Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2022. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Friss, üde, virágos, gyümölcsös illatkompozíció, ízig-vérig nőknek. A fejjegy gyümölcsös fuvallattal indít nektarinnal és ciklámennel. A szívjegy ibolya virágok kellemes elegyével bontakozik ki, majd a különleges, marcipános, bőrös alapjegy teszi teljessé a kompozíciót. Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 3500,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Használt, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Masnuci

2021. október 13.

A középső lányom kedvenc illata épp ezért elfogult is vagyok vele szemben. De ez akkor is egy csodafinom illat! Rajta a lédús barack azonnal az édes marcipánnal nyit, isteni édes-krémes illatfelhőt alkot. Később a zamatos barackot felváltja az ibolya,amit csodásan fest alá a végig jelen lévő marcipán.
Én nem kedvelem a barackos illatokat, ám ebből időnként csenek tőle egy keveset. A tartósságával sincs gond, bőrön és ruhán is sokáig megmarad, Sajnos már alig-alig kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 13.

haszi79

2020. október 19.

Az elején marcipán, utána műanyag édesség, nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Az elején marcipán, utána műanyag édesség, nem több.

kvin

2018. december 6.

Vadászom a fekete és lila illatokat. Ő egy újabb meglepetés.
Sokan írják, hogy fiatalságuk, kamaszkoruk illata... nálam ez kimaradt, új "csirkeként" - negyven felé - kóstolom.
Először egy nagyon intenzív, nyálcsorgatós barackillat köszönt, ami sokáig jelen marad... nem a művi pipere-barack illat, hanem tényleg az az igazi piacos, hamvas, lédús barack gyümölcs, amitől összefut a nyál a szádban. De ez önmagában még kevés - pláne, ha elvárásaid vannak egy lila illattal szemben - , szerencsére nem hagy cserben. Ahogy csendesül ez a gyümölcskoncentrátum, olyan ütemben kúszik alá egy tiszta virágos jegy, ami nekem inkább rózsaszín, mint lila, de megbocsájtom, mert valami csuda csajos finomság sül ki belőle. Jön a marcipán! Hmm, de fincsi!
És mintha valami bőrös jegy is piszkálna alá... semmi sem mű benne, minden élethű. Mintha egy vagány, bőrdzsekis csajszi térne be egy cukrászdába, ahol egy nagyon barackos tortát kér marcipánfigurával a tetején.
Minden életszerű, eleven élethelyzet.
Nem egyszerűen édes, nem egyszerűen gourmand, nem csak bőrös - mindez egyszerre.
Kicsit lehetne bátrabb, intenzitásban, tartósságában, az összecsengések csodásak, de nekem megmarad egy hétköznapi, sarki cukrászdás illatélménynek. Ha erősebb lenne, bátrabban vállalná önmagát, akkor randizós illatnak is hasítana. (már értem a korábbi véleményeket)
Számomra így egy nagyvárosi, különc nő sütivásárlása marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Vadászom a fekete és lila illatokat. Ő egy újabb meglepetés.
Minden életszerű, eleven élethelyzet.
Számomra így egy nagyvárosi, különc nő sütivásárlása marad.

silence

2018. október 19.

Egyetlen Hugo Boss illatom volt, valahogy egyik Boss illat sem fogott meg annyira, mint ez annak idején. A többi Hugo Boss-t sablonosnak éreztem, ez a Pure Purple kitűnt a többi közül a marcipános ínyencségével. A mai napig, ha próbálom felidézni az illatot, csupán a marcipán jut róla eszembe.
Nagy édesség rajongó révén természetesen kellett nekem is egyet birtokolnom annak idején, amit nagy szeretettel elhasználtam, de utána nem éreztem ellenállhatatlan vágyat az újra-vásárlása iránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Melani79

2018. október 9.

Első komoly parfümöm volt huszonévesen. Most már nagyon édes, marcipános.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Első komoly parfümöm volt huszonévesen. Most már nagyon édes, marcipános.

stimea

2016. május 11.

Imádtam! 14 évesen kaptam meg és nagyon sokáig elég volt. Az illatáról a barátaim már messziről tudták ha jövök. Nekem sokáig érződött az illat. Nagyon szomorú vagyok hogy már nem lehet kapni de ha valaki esetleg tud adni egy jó tippet, hogy honnan szerezhetném be azt nagyon megköszönném. Természetesen 5* <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Dalmayr

2016. március 17.

Jajj, hogy én ezt mennyire imádtam 16 évesen amikor baromira nem volt nekem való... :) most már nem fújnám magamra de akkor teljesen felnőttnek, és magabiztosnak éreztem magam tőle...De jó is volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Airin

2015. szeptember 26.

A kedvenc parfümöm már évek óta. Először mintán szaglásztam,de azóta a rabja vagyok. Sajnos nem érződik sokáig úgy veszem észre,de lehet csak én nem érzem magam. Így is a kedvencem marad természetesen :P Nagyon sajnálom,hogy már nem lehet kapni :(
Nyáron szenvedtem a beszerzésével,mert lassan elfogy a 30ml-es üvegben lévőm. Parfümériáknál nézelődtem a netten és már nem volt sehol. Végül egynél 90mles testert sikerült beszereznem. Azzal elleszek tényleg évekig,de utána? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Gina19

2015. augusztus 17.

Szerintem ez egy igazán különleges illat, nem is tudnám semmihez hasonlítani. Tinikoromban iszonyúan vágytam rá, aztán pár éve megkaparintottam egy üveggel. Azóta elfogyott, de őrizgetem az üvegcséjét, hogy néha megszagolgathassam :) nyárra nem ajánlom, hőségben fullasztóvá, túl töménnyé válik, télen, hidegben viszont tökéletesen érvényesül a különlegessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

beautifullife

2014. november 2.

Parfümben valaha általam szagolt legtöményebb marcipánillat. Nagyon durva. Nagyon cukros, nagyon édes. Szerencsére rajtam a marcipánossága eltűnik és inkább egy ciklámenes-ámbrás, teljesen átlagos valamivé alakul.
Fantáziában szűkölködőknek jó ajándékötlet.
Édes kis semmiség, de azért ilyeneket ne engedjenek meg magunknak a nagy brandek. Így tüntetek e jelenség ellen passzívan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Fantáziában szűkölködőknek jó ajándékötlet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Coumarin
Színezékek: Violet 2
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.