Bioderma

Ár:   3470 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd maszk regeneráló hidratáló hatással.

• Az egyedülálló Bioderma szabadalomnak, az Aquagenium ® komplexnek köszönhetően intenzív és tartós hidratáló* hatással rendelkezik.
  • Gyengéd, kellemes és különleges textúra.
  • Nem komedóképző, hipoallergén.

Kremcica

2019. december 2.

Az itteni vélemények alapján régóta kívánságlistás és most hogy bejött a hideg idő és a hidratálókrémem elfogyott végre megrendeltem. Én is éjszakai arckrémnek használom, tökéletesen bevált a kombinált bőrömre. Nem túl vastag krém, mégis jól hidratál. A használatával nincs száraz foltom, nem húzódik a bőröm de nem is zsírosít, nem okoz pattanásokat. Ha picit intenzívebb hatást szeretnék akkor többet kenek fel és hagyom beszívódni, lefekvéskor pedig letörlöm a felesleget. Bár az illatmentes dolgokat szeretem, de nem zavar az illata, kellemes és nem okoz irritációt. 3000 Ft körül vettem akciósan 75 ml-t, szerintem ez így korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Jutka1989

2019. november 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, én is éjszakára használom, és nem törlöm le, mert gyakorlatilag teljesen beszívja a bőröm. Reggelre szép, puha lesz tőle. Már a 2. tubust használom belőle, mindenképp újravevős. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

GDora

2019. október 25.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, de nem vált be. A termékcsalád többi tagja (micellás víz, gél krém) fényévekkel jobb.

Update:
Muszáj felcsillagoznom, mert elhasználtam belőle egy tubussal éjszakai arckrémként és úgy viszont bevált. Ráadásul újra vettem és változtathattak rajta valamit, mert sokkal gyorsabban beszívódik, mint korábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Update:

ImolaV15

2019. szeptember 29.

Egyik favorit arckencém:) Maszknak nem mondanám, mert valóban elég hamar beissza az én bőröm is, ahogy már írták előttem jópáran. Illata semleges tisztaságillat, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik és kevés kell belőle, sokáig elég. Ára kicsit borsos, de ha belegondolok meddig elég, akkor szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

bazsalikom

2019. július 13.

Azt itteni vélemények alapján szereztem be, nem csalódtam. Kombinált a bőröm, de olyan gyorsan beszívja a bőröm, hogy csak na. :) Szuperül hidratál és azt gondolom gazdaságos is, tehát nagyon megéri az árát, jár neki az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

esztiinberlin

2019. június 29.

Sziasztok! Én hidratáló arckrémnek használom esténként. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm, így nem kell lemosni 🙂 Nagyon gazdaságos a használata, úgy fél évig kitart. Alapjáraton kombinált a bőröm, és ez temék megoldás a szaráz pillanatokra. Jól kiegészítik egymást a Sébium családdal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Gina1031

2019. május 22.

Szerettem volna egy alternatív megoldást találni a Clinique hidratálója mellé főként éjszakai használatra és otthon ülős hétvégékre, lehetőleg kedvező árban. Az itteni vélemények alapján indultam el és úgy tűnik, sikerült megtalálnom. Vékony rétegben, krémként használom és valóban remekül feltölt, hidratál. Irritációt, pattanást eddig nem okozott. Akció keretében 2.600,- Ft-ért jutottam 75 ml-hez

Update: mégsem lettünk annyira jó barátok. Valahogy egy idő után nem volt komfortos számomra a használata és azt éreztem: oké, felkentem, de mégis, minek? Félretettem, nem használom jó pár hete. Testápoló lesz belőle. A Clinique-re pedig egyszerűen nincs alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

JuditTTT

2019. május 21.

Árban túl erősnek érzem ahhoz, amit tud. Sima arcmaszk, amit éjszakára néha felkenek. Abban jó, h. bár vaskos krém, gyorsan beszívódik. Mindig van belőle otthon, de nem mondanám csodaszernek. Amit szeretek igazán benne, h. nem tömít el semmit és kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Maszknak nem mondanám. Olyan gyorsan beszívja a bőr, hogy nincs is mit lemosni.Hetente 1-2 alkalommal használom, éjszakára. Jól hidratál, bár én a szérumot jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

SchmitzhoferFanni

2019. február 24.

Könnyű kis hidratáló krém, a maszk jelzés szerintem abszolút nem illik rá. Engem kicsit zavar az illata, szerintem nyugodtan kihagyhatták volna belőle. Ettől függetlenül ár érték arányban tényleg nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Xylitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.