Huda Beauty

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $27

6 pigmentált matt és 3 csodás csillogó színt tartalmaz a piszkos rózsaszíntől a szilvás árnyalatokig, amelyekkel lágy, természetes vagy erőteljes, füstös hatás is elérhető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molivi

2020. január 12.

Nehezen indult be a szerelem ezzel a kis palettával, sem ujjbeggyel sem fix plus + ecset kombóval nem tudtam felvinni szépen a shimmert.Mióta megvettem a hozzá ajánlott speciális ecsetet valami csoda. Sokáig fent van és tartós. Ma már egyik kedvenc kis palettám lett 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

19evi97

2019. február 24.

Az ára miatt sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de végül csak sikerült. Egyáltalán nem bántam meg, gyönyörűen pigmentált színek, krémes állag, nem porzik, könnyen satírozható, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

boglair

2019. január 14.

Ősszel szereztem be a párizsi Sephorában. Hiányzott a kollekciómból egy mályvás paletta, ez tökéletes választásnak tűnt. Kicsi és kompakt, de elég nagy tükör van benne. A színek nagyon szépen pigmentáltak, a csillogó színek is gyönyörűek, ezeket kézzel szoktam felvinni. Nagyon könnyen elsatírozható, egy nagyon minimálisan hullik le közben.
Az árát kicsit sokallom egy ilyen kicsi palettához képest, de ettől függetlenül újra megvenném, mert a minősége kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

sarahsbeautyblog

2019. január 14.

Tetszenek a színek és az állag is. Nem porzik, a csillámosak alá glitter primert teszek és egész nap szépen megmarad. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

lulley93

2018. november 22.

Gyonyoru es cuki paletta.
Par honapja meg azon gondolkoztam, hogy melyik markatol vegyek malyvas-bordos szineket, aztan akkora divatja lett, hogy mar van 5 palettam is, amiben sok ilyen szin van. En szeretem is, jol is all, ugyhogy nem banom. :D
Ez a paletta termeszetesen nagyon jo minosegu, ajanlom a voroses szinek kedveloinek.

update: nem tudom, abban az országban nem tudnak fényes színeket csinálni, vagy mi van? a világon mindenhol máshol igen, még sosem találkoztam nem pigmentált fényes színnel, csak a hudánál. ahogy ebben a palettában is.

Update2: nem tudom mi volt velem azokban a hetekben, hogy a Huda szemhejpudereket rossznak ereztem. Azota meg tobbszor hasznaltam, es megint tetszik. De 4 csillagnal tobbet nem adok, mert nagyon draga, valamint nincs meg egy olyan marka, ahol ilyen hullamzo a velemenyem egy termeknel. Ezt az update2-t odairom a tobbi Huda velemenyemhez, mert mindre vonatkozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Gyonyoru es cuki paletta.

DorothyHK

2018. augusztus 27.

Egyszerűen csodálatosak a színei. A barnás árnyalatokkal egyszerű hétköznapi sminket, míg a csillogós rózsaszínekkel szuper party/alkalmi sminket lehet készíteni. Tényleg minden benne van amire csak szüksége lehet az embernek, beleértve a törtfehér alapot is amelyet leginkább a szemöldökcsont vonalába szoktam felvinni. A csillogós árnyalatok ecsettel való felvitelkor nem igazán tudnak érvényesülni, ujjal feltéve sokkal intenzívebb hatást lehet velük elérni (így nyilván tiszta csillámos lesz az ember keze, ami miatt én gyakran bosszankodom). A paletta pigmentáltsága szuper, könnyű a színeket összedolgozni, de a matt árnylatok eléggé potyognak ezért fájó szívvel de csak 4 csillagot adok ennek a csodának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Szuper termék! Szép csomagolás, gyönyörű, pigmentált a színek. Én az árát tartom egy kicsit borsosnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Anheszenamon

2018. május 26.

Egész kicsi, kompakt kis paletta gyönyörű és tartós színekkel. Lehet készíteni vele egészen natúr sminket is, de akár erőteljes, alkalmi szemfestés is tökéletesen megoldható vele. A színek nagyon pigmentáltak, könnyű elsatírozni őket, nem kopnak, nem foltosodnak. Nem tudok rosszat mondani rá, esetleg annyit, hogy elég drága és meglehetősen kicsi palettáról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

SimonHajni

2018. március 13.

Én csak egy csillagos négyest adok ennek a palettának, mert legyünk őszinték.. rohadt drága, de amikor megláttam egy oldalon hogy lehet kapni, főleg ilyen rózsaszínes-mályvás színekkel, rögtön beleszerettem és úgy voltam vele, egyszer élünk, úgy sem volt még ilyen gyönyörű palettám, hát megrendeltem. Jött a visszaigazolás, az izgatott várakozás, na vajon mikor jön már meg a kis csomagom, és amikor megjött, azt hittem rosszul leszek. Nem hittem a szememnek hogy milyen pici ez a paletta, rögtön el is szontyolodtam, megharagudtam az egészre. Aztán ezen túltettem magam elkezdtem 1-2 színt használni, utána még 1-2-t aztán rájöttem hogy az összes szí csodálatos, gyönyörűen pigmentáltak, könnyel lehet őket eldolgozni, a csillogós színek nem potyognak, csak szépen csillognak, és már a mérete sem zavar, szuper vele utazni is. Szóval én az ára és merete miatt vontam le a pontot, de maga a termék nagyon jó minűségű, és szuperül lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

adri251982

2018. március 8.

Szinte mindenben egyet értek az előző véleményekkel: gyönyörű, szuperpigmentált színek, szép kivitelezés, roppant drága, és tartós. Ma úgy döntöttem, hogy esernyő nélkül lavírozok, mivel nagyon fújt a szél. A lényeg, hogy a szemfestékem "meg sem moccant" (konkrétan a paletta bal felső sarkában lévő lilás-bordó matt árnyalatról van szó). Erre mondom én is, hogy minden pénzt megért, nem válok meg tőle, ahogy sok más korábbi vásárlásommal tettem. Jó, online elég nehéz eltalálni a színeket.
Aláírom, hogy a porcelán fehér bőrön mutatnak a legjobban ezek a színek (bevallom őszintén, igencsak megihletett az iZombie című sorozat Livje), ennek ellenére bevállaltam én is, és szerintem a barna szem-olívás bőr kombón is jól néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.