Hylamide

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7500 , Eladó: noriri
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: foxpost, személyes átvétel

kittiszimonetta

2020. április 17.

2. üveget végzem ki és nem mondom, hogy csodaszer, de végülis látszik, ha nem használom. Végre egy szérum, ami nem okoz semmilyen irritációt és ezt alapból értékelem. Állagra, és úgy összességében is nagyon kellemes, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

btoth25

2020. április 12.

Első üvegecskénél járok csak, de sanszos hogy "újravevős" lesz. Legtöbb bőrápolómba alapból van valamennyi HA úgyhogy csak akkor szoktam ezt a kis csodát használni amikor tényleg nagyon vízhiányosnak érzem a bőrömet. Spórolok vele mert nem egy pénztárcabarát termék sajna..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

narancsfavirág

2020. március 12.

Több üveggel elhasználtam, szép volt tőle a bőröm, láthatóan sokat javított az állapotán. Az első üveg elég gyorsan elfogyott, mert elég rossz állapotban volt a bőröm, de később már pár csepp is elég volt a szinten tartáshoz. Mostanában más szérumokat próbálgatok, de még valószínűleg visszatérek hozzá valamikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Boriskajuliska

2020. február 13.

Nem csodálom hogy ennyien szeretitek mert nagyon jó! Színtelen, szagtalan, gyorsan felszívódik nem ragacsos és pár perc múlva jöhet a következő réteg. Szépen feltölt, rugalmasabb tömöttebb lesz a bőr a rendszeres használatot követően de magába biztosan nem elég. A hámlasztóimmal sem veszett össze sőt! Ha valaki teheti érdemes a rutinba beilleszteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

fagas

2020. január 6.

Szeptemberben szereztem be, mert nagyon jókat olvastam róla itt és máshol is. Abban az őszi nyárban sok volt a bőrömnek, ragadt, nem szívódott be, kínlódtam csak vele, már fontolgattam, hogy túladok rajta. Aztán hogyhogy nem, ahogy hidegebbé vált az idő, úgy lett ez a kis szérum is egyre hasznosabb a bőrömnek. Mostanra szinte már mindennap használom, az egyik legjobb alapdarabja a kencéimnek. Nem irritál, színtelen-szagtalan formulája kiváló, nem okoz semmiféle irritációt. Önmagában és krémmel is kitűnően "működik". Örülök, hogy nem mondtam le róla!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Tardie

2019. november 13.

Valami olyan szérumot kerestem amiben anti-aging finomságok is vannak, szép az INCI-je és kellően hidratál. Nos, megtaláltam! Tökéletes szérum a vízhiányos, kombinált bőrömnek, nem zsírosít a T vonalban és a bőrképem sokkal szebb, tömörebbnek érzem tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

kississi

2019. november 6.

4-5 üveggel használtam el eddig, szerintem ez egy csodaszer. Tegnap az új munkatársnőm kérdezte, hogy hány éves vagyok, 22-re tippelt. Amikor elmondtam: 37, igazolnom kellett magam, mert nem hitte el. :) Ebben nagy része van ennek a kis terméknek (a többi egyéb mellett ami a rutinom része). Gazdagon hidratál, táplál, a kis szarkalábakkal is remekül elbánik. Vízes de nagyon sűrű állaga szépen felszívódik. Én azért még kenek fölé krémet is, de nyáron anélkül is elég hidratálást biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

bobekecske

2019. október 7.

Két üveggel használtam el, és habár egyik alkalommal sem rohantam az új tubusért, de többször hiányolnom a bőrápolási rutinomból, és hamarosan ismét újra fogom venni. Vízszerű, nagyon könnyen alkalmazható, a nap bármely időszakában, sminkelés előtt, önmagában, többlépcsős rutin részeként. Ad egy olyan extra hidratáltságot és tiszta bőrképet, mindezt kényelmes viselettel, ami nem hasonlít egyik általam használt termékre sem. Szerintem minden bőrtípusnak pozitív lehet, a kiegészítő egyéb termékekben kellhet némi eltérés (zsírosabb hidratáló krém, semmilyen egyéb hidratáló stb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

adra

2019. augusztus 26.

Szuper cucc :) Vízszerű az állaga, nagyon gyorsan beszívódik. Nem hagy fura réteget, nem lesz ragacsos utána a bőr. A pattanásokra hajlamos bőrömet nem bántja, szuperül hidratál és feltölt. 3 üveggel használtam el, továbbra is venni fogom. Egyedül azt sajnálom, hogy picit gyorsan fogy, de megéri. (Egyszer cseppentettem a kezembe, és amíg felvittem az arcomra az üvegcsét a mosdókagyló szélére raktam... Amit aztán egy mozdulattal fel is borítottam és kifolyt a fele... Vigyázzatok rá :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

petszilva

2019. augusztus 21.

Jól hidratál, teljesen beszívódik. Reggelente használom felváltva a C-vitaminnal, de van, hogy napközben is. Kicsit drága de végül is teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Forrás: truth-in-aging, BFT