Bioderma

Ár:   3470 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd maszk regeneráló hidratáló hatással.

• Az egyedülálló Bioderma szabadalomnak, az Aquagenium ® komplexnek köszönhetően intenzív és tartós hidratáló* hatással rendelkezik.
  • Gyengéd, kellemes és különleges textúra.
  • Nem komedóképző, hipoallergén.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anna1789

2022. augusztus 25.

Arckrémnek használom. Arra nagyon bevált. A 3. tubus után is ez a véleményem :)
Hamar beszívódik, nem okoz pattanasokat, hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Arckrémnek használom. Arra nagyon bevált. A 3. tubus után is ez a véleményem :)
Hamar beszívódik, nem okoz pattanasokat, hidratál.

Pumi

2022. augusztus 14.

Elhasznaltam, nem voltam elajulva tőle. Semmi extra. Kicsit mintha sensitiv oblitoszerrel kennem az arcom. Egyszerű hidratálo arcpakolas, fiatal bőrre ajánlom. Idősebbre kevés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Futureline

2021. november 11.

Vegul kezkremnek hasznaltam el mert arra jo volt. Egy hidratalo arcpakolastol tobbet varok.

Gyorsan beszivja a borom es erzem hogy hidratal nemcsak megul a bor tetejen. Egy pakolastol surubb allagot varnek(ez egy sima hidratalo) de a hatasa a lenyeg. Telen kell melle extra hidratalas de az ev 8 honapjaban nem szukseges. AZ ITT SZEREPLO OSSZETEVOK MAR NEM AKTUALISAK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Yumechan

2021. szeptember 21.

Mielőtt megvettem, itt informálódtam, először pakolásként használtam, ahogy az meg vagyon írva, később én is áttértem arra, amit itt többen is írtak, hogy csak sima arckrémként kenem fel. Nagyon szeretem, és szerintem megéri az árát. Sokáig elég, szépen beszívódik, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

akli

2021. május 27.

Nagyon jó termék, nem is pakolásként, hanem éjszakai krémként használom, illetve ha szeretném kicsit megajándékozni a bőröm valami igazán nyugtató dologgal. A bőröm zsíros, de vízhiányos, tökéletesen működik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

nrzsofi

2021. május 13.

Egy egyszeru ejszakai kremet kerestem vizhianyos boromre. Ezt ajanlottak a patikaban. Furan ragacsos erzetet hagy maga utan, igy az ajanlott felkenes utani 10percben es leszedem a maradekot. Reggelre tokeletesen hidratalt a borom.
Semmi tobbet nem vartam ettol a pakolastol, nalam mukodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Semmi tobbet nem vartam ettol a pakolastol, nalam mukodik.

nemethlindaa

2021. március 20.

Eddigi kedvenc arcpakolásom, minden alkalommal szuperpuha lesz utána az arcom. A bőröm aktuális állapotától függően változó, hogy mennyire szívja be a krémet, de előfordul nálam is, ahogy az előttem szólóknál is, hogy nem lenne szükséges lemosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

beautyanna

2020. december 8.

Nekem nagyon bejött, tetszik a visszafogott illata, az állaga, gyorsan beszívta a bőröm, szinte nem is maradt felesleg. Azt a minimálisat, ami mégis a bőrömön maradt, egy vattakoronggal távolítottam el. Puhábban, hidratáltabbnak érzem a bőrömet, nem irritált, semmilyen problémát nem okozott a használata. Szerettem volna egy kis turbót idén télen, és emellett a termék mellett döntöttem, szerintem jól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

MrkMrcll

2020. november 14.

Pasiként borotválkozás után használom. Először fura volt az állaga (nyáron), de aztán megszoktam. Télen kimondottan hidratáló. Az van ráírva, hogy le kell törölni a feleslegeset, de igazából nekem szépen bedolgozódik a bőrbe és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Lorna

2020. október 15.

Kellemes fehér krém. Illata nem zavaró, bár jobban örülnék ha illatmentes lenne. 75 milis, legtöbb krém 50 ml, úgyhogy ár érték arányban szerintem előnyös. Kombinált szárazba hajló bőrrel télen nem éreztem elégnek. Nekem személyesen jobban jött pakolásként néha-néha felkenni, - tényleg gyorsan beszívódik nincs mit lemosni-mint mindennapra használni.
Nem hinném, hogy újravenném, van már pár parfümmentes kedvencem, és annyira nem tűnt ki a hidratálókrémek közül, de azon kívül, hogy hideg időre, - tél, tavasz nagy része - nem elég nekem, és hogy a pakolást feleslegesnek tartom - ugyanaz a funkciója mint egy sima hidratálókrémnek- nem tudok nagy hibát felhozni ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Xylitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Niacinamide, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.