Huda Beauty

Ár:   £25   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   £25

4 matt és 5 csillogó, erősen pigmentált színt tartalmazó paletta, mely tökéletes a füstös, neutrális szemsminkhez.

KERESEM!!! Huda Beauty Smokey Obsessions Palette
Ár: Megegyezés szerint :) , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

reka0122

2020. február 20.

Nem lehet nem imádni. Tökéletes akár a mindennapokra, vagy alkalmi sminkekhez is. Csodálatosak a csillogó színek, a mattak nagyon pigmentáltak. Nagyon jó textúrájuak, nem porolnak
és extrán tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

és extrán tartósak.

ZaFi

2019. december 12.

Intenzív pigmentált színek. Kis helyen elfér, ha magaddal akarod vinni. Sephoraban vettem külföldön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

greta333

2018. július 8.

Amikor megrendeltem, nem gondoltam volna, hogy ez lesz az egyik kedvenc palettám. Imádom a hideg tónusú szemhéjpúdereket, úgyhogy engem már a színösszeállítással megnyert a paletta. Igen, baromi pici maga a paletta, de a pan size nem olyan kicsi, van benne tükör is. Utazáshoz tökéletes. Nekem a csomagolás is tetszik, bár ez nyilván mellékes. 4 matt szín van benne, egy fekete, egy transition shade, és 2 barna. A fekete pont jó mértékben pigmentált, jól elsatírozható. A kicsit melegebb tónusú transition szín is tökre bejött, ami meglepett, mert jobban kedvelem a hidegebb tónusú árnyalatokat átmeneti színként. A két barna nagyon hasonlónak tűnik, de végülis nem az. A bal oldali szín talán kicsit sötétebb, a mellette lévő szín pedig hidegebb tónusú. Mindkettő jól pigmentált, jól satírozható. És akkor maradtak a shimmer színek. Jobb felső sarokban van a kedvenc színem, nagyon különleges, kicsit rosegoldos közép barna, metálos fénnyel. Második sor első színe egy ezüst, amiben apró csillámok vannak, metél fényű. Kicsit darabosabb a formulája, ezért picit jobban potyog,mint a többi szín. Következő egy sötét barna, de nem olyan metálos, mint a többi. Aztán van egy rézes-arany szín, ennek is kicsit darabosabb a textúrája, így ez is potyog kicsit. Bal alsó sarokban egy gyönyörű metál fényű, rózaszínes-pezsgős szín. Ez is nagy kedvenc. Egyetlen szín hiányolok a palettából: egy matt fehér vagy krém színt. Én a réz-arany színt szívesen lecserélném egy matt világosra. De ez csak az én preferenciám. Eddigi tapasztalataim alapján elég tartósak a szemhéjpúderek. A shimmer színeket én ujjal szoktam felvinni, úgy a legjobb a pigmentáltságuk. Eléggé megoszlottak a vélemények erről a palettáról online, mert ez Kínában készült. De szerintem a minőséggel semmi probléma nincsen. Smokey-n kívül még Mauve Obsessions paletta van meg. Azzal már nem vagyok ennyire megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

marcsi12

2018. március 17.

Imádom, gyönyörűen pigmentált. Gyönyörű színek. Nagyon pici paletta, de nagyon szeretem. A csillogó színei is gyönyörűek. Szuper tartós sminket lehet készíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol