I Heart Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 013, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3590 Ft

A 16 matt és csillámló szemhéjpúdereket tartalmazó paletta.

Ár: 3590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: palotaizs
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, utána posta/foxpost
Ár: 2500ft , Eladó: mariann33
Állapot: Képen, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó 630ft

HeniM

2019. december 14.

Nagyon szép natúr színek vannak benne, ez tényleg minden korosztálynak bejöhet. azért vettem meg, mert tetszett a csomagolása, hogy csoki, de a többi csokis palettában olyan színek voltak, amik már megvannak (vagy hasonlóak), ez viszot ilyen felkapom és mehetek, vagy utazáshoz is tökéletes kis paletta, ha csak sima sminket akar az ember feldobni. Mintha enyhén illatos is lenne (nem láttam akkor a leírásban, hogy illatosított lenne), de szerencsére nem vészesen, így én is tudom használni, mert nem szeretem, ha illatos egy kozmetikum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Lanie

2019. január 26.

Én sokakkal ellentétben inkább a bátrak táborát erősítem és a matt helyett a csillogót, a visszafogott barna helyett pedig inkább a lila, sárga, kék és zöld árnyalataira voksolok, DE! Ha már csokoládé akkor mindenképpen ezt a palettát ajánlanám. Fantasztikus színei vannak, a csomagolás pedig zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

potoreszti

2018. július 17.

Nagyon szép színek vannak benne, kifejezetten egy ilyesmi nude palettát kerestem attól függetlenül, hogy csillogó. Vannak színek amik nagyon jól pigmentáltak van amelyikek nem igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Milli006

2017. április 6.

Elég jól pigmentált szemhéjpúder, de sajnos nekem túl csillogó. Azért a csomagolása miatt nem vonok le egynél több csillagot, eszméletlen cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate