Hourglass

Ár:   £55   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaldal, Módosítva: 2021. június 1.

Ár:   £55
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó, bársonyos matt finishű alapozó, mely felszívja az olajokat és elfedi a bőrhibákat. Csökkenti a pórusok, foltok és hegek láthatóságát. Könnyed formula.

22 árnyalatban elérhető

Mse

2021. november 9.

Bár az Hourglass szerint közepes, vagy teljes fedést biztosít, de szerintem inkább enyhe és közepes fedése van. Ha valaki full fedésre vágyik, ne ezt keresse.
Itt vannak az Hourglass alapozói:

Arany árban mérik, de annyira szeretem ezt a formulát, hogy hiányozna a polcomról. Hétköznapokon használom. Semilyen más alapozónak nincs ilyen finishe. Nagyon egyedi, különleges, szeretem, gyönyörű, bársony-matt felülete van. Megkockázatom, hogy érett bőrön is szépen mutat.
Olajmentes, jól érzi magát a zsíros bőrön, és kasmír kaolinit agyagot tartalmaz, amely felszívja az olajat, de megtartja a nedvességet. Nem oxidálódik. Nagyon tartós. A maszkot is nagyon jól bírja, egyáltalán nem hagy nyomot.
Belenyúltam, rossz színt rendeltem, az egész világos bőrömre a legvilágosabb szín kellett. Második próbálkozásra jött csak össze, a Pearl túl sötét egészen világos bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

Itt vannak az Hourglass alapozói:

Nashuaaa

2021. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Arany áron van, tény, de időnként le lehet csapni rá akciósan (bár úgy sem olcsó). Nagyon sok színből lehet választani, így szerintem mindenki megtalálhatja a neki illőt. Én több próbálkozás után leltem meg az enyémet, de annyira szeretem a formuláját, hogy korrektorként és bronzosítóként is használtam (a korrektor egy túl világos mellényúlás volt, az Ebony árnyalatot direkt bronzosítónak vettem).
Nagyon szép egységes bőrképet ad, tényleg bársonyos, semmilyen más alapozó finishéhez nem hasonlítható fedést ad. Mattnak hirdeti magát és az is, de nem úgy, ahogy a legtöbb matt alapozó, hanem bársonyosan, selymesen matt, jó ránézni (és hozzáérni). Közepesnek mondanám ezt a fedést, de könnyednek, hosszantartó.
Hátránya egyértelműen az ára, illetve hogy a termék hajlamos szétválni, függetlenül attól, hogy mennyi ideje van kibontva. Mindhárom darabomnál előfordult ez a jelenség, nem zavaró, csak figyelni kell rá, hogy használat előtt felrázza az ember. Nagyon jellegzetes illata van, ami nem tudok rájönni mire hasonlít (talán mandula?), mindenesetre finom és gyorsan elillan (nincs benne parfüm, ez pozitívum, szóval valamelyik összetevő illata lehet).
Az ára miatt 4*, mivel 30 ml-ért elképesztően sok 55 font.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Az ára miatt 4*, mivel 30 ml-ért elképesztően sok 55 font.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.