelen nem érzékenyek már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 2.

narancsfavirág

2013. július 4.

Homeopátiás kezelés alatt használtam, amikor már nagyon meguntam az elmexet. Nem volt kellemes használni, és egy kicsit mart is, úgyhogy visszatértem az elmexhez, bár ennek jobban tetszett az íze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

magyarry

2012. március 13.

Meggyőződéses homeopátiás gyógymód hívő vagyok. Ha homeopátiás szert szedünk ezt használjuk. Kellemes ízű fogkrém. Teljesen jól tisztít, és az összetételére sem lehet túl sok panasz, hacsak nem az a fránya SLS, ami sajnos a lista elején foglal helyet. Ezért -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 13.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!