Best of Beauty 2019

Hourglass

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   12 500 Ft
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Hourglass legújabb kombinációja az Ambient Lighting Por és pirosító keveréke ötvözi a púder finom ragyogását lélegzetelállítóan modern színárnyalatokkal. Az eredmény hibátlan, lágy és többdimenziós színek.

Hourglass Ambient Lighting Blush Ethereal Glow árnyalat
Ár: 15000 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, teljes méretű kiszerelés, Helyszín: Balatonmáriafürdő , fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Ár: 6500 Ft postával együtt , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postán maradó ajánlott levél
Amadea

2019. május 12.

Még nem írtam róla véleményt, pedig jó ideje használom. Az Iridescent Flash árnyalat az enyém, gyönyörű fukszia szín. A dobozkában pici csillámokat lehet látni, amelyek az arcon viszont nem észrevehetőek. Brutálpigmentált, óvatosan kell adagolni, bármilyen alapon fennmarad a nap végéig és egyáltalán nem porol. A külcsín is gyönyörű, ő a pirosítóim királynője, ez nem kérdés.
Nagyon drága, de minden sminkimádó nő megérdemelne egy ilyen terméket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Nagyon drága, de minden sminkimádó nő megérdemelne egy ilyen terméket.:)

Anheszenamon

2019. január 16.

Egy ideig próbálgattam, tesztelgettem ezt a pirosítót, mielőtt véleményt írok róla. Rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem mindegy milyen alapozó van alatta. EL Double Wear alapozóval pl tökéletesen működik, még 7-8 óra után is látom az arcomon, ami nálam eddig elképzelhetetlen volt. Minden pirosító és bronzosító néhány óra múlva eltűnik rólam, árkategóriától függetlenül. Így nagy volt a meglepetés amikor azt tapasztaltam, hogy ez fent marad. Próbáltam olcsóbb kategóriás alapozóval is (Maybelline Fit me) és vele nem volt ennyire tartós, délután már újra kellett igazítanom. Maga a termék meseszép, nagyon sokáig vágyakoztam utána. Nem mertem megvenni a nagy kiszerelést, hátha mégsem válik be és csalódok, ezért egy Travel Size minikét rendeltem Beautysale Edittől. Rengeteg hezitálás után a Radiant Magenta színre esett a választásom, és nagyon tetszik magamon. Friss, üde kinézetet kölcsönöz, mint amikor a hideg megcsípi az ember arcát. Ha lesz rá lehetőségem, beruházok még másik színre is, bár legnagyobb vágyam a 6-os paletta, az Ambient Lighting Edit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

adri251982

2018. augusztus 15.

Dim Infusion-t választottam, a hivatalos leírás szerint korallpiros, amikor először megláttam (élőben) nekem az eper ugrott be. Minimális alapozó után könnyen felvihető, nagyon szolid, nem csillámos (ami nekem nagyon fontos volt), és a lényeg: a nap végén is fent maradt, persze nem az egész - azt nem is vártam volna el tőle. Úgyhogy totál megérte az árát, pedig nagyon drága volt - előtte megszabadultam majdnem az összes pirosítómtól, mondhatni dupla vagy semmit játszottam, de nagyon elegem volt már abból, hogy elmásztak/eltűntek a pirosítóim az arcomról órákon belül. Szóval nagyon meg vagyok elégedve a végeredménnyel. Egyébként a márkát nem ismerem, ez az első termékem a Hourglass-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

scorpionqueen

2018. január 22.

A legjobb három pirosítóm egyike, Mood Exposure árnyalat. Az első időkben valamiért nem voltam kibékülve vele, de úgy örülök, hogy nem adtam fel, mert most már nem mondanék le róla. Én is ugyanúgy hanyagolom az Armanikat, néhány Chanelt, YSL-t, Diort, ahogyan az előttem lévő skin kollegina is, mert sokkal másabb, mint ők. Ebben megvan az az éteri fény, ami a többiekben nincs, olyan végeredményt adva, mintha valami gyönyörű highlighterrel kevertem volna a pirosítót. Nem egy ultra fényessel, hanem egy kifinomult kis szépséggel. És egészen addig megmarad a fény is, ameddig el nem távolítom a sminket, nem halványul sem a szín, sem a fény. Mindig púderezett arcon oszlatom, nagyon könnyű eldolgozni, minimálisan munkaigényes, nagyon gyorsan lehet vele dolgozni.
A kompakt jól záródik, a porzás minimális, a tükör nagyszerűen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

A kompakt jól záródik, a porzás minimális, a tükör nagyszerűen használható.

skin

2017. augusztus 9.

Príma primissima ! Amióta szert tettem rá,azóta hanyagolok minden mást . (Chanel,Armani ,Clarins,Dior pirosítók / a sarokban . Nem tudom ,hogy lehetett ilyet alkotni . Azonban nagyon helyesen kell megválasztani a passzoló árnyalatot ,nekem sem sikerült . Annyira szerettem volna a szilvást ,de nem jó nekem , maradok a másiknál Diffused heat mert az egy álom rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 9.

azutatir

2017. április 22.

A pirosító minősége kimagasló, gyönyörű színe van, könnyű vele dolgozni, szépen illeszkedik a bőrhöz...DE sajnos nekem felfalja az arcom 2-3 óra alatt és olyan, mintha ott sem lett volna. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, hiszen más pirosítók sokkal tovább bírják az arcomon. Mivel nagyon pigmentált, ezért nem lehet belőle sokat használni különben bohóc hatású lesz a smink. Nekem ez a pirosító csalódás a többi hourglass termék használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Isabelle

2016. április 11.

Igen, A pirosító :) . Tegnap érkezett meg , és ma már ki is próbáltam. A pigmentáltsága fantasztikus, Charlotte Tilburyhez és ByTerryhez hasonlóan csak egy ecsethúzás és ott a friss ,természetes szín az arcon. 2 ecsethúzásnál csak óvatosan,legalábbis ennél az árnyalatnál.Az egyetlen negatív az ára, hiszen ezért már Diortól és Lancomtól dupla mennyiséget kapok ,de ezért ne mvonok le csillagot, mert ezzel a kevés mennyiséggel sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

arwena

2016. március 28.

A pirosító. Mióta megvettem, nem használok mást. Az én nagyon fehér bőrömre a Mood Exposure passzol, ami egy nagyon szép, természetes szín. Tartós, könnyű vele dolgozni, gyönyörű visszafogott a finish. Nekem plusz, hogy highlighting blush, így azóta highlighterre sincs szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Laureth-7, Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!