Hylamide

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 490

Gyorsan ható multifunkciós szérum, amely csökkenti a tág pórusok látványát (számát és felszínét), a csillogó bőrt megszünteti, az eltömődött pórusok ellen hat. A Pore Control szérum nem szárítja a bőrt. A zsíros, eltömődött arcbőr ugyanis kiszáradhat, hiszen a hidratáltság a bőr víztartalmával van összefüggésben, nem pedig a zsírosságával. A készítmény segíti a bőr vízmegtartó képességét, miközben kontrollálja a pórusok kinézetét és a faggyúkiválasztást.

Ár: 9 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7990 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Pomelo

2019. szeptember 14.

Egy teljes üveggel elhasználtam, és nem tapasztaltam pozitív változást. A semminél jobb, de a hasonló célú termékeknél nekem kevésbé vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Eszterke9

2019. július 10.

Ha valaki eddig nem hitt a csodákban, az ezután fog. :) Mindenféle túlzás nélkül merem mondani, hogy 3 nap alatt rendbe tette a bőrömet ez a szérum. Pár csepp reggel és este, pillanatok alatt felszívódik, a pórusaim láthatóan összehúzódtak, és a makacs pattanások is eltűntek. Picit borsos az ára, de megéri.

UPDATE: a Skinsmartnál a termék már nem kapható, nem forgalmazzák. Csak a Tinamutól lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

panna

2019. május 24.

Több hónapja használom, sajnos nem nagyon érzem a hatását. A bőröm ugyanúgy zsírosodik, pórusok is változatlanok. Ez előtt a The Ordinary niacinamidos szérumot használtam, az hatásos volt és olcsóbb is sokkal, így visszatérek hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Willow

2019. április 7.

Fél éve használom és csupa jót tudok róla mondani. A bőröm vízhiányos, tág pórusú, könnyen kiszárad és de képes bezsírosodni, ha nem megfelelő krémet kenek rá. Ez a szérum pár perc alatt szép, egységes bőrképet eredményez nálam. Összehúzza a pórusokat és mattít. Hónapok alatt az általános bőrképem is sokkal egységesebbé vált, lényegesen kisebbek a pórusaim, már nem használok alapozót, csak pici korrektort. Arra figyelni kell, hogy szem alá ne jusson, csúnyán ki tudja szárítani a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

senskin

2019. március 2.

Reggel használom elsőként a szérumok és krém előtt. Kicsit bizsergeti az arcom felkenés után. Nekem beszívódik és rendesen látom is a hatását. Nekem rendbehozta a bőröm egy hét alatt. Sokkal simább, pórusok kevésbé látszanak, szerintem eddig a legjobb. Simább az arcom és valóban visszafogja a csillogást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

csizi

2018. május 3.

Szörnyen ragacsos, használat után fénylik a bőr, pórusokkal nem tesz semmit. Nem is értem hogy gondolják, vagy kinél működik, az én kombinált bőrömön biztosan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Amadea

2018. március 9.

Sajnos le kell pontozzam, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A tág és teli pórusok elleni hadtestem egyik deli vitézének szántam, de kb. semmilyen hatása nem volt, amikor bevezettem az esti rutinba (egyedüli új elemként, heti egy-két hámlasztás mellé), pedig buzgón nézegettem az arcom. Úgy értem, optikai póruscsalást sem vettem észre. Kivettem a rutinból, hátha csak a rétegzés miatt nem vettem észre a hatását. Ismét elkezdtem használni. Változás semmi. Mostanában javulni látszik a helyzet - amikor rágyúrtam a hámlasztásra. Tök jó.

Száraz adatok:
Januárban bontottam a szérumot, azóta naponta használom (a fentebb említett kihagyást leszámítva). Termálvíz (?) szagú, meglepően folyós - vigyázat, csöpög a pipettáról, nekem már sikerült az ágyneműt kezelnem vele -, és gyorsan fogy, kb. a 40%-a van meg, pedig nálam lassabban szoktak fogyni a cuccok.
Pozitívuma, hogy tényleg nem szárít, pedig az INCI végén ott vigyorog az alkohol. Kellemes használni, hatásra nekem leginkább olyan, mintha egy plusz hidratáló lépés lenne az esti rutinban, de nem ez lenne a feladata.
Azért nem pontozom le nagyon, mert a homlokom csillogásán (kombinált bőröm van, itt a pórusok egész okésak, a többi rész ellenben vízhiányra hajlamos, és rengeteg a tág pórus) mintha segítene, de a kihagyással-visszarakással együtt sem tudtam biztosra eldönteni, hogy ez csak az ő érdeme-e. Valószínűleg nem, mert használok mellette:
- NIOD Sanskrit Saponinst (két naponta, este);
- Hylamide Booster Flush-t (naponta, este);
- Benton Aloe BHA tonert (reggel-este);
- hámlasztókat (PC extra erős BHA, G&G Cheer Up és hetente egyszer lesz a TO 30%-os AHA-ja - őket még most próbálom összekoordinálni);
- Innisfree zöld teás esszenciát (a szkvalán tartalmút);
- Tindigo retinolos szérumát (hetente 2-3 alkalommal, este).

Mielőtt valaki szívinfarktust kapna, ez a rutin fokozatosan épült fel, hagyok időt a hatóanyagoknak, igen, használok fényvédőt, plusz elég rezisztens bőröm van.

Kieg. megj. még a Pore Controlhoz: valószínűleg a bőrömet nem érdekli a niacinamid, a TO niás szérumának se volt semmi hatása a pórusaimra. Elég költséges ez a totózás, de úgy tűnik, nekem az erőteljesebb hámlasztás lesz a segítség (remélhetőleg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Száraz adatok:
- NIOD Sanskrit Saponinst (két naponta, este);
- Hylamide Booster Flush-t (naponta, este);
- Benton Aloe BHA tonert (reggel-este);
- Innisfree zöld teás esszenciát (a szkvalán tartalmút);
- Tindigo retinolos szérumát (hetente 2-3 alkalommal, este).

szannamari85

2018. február 5.

Fantasztikus termék, egy igazi csoda. Előtte a The Ordinary Niacinamide szérumát használtam, amivel szintén elégedett voltam, de nem múltak el a pattanásaim (nem is pattanás, inkább ilyen belül fejlődő, kicsit fájó akné), sokkal ritkábban, de azért jött elő. Amióta ezt használom (kb. 2 hónapja) szerintem ha két nagyobb akném vagy pattanásom volt, ami nyomott is hagyott, akkor lehet sokat is mondok. Hihetetlen, de valamit tud, és jobban tudja mint a Niacinamide. Pórusaim láthatóan összehúzódtak, mitesszerekkel is szépen harcol, egyre szebb a bőröm tőle, kevésbé olajosodik és valóban nem szárít. Ha elfogy a Niacinamide-hez térek vissza az ára miatt, de ha elkezd romlani a bőröm azonnal visszaváltok erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Hidratálók: Pseudoalteromonas Ferment Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Vitaminok: Niacinamide

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.