Hugo Boss

Ár:   22 990 Ft és 30 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   22 990 Ft és 30 590 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A titokzatos kakaó érzéki jellegének felerősítéséhez Bruno Jovanovic parfümőr a Boss The Scent Private Accord for Him illatot finom mokkával itatta át. A pikáns gyömbér és az egzotikus maninka gyümölcs rabul ejti az érzékeket. A sötét borostyán színben tündöklő értékes elixírt barna fémkupak zárja üvegbe.

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: gyömbér, kávé, maninka, kakaó abszolút, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Feherlofia

2020. június 17.

Nem rajongok az édes illatokért, de ennek van egy természetesen, nem fejfájdító módon mokkás, étcsokoládés beütése. Valaki azt írta róla, hogy nagyon érzéki illat, ezt megerősítem. Az egyik drogériában teszteltem, akkor is tetszett, de brutálisan magas árral volt kinn. Most elcsíptem 50 ml-t vállalható áron. Sokan 2018 egyik legjobb designer kreációjának tartják, lehet benne valami. Tartós, de tény az is, hogy nem sugároz szemet vakítóan. Mintha hasonlítana a Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme eau de toilette-re, ami az én szemeben (orromban) egy szinten van ezzel, de ez nem annyira púderes, és feminin számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

pomme

2019. október 18.

Hát, nem egy autentikus vélemény lesz, de egye fene...szóval van egy ezeréve barátoscimbim, aki egy metálarc férfiember, és aki különösebb válogatás nélkül/helyett a csokis Axe-nál állapodott meg...Na ez ugyanaz, mint a csokisaxe, csak kicsit felnőttesebb kiadásban (így 36 felé igazán ráfér az upgrade)...szóval nekem ez egy tucatillat, buta, nobrainer parfüm azoknak, akik igazából tesznek magasról arra, hogy milyen illatuk van, csak legyen a boltban belőle, mert akkor lelki válságba kerülnek és hisztirohamot kapnak, hogy már nem gyártják a 15 éve polcon levő random kanszagot. Bocsánat a rajongóktól, nekem ilyen élmény jutott párhuzamként...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

chamo

2019. augusztus 12.

Én még így a hőségben is nagyon megkedveltem, ismételten. Elég jól összerakták a fiatalos-friss édességet a "felnőttes" vonallal. Az édesség - emlékeim szerint - hasonló, mint ami a 1 Million Luckyban van, persze tök más a két illat.
Édes (ráadásul egy kicsit balzsamosan és szárazan is édes egyszerre - nyáron így kicsit sok lehet), frissen gyümölcsös, valamint szárazan kakaós. A kávé nem az a kávé, ami a kukába való, már-már klasszikus magyar darabból jön ki, már ha azt lehet kávénak nevezni, mindenesetre kellemesen segíti kibontakozni a kakaót. Itt ülök - most épp 35 fokot mutat a kütyü -, mert jó dolog a hőség, és simán hordható még ilyen melegben is, éjszaka meg aztán főleg jó lehet. Néha egy kicsi száraz bőrös beütés is megcsapja az orrom. Semmiképp nem diszkópatkányillat, semmiképp nem maszkulin powerhouse jellegű, és nem is az az igazi office scent (de miért is ne, sőt, hölgyek biztos kedvelni fogják), ez egy fiatalos, de elegáns illat, de a parfüm neve most kivételesen jól mutatja, hova tudom elképzelni. :)
Nem egy drága illat, 20k-ért már utánunk dobnak 200 ml-t, de én még nem nagyon éreztem sehol, mondjuk a következtetésem láttán talán nem is véletlen :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

katalinmester13

2018. október 22.

Okos, gondoskodó, szelíd emberemnek kerestem édeskés illatot. Választásnál fontos volt, hogy nekem is tessen. Tetszik. Alig tudtam kivárni az alkalmat az átadására. Türelmetlenül vártam, hogy újra érezhessem az illatát. Nem csalódtam. Jól választottam. Az eléje egy kicsit frissebb a vártnál. De nem erőszakos, tolakodóan orrbavágó. Elég sok idő, míg visszavonul. Nekem a középső kávés jelleg kimaradt. Az alap finom fája, mély kakaója... Erre emlékeztem, vártam, vágytam. Nem a kakaó dominál, de határozottan jelen van. Kézfejemre fújva 6-7 órán át illatozott. Még dicsérő szavakat is kapott. Férfi parfüm, női bőr, nőtől kapott dicséret. Férfi bőrön a reggeli fújás még este is illatozik. Inggalléron mosásig érezhető. Pólón nem tudom elképzelni. Öltönyös, farmeros-inges, intelligens középkorú férfiúk illata ez. Nyugodt, tudatos sokat tapasztalt, megállapodott csatalovaké. Nem fickándozó kiscsikóké, vagy betörésre váró (vágyó) vadlovaké. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)