Hugo Boss

Ár:   20 250 Ft, 27 680 Ft és 36 120 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galbanum1, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   20 250 Ft, 27 680 Ft és 36 120 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: alma, feketeribizli, szilva, fahéj, vanília

Szívjegyek: sambac jázmin, kakukkfű

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, fás jegyek

albertinablogg2

2020. szeptember 20.

A “Boss Bottled női párja” olvastam valahol... És tényleg, mintha az lenne némi gyümis jegyekkel megspékelve! Nekem nagyon tartós, szerintem nem nehéz, inkább könnyedebb illat. A leszáradása először nem tetszett, de most már nem is tűnik fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

elinor666

2020. augusztus 26.

Rendkívül erős,fűszeres parfüm, a magabiztos érett nő illata, kiemelkedő tartóssággal.
Szerintem nyáron tiltólistás,igazi őszi-téli illat.
Rögtön az ugrott be, hogy WonderWoman biztosan ezt viselné, ha parfümözne. :D
Nekem szerelem, végre nem a szokásos unalmas illatvilág, nagyon kellett már egy kis újdonság a piacra.
A beszerzendő parfümlistámon az első helyen van, kiütötte az összes többit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Szerintem nyáron tiltólistás,igazi őszi-téli illat.
Rögtön az ugrott be, hogy WonderWoman biztosan ezt viselné, ha parfümözne. :D
A beszerzendő parfümlistámon az első helyen van, kiütötte az összes többit. :)

Hannalive

2020. augusztus 25.

Elég nagy hévvel vetettem bele magam egy szantálfa parfüm keresésébe, és hát sajnos rengeteget csalódtam, sok ütletet bejártam. De. Ezt a parfümöt javaslatként láttam Notinon, elolvastam a leírását, megnéztem a promo videót és az itteni kommenteket és abszolút kíváncsi lettem, el is mentem kipróbálni, valami hihetetlen drukkal és a barátnőmmel, és totál megérte. Nekem abszolút nem férfias, sőt. Első fújásra erős, rögtön mellbevág a határozottsága, utána a lecsengése elegáns, és nagyon nőies. A tartóssága, főleg a korábban használt parfümjeimhez képest, tökéletes, két fújás a nap végéig bőven kitartott, mindenkivel megszagoltattam, és imádták:) nem tucat parfüm, édeskés és fűszeres, a vanília tényleg dominál, de az általam imádott szantálfát is érzem benne, miközben a fás jegyektől nem émelyítő. Rögrön meg is rendeltem, hozzátett a mostani szuper akció is. Az üvege is gyönyörű, kifinomult, az oldalán az arany sávok külön kedvenceim. Régóta keresem A parfümöt, nekem ez teljesen az lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Niky1017

2020. augusztus 24.

Nos, én úgy vásárolok parfümöt, hogy nem hasonlítgatom semmihez, nem akadok ki, ha nem illik a “ családba”, egyszerűen megszagolom és ha megfog, eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lenne ezt a parfümöt viselni.
Ez a parfüm elgondolkodtatott és csak szagoltam, szagoltam , végül beleszerettem, így nagy boldogsággal a lelkemben megvettem. :)
.Az elején amikor kifújtam, én is éreztem benne a férfias jegyeket, de rá pár percre, ahogy kiteljesedett, elképesztő finom illat lett. NEM NYÁRI ILLAT, ősszel , illetve télen fogom használni. Nagyon nehezen veszek parfümöt, mert ahogy pár választásnál is, kell az a plusz, ami nélkül érdektelen, és ebben benne van. Tartóssága 5*, az üvege elég kommersz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 23.

Rajtam nagyon kellemes, vaníliás-gyümölcsös-fűszeres-fás illata volt ma,nagyon melegséges, édes, bár hamar csillapodott a szillázsa, de lehet,hogy a nagy melegben csak én éreztem így,vagy a meleg miatt gyorsan párolgott (én is olvadtam).
Érdekes a bőrkémia és az illatjegyek komponàlása, ugyanis nem bírom parfümben a fahéjt, de ez mégis tetszik,mert csak hozzátesz egy kis fűszerességet, de nem nyomja el a többi jegyet! Furàt írok,de nekem inkàbb a Boss the Scent Absolute-hoz hasonlított kissé! Biztos vagyok benne, ismerem mindkét illatot magamon tesztelve többször. Az Absolute-nak nagyobb a szillázsa, tartósabb ennél, de nekem ez is nagyon tetszik. Egyàltalán nem mutatott semmi férfias jelleget, sőt, csakis nőieset! Amit kiemelnék belőle, mint domináns jegyek: az a jázmin, szantàlfa, vanília, alma.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Leoka

2020. augusztus 14.

