Hylamide

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: Hylamide SubQ Skin

RoseGoldQuartz

2021. május 1.

Beállok a rajongók sorába, nagyon finom kis kence ^-^!
Kisimít, feltölt, gyönyörű, egészséges fényt ad az arcomnak reggelre, de smink alatt is működik, ha egy vizesebb esszenciával keverem el. Egy hónap kihagyást kimondottan megéreztem, alig vártam, hogy megérkezzen az utánpótlás. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, nem kell vele spórolni. Állandó lakója marad a pipereasztalomnak, és szétnézek a Hylamide többi terméke között is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Beállok a rajongók sorába, nagyon finom kis kence ^-^!

Lora

2021. február 26.

Nagyon popec ez a szerum. A kulcs abban rejlik, hogy nedves borre kell felvinni, vizezzetek be az arcotok, vagy valamilyen termalvizes permettel, tonerrel fujjatok be. Utana pedig menjen ra a hidratalo, mielott a szerum felszivodna. Estenkent kenem, masnap reggelre gyonyoru, hidratalt es kisimult a borom. :) Ujravasarolos - en mar meg is tettem, tobbszor is. :) Jobban szeretem ezt, mint a TO hialuronjat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Zsu92

2021. január 8.

Meglepődtem egy-két válaszon, hogy mennyire nem jött be sokaknak a termék. Az elején én is azt hittem, mert felkentem reggel vártam a csodát és csak nem akart érkezni. Sőt, még a fényvédő is szanaszét kukacosodott rajtam meg az egész ilyen kellemetlen ragadós érzéssel töltött el.
Aztán úgy gondoltam, hogy estére kipróbálom, mert a reggeli rutin amúgy is jobb, ha egyszerűbb (c vitamin+ hidratáló+fényvédő és kész).
Szóval felkentem estére és még megküldtem egy jó adag LRP cicával na így igazi game changer lett belőle! Szépen hidratál, feltölt, ahogy azt kell. Ár miatt 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Podhorszkiniki

2020. december 28.

Update: Imádom ezt a sok fermentaciot benne. Nem is kell savakkal hamlasztanom mióta ezt használom olyan szépen lekapja az elhalt sejteket. Reggeli rutinom része TO copper peptidjevel és soha nem volt ilyen szép a bőröm, mint most.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

adra

2020. december 5.

Szuper cucc :) Vízszerű az állaga, nagyon gyorsan beszívódik. Nem hagy fura réteget, nem lesz ragacsos utána a bőr. A pattanásokra hajlamos bőrömet nem bántja, szuperül hidratál és feltölt. 3 üveggel használtam el, továbbra is venni fogom. Egyedül azt sajnálom, hogy picit gyorsan fogy, de megéri. (Egyszer cseppentettem a kezembe, és amíg felvittem az arcomra az üvegcsét a mosdókagyló szélére raktam... Amit aztán egy mozdulattal fel is borítottam és kifolyt a fele... Vigyázzatok rá :D )

Update: Leveszem egy csillagra így lassan 1 év használat után. Szuper on point skincare routinom volt, mindenféle pattanás ellenes hámlasztóval, retinollal, kutyafa..kanállal és hidratálókkal/szérumokkal, közte a Hylamide SubQ-val.. De ennek ellenére naponta 2-3 pattanás jött ki rajtam, nagyon elkeserített. Egy idő után egyesével elhagytam a cuccokat, és most lassan 1,5 hónapja nem használom a SubQ-t. Ég és föld sajnos a különbség az acne-proof bőrömön. Eddig napi 2 jött ki, most kéthetente 1 darab. Akinek pattanásokra hajlamos / túlérzékeny a bőre, vigyázzon vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

zsofiab

2020. november 25.

Reggelente használom toner után és antioxidáns előtt. Nekem szépen hidratálja a bőröm, nem okoz irritációt. Szeretem az állagát is, icipicit géles folyadék, nekem hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet sem. Már második üveggel használom, talán arra is van esély, hogy hosszútávon alkalmazni fogom ha nem találok nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

julia.tunde

2020. november 10.

A legjobb peptides szérum amit próbáltam. Másnapra kisimítja a bőrömet és nagyon komfortos érzetet ad. Hidratáltabbnak érzem a bőrömet tőle, valahogy olyan teltebb, kompaktabb lesz tőle. Meg remélhetőleg hosszútávú hatása is lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Chrissy

2020. október 28.

