Hylamide

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Tardie

2019. november 13.

Valami olyan szérumot kerestem amiben anti-aging finomságok is vannak, szép az INCI-je és kellően hidratál. Nos, megtaláltam! Tökéletes szérum a vízhiányos, kombinált bőrömnek, nem zsírosít a T vonalban és a bőrképem sokkal szebb, tömörebbnek érzem tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

kississi

2019. november 6.

4-5 üveggel használtam el eddig, szerintem ez egy csodaszer. Tegnap az új munkatársnőm kérdezte, hogy hány éves vagyok, 22-re tippelt. Amikor elmondtam: 37, igazolnom kellett magam, mert nem hitte el. :) Ebben nagy része van ennek a kis terméknek (a többi egyéb mellett ami a rutinom része). Gazdagon hidratál, táplál, a kis szarkalábakkal is remekül elbánik. Vízes de nagyon sűrű állaga szépen felszívódik. Én azért még kenek fölé krémet is, de nyáron anélkül is elég hidratálást biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

bobekecske

2019. október 7.

Két üveggel használtam el, és habár egyik alkalommal sem rohantam az új tubusért, de többször hiányolnom a bőrápolási rutinomból, és hamarosan ismét újra fogom venni. Vízszerű, nagyon könnyen alkalmazható, a nap bármely időszakában, sminkelés előtt, önmagában, többlépcsős rutin részeként. Ad egy olyan extra hidratáltságot és tiszta bőrképet, mindezt kényelmes viselettel, ami nem hasonlít egyik általam használt termékre sem. Szerintem minden bőrtípusnak pozitív lehet, a kiegészítő egyéb termékekben kellhet némi eltérés (zsírosabb hidratáló krém, semmilyen egyéb hidratáló stb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

adra

2019. augusztus 26.

Szuper cucc :) Vízszerű az állaga, nagyon gyorsan beszívódik. Nem hagy fura réteget, nem lesz ragacsos utána a bőr. A pattanásokra hajlamos bőrömet nem bántja, szuperül hidratál és feltölt. 3 üveggel használtam el, továbbra is venni fogom. Egyedül azt sajnálom, hogy picit gyorsan fogy, de megéri. (Egyszer cseppentettem a kezembe, és amíg felvittem az arcomra az üvegcsét a mosdókagyló szélére raktam... Amit aztán egy mozdulattal fel is borítottam és kifolyt a fele... Vigyázzatok rá :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

petszilva

2019. augusztus 21.

Jól hidratál, teljesen beszívódik. Reggelente használom felváltva a C-vitaminnal, de van, hogy napközben is. Kicsit drága de végül is teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bozizu

2019. július 11.

Minden úgy igaz, ahogy az előttem véleményezők megírták. Annyit tennék csak hozzá, hogy zsíros bőrön is kiválóan működik. Vizes, de nem túl folyós állaga pillanatok alatt maradéktalanul beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után semmilyen ragacsos, fénylő érzetet, viszont instant feltölt. Azt hozza, amit ígér, egy tökéletesen hidratált állapotú bőrt, amire azonnal tovább lehet építkezni, legyen szó bármilyen sminkről vagy további bőrápoló termékről. Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

julia1122

2019. július 1.

Valahogy nem hittem benne a leírások alapján, de amikor csökkentették az árát, gondoltam egy próbát megér és beszereztem az akkor i rendeléssel. Az egyik legjobb döntésem volt, az üveg 2/3 át elhasználva már nem tudom elképzelni hogy ne venném újra. Remekül hidratál és még csinál valamit amit nehéz körülírni. valahogy mind jobban szívódik fel rá kenve. De magában használva is egy sokkal egészségesebb bőrképet ad reggelre (én az esti rutinomba illesztettem be). Nagyon szépen feltölt, és feszesít (magam sem hittem hogy ez látszani fog a bőrömön). Nyáron néha magában is elég hidratálónak - kombinált bőrön. Az ő számlájára írom hogy abba maradta az szemhéjamon és hajvonalamhoz közel jelentkező korpás szeborreás hámlás. Használata óta sokkal kiegyensúlyozottabb a bőröm, kevesebb akne jelenik meg és az is hamarabb halványul, és úgy általánosan sokkal "ragyogóbb" a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Maraszt

2019. március 4.

Az arcápolási rutinom kihagyhatatlan darabjává vált. Amikor felkenem azonnal olyan érzésem van mintha valami nagyon jót tennék a bőrömmel és szemmel láthatóan nagyon szereti is. Sokkal élettelibb és pumpáltabb mióta használom. Sajnos függőséget okoz.. azonnal érzi a bőröm, ha pár napig nélkülözni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

gabiba

2019. február 18.

Egyik kedvenc szérumom. Egészen pontosan nem tudom mitől ilyen jó, de kihagyhatatlan a reggeli rutinomból. Több üvegcsével elfogyasztottam már, közvetlen hámlasztó vagy eszencia után használom. Felkenve nagyon friss érzést ad, öröm kenegetni. Egyetlen hátránya, hogy hamar fogy, de nem tudok vele spórolni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

pinkyy

2019. január 28.

Szeretem ezt a szérumot, bár hatásairól nyilván nem lehet még beszámolni, mivel inkább megelőzésként alkalmazom. Könnyen beszívódik, színtelen, szagtalan, szép összetevős szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Forrás: truth-in-aging, BFT