Olyan szerencsés vagyok, hogy rajtam egészen mást mutat, mint amit itt sokan érzenek belőle!
Nagyon finom vaníliás fűszeres illat, amiben a fahéj csak tovább édesíti a vaniliát, a cédrus kellemesen visszafogja az egészet és a jázmin / fás jegyek keveresése egy picit virágossá teszi, de sokkal inkább fás vonal dominál.
Szerencsére rajtam nem Good Girl, mert azt az illatot pl nem nekem találták ki 😀.
Tartósságával is elégedett vagyok, órákig megmarad a finom fás vanília illat a börömön. A párás melegen is szépen mutat az illat, de nagyon várom már a 20 fokokat, hogy napi szinten fújhassam !!
Az árát egy picit soknak tartom, de vadászom az akciókat és a lehetőségeket 😍!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Az árát egy picit soknak tartom, de vadászom az akciókat és a lehetőségeket 😍!

Vaslady

2020. július 30.

Vaniliás fűszeres illat.
Papircsikon volt tesztelve,otthon próbálgattam,és először azt hittem az eladólány rossz nevet irt a papirra.
De nem.
Teljesen nem illik be a hugo boss parfümök közé,érthető,hogy meglepődtem.
Az üvegével sincs szinkronban.
Nekem a tresor széria jutott róla az eszembe,amiket imádok is,igy kissé elcsépeltnek tartom a koncepciót a Boss részéről.
Update 2020 7 30
Szóval bőrön tesztelve. A leszáradásról írok. Nagyon kellemetlen férfias illat marad. A kellemetlent nem arra írom, hogy férfin nem lenne jó ez a leszáradás, de nőnél vagyis rajtam igen. Alig vártam, hogy lemossam. Vissza veszek a pontjaiból, a Boss családban vannak sokkal de sokkal jobb illatok 👍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Vaniliás fűszeres illat.
De nem.
Teljesen nem illik be a hugo boss parfümök közé,érthető,hogy meglepődtem.
Az üvegével sincs szinkronban.
Update 2020 7 30

Erika80

2020. július 30.

A Boss Good Girl-je. :D Persze ez csak nagyvonalakban igaz. Hasonlóan vaníliásan édes és gyümölcsös, ugyanakkor szerintem a cédrus és a fahéj kellőképpen varázsolja kissé uniszexé. Ha úgy vesszük igaz rá amit általában szoktak írni, hogy: szokásos, voltmárilyen meg átlagos, ugyanakkor mégis más. Szerintem a gyümölcsös és édes illat kedvelőinek érdemes megillatolniuk, a mindennapokra talán sokaknak tetszeni fog. Úgy gondolom bármikor hordható illat, ugyanakkor szerintem a hűvösebb ősz az ő legkiválóbb időszaka.
Illata éppenséggel tetszik, de az ára már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Illata éppenséggel tetszik, de az ára már kevésbé.

Tina9997

2020. június 26.

Egy pici teszterem van belőle. Olyan kis könnyen felejthető illat szerintem. Jó illata van de nem fogok rohanni megvenni 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Biancah

2020. június 20.

Update: azt vettem észre, hogy 20 fok alatt teljesedik ki. Nem egy nyári kánikulás illat, az holtbiztos.

Nagyon-nagyon hajaz a Good girl-re (Amit imádok egyébként annak ellenére, hogy tömegillat lett sajnos). Múltkor kaptam belőle illatmintát, ma még ráteszteltem a Müllerben, és persze klasszik: állandóan szagolgattam a csuklóm. Hát kezdjük az üveggel: letisztult és rém egyszerű (nekem ez pozitív a sok csilli-villi full extrás, különböző extravagáns formás üvegek után) Az illat pedig édes, krémes, az én kémiámmal eszméletlen működik. Hát meg is rendeltem ma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.