Ismeretlenül is beleszerettem, a leírása, az összetevők és a vélemények egyaránt pazar képet festettek a termékről, így felkerült a most wanted listámra és alig vártam, hogy elfogyjanak a bontott szérumaim és kinyithassam ezt. Nagyon bíztam benne. Aztán újfent kiderült, egyszerűen nem vagyunk egyformák és ebben az esetben is én vagyok a sokból az egy, akinek ez nem vált be. Lelkesen kentem, de semmilyen élményt nem okozott, nincs extraszuper állaga, illata, kinézete, se hatása (rajtam). Az egyetlen dolog, amitől szívesen és lelkesen nyúltam érte az a körülötte lengő hype volt.
Áttetsző, hígabb állagú szérum. Felvitelkor sosem éreztem azt a luxus feelinget vagy felemelő érzést, amit annyira szeretek, amikor valami híreset próbalok ki. Pedig nagyon akartam. Valahogy olyan volt, mint amikor az ember belekóstol egy gyönyörűen megalkotott, ínycsiklandó tortába és nem erez más ízt, csak a cukrot és a vajat a krémben.
Annyira nem fért a fejembe, hogy ami másoknak, sokaknak ennyire jó, az nálam semmennyire se teljesít, hogy még az eredetiségén is elgondolkodtam, de közvetlenül a gyártótól rendeltem, így végül elfogadtam a tényt: nem egymásnak lettünk teremtve és ezt el kell engednem.
Nem lettem tőle szebb, jobb, elégedettebb, nem adott semmi pluszt, így aztán tovább is adtam rajta és nem is bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

barni8

2020. szeptember 20.

Igen, a pasik hiúk. Hiúbbak ezerszer, mint a nők.
Ám nem csak hiúságból kezdtem el használni. Szenzibilis bőröm van és ki nem állom az illatanyagokat, felesleges kőolajszármazékokat, mesterséges hordozókat.
Ezért választottam a Hylamide Subq.-t.
Bár a Deciem oldalán sok negatív tapasztalatot olvastam, Sebaj Jó-hibást játszottam.

Egyszerűen katasztrófa.
Olyan szinten szárít, mint a tömény glicerin vagy szalicilsav. Nem hogy hidratáljon, vizet von el. Ragacsos leszek egész nap..szörpös képű és csak szomorúan csücsörítek. Hölgyek, akik rá szeretnének sminkelni, felejtsék el.
A mosolyvonalaimból szarkalábokat akar csinálni, a vízhiányos bőrömből újságpapírt..ha tovább engedném, így elbúcsúztunk.
16 éveseknek akne szárítónak tökéletes lehet, de vízhiányos bőrre 25 felett, szerintem szadizmus.
Lányok, csajok, asszonyok és pasi, fiútársaim, akik nem szégyelnek krémet használni csak óvatosan, hosszú távon szerintem sokat árthat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Igen, a pasik hiúk. Hiúbbak ezerszer, mint a nők.
Ezért választottam a Hylamide Subq.-t.

Egyszerűen katasztrófa.

Zoepark

2020. szeptember 18.

Szérumot kerestem elsősorban szem körüli ráncokra (40 felett), mert eddig semmilyen terméket nem találtam, ami a szem körüli kis vékony bőrömet ne irritálta volna, vagy ne lett volna még petyhüdtebb tőle. Ezért nagyon vártam a sok pozitív vélemény alapján, hogy ehhez az Ordinary Buffet nagytestvéreként hirdetett (és így drágább is, de van benne hialuron is, szóval végülis 2 in 1) szérumhoz mit fog szólni a bőröm. Hiper gyorsan beszívódik, átlátszó, vízszerű, nem fénylik tőle a bőr, és már az első pár használat olyan rugalmassá tette zéró irritációval, hogy ha csak ennyit tud, akkor is örök darab lesz nálam. A ráncokkal való küzdelméről pedig majd update-elek. (Mindenesetre azt írja a Deciem oldala, hogy savakkal (kémiai hámlasztók) és tiszta C vitaminnal nem jó egy rutinban használni, úgyhogy én a retinollal párosítottam össze.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Forrás: truth-in-aging, BFT