Huda Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Ár:   $20
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony, matt finishű rúzs, mely kényelmes viselet az ajkakon, és fenntartja azok hidratáltságát. Tartós, nem kenődik el.

16 árnyalatban kapható

JDiana

2020. január 3.

Heartbreaker (ez egy szép piros szín enyhe rózsaszínes árnyalatban) színben van meg, szájceruzájával használom, nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít úgy mint a Mac tartós rúzsaim és atombiztos, nem kenődik el, szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Lina14

2019. november 29.

Nekem egy mini crush van meg ami egy barackosabb nude.
Namost.
Szanaszét szárította a számat, pedig eléggé aláhidratáltam. Az illata nagyon erős és ugyan elmúlik, de bizsereg az ajkam felvitelkor. Nekem nem tartósabb, mint a Maybelline Matte ink-jei, úgyhogy nagyon örülök, hogy csak egy minim van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Nekem egy mini crush van meg ami egy barackosabb nude.
Namost.

vajvajszabo

2019. november 16.

Nagyon tartós és nem pattog le száradás után se a szájról. Színek nagyon élénkek és hamar mattra szárad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

1998

2019. szeptember 16.

Nagyon megszerettem. Hugomtól kaptam. Icon árnyalatban van meg. Szép, piros szín. Tartós. Ha nem ennék, akkor egesz nap megállná a számon a helyét, csak a kaja tudja lekoptatni egy picit. Imádom hogy ceruzat sem kell hasznalnom hozzá mert az nelkul is szep az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

hdn12

2019. július 12.

Normál kiszerelésben vettem meg a Sephoraban a wifey árnyalatot. Ez az első folyékony rúzsom a márkától és nem csalódtam benne. Nekem sokkal jobban bejön a formulája, mint pl. a Kylie rúzsoké. Nagyon tartós, evésnél sem kopik le olyan hamar, nem szárítja ki az ajkaimat és nagyon könnyű a felvitele. Arról nem is beszélve, hogy ennél tökéletesebb árnyalatú nude rúzst még nem találtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Kitti-91

2019. július 7.

Sokkal tartosabb egy egyszeru l’oreal infallible, ezert nekem ez elsore eleg nagy csalodas volt es jo par honapra a fiokom melyere kerult mindket arnyalatom, de kesobb elovettem es megbaratkoztunk egymassal mert tenyleg csodas szine van!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

mikkamakka75

2019. március 26.

Kis kiszerelésben van meg a Trophy wife. Nagyon szèp a színe és rendkívül tartós, bàr idővel azért elkezd kopni belülről kifelé, de nem csúnyàn. Így sem lesz belőle teljes méret, mert nekem elég kényelmetlen viselet. Néhàny óra utàn nagyon kellemetlenül húzza a szàmat és szàrít. Mondjuk nem rajongok a matt rúzsokért, de a tartóssàgért cserébe még a mattsàgàval is kibékültem volna.. csak ez a húzó, ronda érzés ne lenne..
Nem pontozom le, mert amit ígér, azt betartja (mèg ha nem is 100%-osan), de èn nem kérek belőle többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

vivienvandaa

2019. január 6.

Mintha nem lenne semmi az ajkaimon!! DE a tartóssága ha---> eszel iszol.. akkor kopik!!! és sokadik használatnál észre vettem hogy ici picit mintha szárítana.De nem vészes!! De így is immádom! 😊😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

bugeyes

2018. november 24.

Az első termékem a márkától, és el kell, hogy mondjam, hogy nekem az eddigi legkényelmesebb viselet a matt ajakrúzsok közül. Én mindig használok kontúrceruzát, így biztosabban tudom felvinni, tényleg nem kenődik, és nem figyeltem meg, hogy ragadna. Ha 1, max 2 rétegben visszük fel - bőven elég, mert jól pigmentált - szépen megszárad és olyan, mintha nem is viselnénk semmit, de mégis ott van. 🤗 Egyébként nem brutál tartós, azért étel, ital rendesen oldja, de nagyjából egyenletesen és nem túl feltűnően kopik. Könnyű kicsit utána javítani, ha szükséges, és nem szárít. Még van pár matt rúzs, amit ki szeretnék próbálni, de addig is megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

SchmitterBettina

2018. november 12.

Több árnyalat is megvan ! Nagyon szeretem, jól pigmentált elég egyszer felvinni a terméket, kicsit ragad, az a lényeg, hogy nem kell belőle sok és, akkor szépen megszárad. Tartós, de nem az a levakarhatatlan fajta, amit én nem is bánok, mert azok teljesen kiszárítják a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.