Huda Beauty

Ár:   £27   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. október 9.

Ár:   £27

Könnyű letisztult paletta, a legkeresettebb pasztell semleges mattok és a ragyogó, csillogó árnyalatok karcsú kiszerelése, amelyek kihangsúlyozzák a szemet. A paletta kilenc rendkívül sokoldalú árnyalatot ötvöz - négy élénk duókrómot és öt krémes mattot.

Ár: 9000 , Eladó: Zsolci
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, postán maradó

dorax

2020. október 18.

Az első Huda palettám. Mivel nagyon fehér a bőröm, a tónusaimhoz ezt választottam a Nude paletták közül, és nem csalódtam. Gyönyörű szinek vannak a palettában, a matt és a csillámos szemhéjfestékek is nagyon pigmentáltak. Jól lehet vele ecsettel is dolgozni, mondjuk a csillámosabb szemfestéket személy szerint ujjal jobban szeretem feltenni, mert sokkal intenzivebb a hatása. Letisztult, minőségét illetően fantasztikus, tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, aki rózsaszines-bézses palettát szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

kittiszimonetta

2020. május 4.

Csodás. Mind színek, mind pigmentáltság, mind formula, mind tartósság tekintetében 5*. Összetevőkről ne is beszéljünk, eláll a szavam. Kivitelezése igényes, szép, letisztult, pont kézbevaló, kényelmes on-the-go palettának is. Alapdarabom lett, szerintem senkinek sem hiányozhat egy ilyen vagy hasonló színeket tartalmazó kedvenc paletta a táskájából. Külön öröm, hogy nem ül bele a kis ráncokba, nem "csíkosodik" órák után sem. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Anheszenamon

2020. április 14.

Gyönyörűséges színei vannak, nem bántam meg, hogy megvettem. A fényesek extra csillogósak, bár az egyik hajlamos a potyogásra. Nyx glitter primerrel, vagy ragacsosabb szemhéjalappal viszont orvosolható ez a probléma. Van ennél jobb minőségű palettám is, de a csodás színek miatt mégis megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Isabell

2020. március 22.

Egy álom ez a paletta, egyszerűen imádom!!! ❤️ Eredetileg a sötétebb változatot szerettem volna megvenni, de élőben túl sötétnek találtam, egyből tudtam, hogy ez az én palettám 🤗 Gyönyörű az összes szín, könnyű elsatírozni, a csillámosak pedig 🥰 Tökéletes! Tartós, nem kenődik. Ud alappal használom, de anélkül is szépen tartja magát. Csak ajánlani tudom mindenkinek, nem fogja megbánni ha megveszi. 💕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

lulley93

2020. február 9.

Nagyon csini. Mivel a nagy Nude az egyik kedvenc palettam (sokaig no.1 volt), igy persze kellett ez is. Feltem, hogy kb ugyanaz lesz csak kevesebb szinnel, de nem, ebben minths olyan szinek lennenek, amit en beletettem volna a nagyba is. Talan a masik 2-t is megveszem majd. Minosegre jo, de nem nagyon. A Huda sminkek jok, de sajnos sosem tokeletesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Pumi

2020. február 6.

Amugy ez szinte ugyanaz mint a lime crime venus III paletta, csak nem olyan lila, de osszeteszem szinte ugyanaz. Csucsminosege van, a drogeriasak mehetnek a kukaba.Nagyon szeretem, szep szinei vannak...feher borrel, nagyon harmonizal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

noncsi26

2020. február 4.

Gyönyörűek a színek, fantasztikusan pigmentáltak, nagyon jól kombinálhatóak, tényleg egy kis csoda ez a paletta. Minden egyes forintot megért. :) Én megvettem a Medium változatát is, az talán még nagyobb szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

molivi

2020. január 31.

Szerelem első látásra ♥️ gyönyörű paletta megéri az árát. Én megvettem hozzá a speciális Huda Beauty szivacs végű ecsetet is, nagyon szépen fel lehet vele vinni és nem potyog egyáltalán. Imádom a kompakt méretet kis helyen is elfér utazáshoz tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Csillampor26

2020. január 29.

Az összes szín nagyon jó minőségű, egyáltalán nem porzik. Könnyen satírozható és építhető árnyalatokról van szó. Én személy szerint örülök neki, hogy csak világosabb színekből áll a paletta. Annak ellenére, hogy képeken hasonlónak tűnnek, felkenve teljes mértékben felismerhető a különbség, nem ugyanolyan egyik sem. Az egyetlen problémám vele, hogy a csillámos színekkel nem tudok mit kezdeni. Ha az alapozóval kezdek nagyon potyognak és teljesen vállalhatatlanná teszik ezzel a sminket. Ha előbb a szememet csinálom meg akkor is hullik, és bár akkor még van lehetőségem letörölni ami lepotyogott, de néhány glitterdarabka egyszerűen eltávolíthatatlan, és rásminkeléssel sem célszerű megoldani a problémát. Lehet kipróbálok hozzá valami glitter ragasztót, de nem gondoltam volna, hogy erre szükségem lesz. Minden esetre hétköznapokra tökéletesen megállják a helyüket a matt színek, így nem esik rosszul, hogy a csillámosok potyognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

PotterAlexa

2019. november 2.

Nagyon pigmentált, könnyen satírozható. A színek szép nudak, szépen kombinálhatóak egymással, imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.