Hugo Boss

Ár:   20 250 Ft, 27 680 Ft és 36 120 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galbanum1, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   20 250 Ft, 27 680 Ft és 36 120 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: alma, feketeribizli, szilva, fahéj, vanília

Szívjegyek: sambac jázmin, kakukkfű

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, fás jegyek

Ár: 13.000 + pk , Eladó: xandra932
Állapot: Lásd a képen., Helyszín: Bp, fizetés: Személyes/posta
Hugo Boss Alive For Women EDP/10ml
Ár: 2400 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Giside

2021. október 11.

Nagyon finom illata van, már már pasis. De rajtam másfél óra után nyoma sincs, egyáltalán nem tartós.
Kár pedig a fás alapjegyeknek és az EDP-nek illene kitartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Kár pedig a fás alapjegyeknek és az EDP-nek illene kitartani.

Jadviga0624

2021. szeptember 2.

Sokáig kerestem egy új illatot, ami a személyiségemhez illik, és végre megtaláltam. Tetszik, hogy elegáns, kellemes, édes illatú parfüm, és nekem sokáig tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

sztike

2021. augusztus 31.

Többször próbáltam és megmondom őszintén, az első néhány alkalommal nem hagyott bennem mély nyomot. Ma rájöttem, miért nem. Egy krémmániás kolleginától olvastam, hogy a Boss és YSL ház ugyanazon gondolat mentén alkotta meg az Alive és a Libre illatokat: független, önálló, önmagát nem a férfi függvényében meghatározó nő. Ma amikor újra megillatoltam ezt a parfümöt, az első gondolatom az volt, hogy neeeeem, teljesen más a koncepció. Kicsit jobban belegondolva viszont igaz, de nagyon más a két brand fogalma a függetlenről. A Libre a "nem félek kiállni önmagamért, nem érek kevesebbet, hold my beer" - típusú önállóságot, az Alive pedig a "nem lételemem, hogy tetsszem neked, köszönöm, megvagyok én nélküled is" - függetlenséget öntötte parfümös üvegbe.
Azért nem hagyott bennem elsőre mély nyomot, mert Mugler és JPG-féle nagyágyúkkal egyszerre fújtam blatterre, amik szabályosan ordítottak a tesztpapírokról. Ez egy meleg, lágy, bújós illat, ami nem ordít a figyelemért, jól megvan nélküle is. Nagyon kellemes, nőies, de nem kihívóan nőies. Amolyan szép, csöndes kedvesség. Az én orrom főleg a szilvát és a fahéjat érzi ki a vanília melegségével, nagyon tetszik. Egyetlen problémám vele, hogy valamiért rajtam nem akar tartós lenni (vagy csak én nem érzem). Nem az a "felkapom a fejem" - kompozíció, a hatósugara sem túl nagy, de nekem valahogy pont ez a varázs benne. Nem akarja 2 km-es körzetben mindenki figyelmét, mégis melegséget áraszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

MLotti

2021. augusztus 29.

Egy Mülleres vásárlás után kapott minta köteg formájában ismertem meg őt először. Mivel legalább 6 db bontott parfüm figyel rendszeresen a sminkasztalkámon, így gondolkodás nélkül Anyukámnak adtam a mintákat, mondván, ő örömmel elfújkálja. A következő találkozásunk alkalmával megcsapott egy eszméletlen finom, puha, szantálfás illat. Kiderült, hogy anyukám kendője illatozik, amit azelőtt 3 nappal fújt be ezzel a csodás parfümmel. Megemlítendő, hogy nem kevés időbe került, mire sikerült megfejtenünk, hogy a sok mintha közül melyik is volt ez a jellegzetes illat. Minden időt megért! Notinon egy hatalmas akció keretein belül sikerült rendelnem, rögtön 80 ml-s kiszerelésben, és azóta ő a mindennapi "go-to" parfümöm. Imádom, tavasszal, nyáron, ősszel és télen, megunhatatlan és megismételhetetlen számomra! Amíg gyártják, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Anne74

2021. augusztus 28.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Ami merész döntés volt. Mivel saját magam sem tudom sokszor,hogy épp mit szeretnék viselni. 🙂
Megmondom őszintén nagyon fenntartással fogadtam. Soha nem volt még ehhez a márkához szerencsém. Valahogy kimaradt az életemből.
Először fújva egy erős valamilyen semmihez sem hasonlítható illatot éreztem. Na gondoltam ebből sem lesz semmi. Pár perc múlva kezdett átalakulni és valami nagyon finom illat bontakozott ki.
S azóta...imádom 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

S azóta...imádom 🙂

Svetlana

2021. augusztus 18.

Eddig még egy Boss illat sem tetszett. A The Scent család tagjai még elmentek, a többi pedig nem jött be. Egy kis illatmintát kaptam egy újsághoz és azóta szerelem...Ráadásul árban sem észvesztő. Nem kétsége, hogy őszi-téli illataim egyike lesz. Vajon mi foghatott meg benne? A szilva? A fahéj? Egyik sem olyan domináns..de egyszerűen nagyon fincsi az orromnak ez az illat és a bőrömmel is harmonizál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

lenochka

2021. augusztus 4.

Olyan érzés magamra fújni, mintha üvegbe zárt színtiszta életöröm lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Olyan érzés magamra fújni, mintha üvegbe zárt színtiszta életöröm lenne.

Barbara2021

2021. április 16.

Nekem már a neve megtetszett. Alive. Gondoltam pont erre van szükségem, igen érezni akarom, hogy élek. Nézzük milyen ez. És nagyon tetszett! Egyáltalán nem éreztem maszkulinnak, berobbantak az orromba a virágok és gyumolcsok, nem győztem szagolgatni. Állandóan felkaptam a fejem rá, mi ez a jó illat. Nagyon tartós is rajtam, sokáig érzem. Viszont némely napokon órák múlva délutánra, estére leromlik rajtam. Kicsit karcos, kicsit közönséges illattá válik.ennek ellenére nem vonok le, mert szívesen hordom, de remélem nem fogom megutalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

lunamingan

2021. március 25.

Szerelem volt első szaglásra. Magamra fújva pedig MÉG JOBB! Ez a nagybetűs PARFÜM. Elegáns, nőies illata van, amolyan "elegant tomboy" style, ha mond valamit, de közben mégis hercegnőnek érzed magad. Tökéletes kombináció. Iszonyat tartós, a sálamon 1 hét után is érződik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

garamvari84

2021. március 13.

Erős , uniszex illat. Nagyon szeretem hétköznapokon hasznàlni. Tartós illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Erős , uniszex illat. Nagyon szeretem hétköznapokon hasznàlni. Tartós illat

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.