I Heart Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

A Lip Lava folyékony rúzsok intenzív színük mellett, tápláló, E-vitaminnal dúsított formulájukkal hidratálják az ajkakat.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
I Heart Makeup Lip Lava Folyékony Rúzs - új
Ár: 500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Pink Pandás csomaghoz kaptam a FPG01 lila árnyalatot. Kipróbáltam nekem nem jött be a színe, nem az én stílusom. Maga a termék nem olyan rossz, de nem venném más színben meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

fritz.aniko

2017. december 23.

Borzasztó. Az adagolója egy tragédia, vagy nem jön ki belőle semmi, vagy túl sok termék folyik ki a kis szivacsra. A színe sokkal élénkebb, mint amire számítottam. Ha egy minimálisan száraz az ajkam, akkor azon a területen több festék reked meg. Egyáltalán nem tartós, összevissza kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

abicicaaa

2017. október 30.

szerintem elég gyászos termék. Lehet csak én kaptam rosszat, de akárhogyan csavartam rá a kupakot, állandóan folyt és mindent osszekent, taskatol kezdve a nesszeszeremet, mindent.
Nem szárad mattra, olyan kremes az egesz, de az a fajta krémes, ami elmaszik a szadrol, túlmegy az ajkad vonalan.
Szerintem még csak nem is kopik szépen, a legvilagosabb rózsaszín szin volt meg, aminek a nevét se tudom, mert két próbálkozás után a kukában landolt.
Végülis csak annyira volt rossz, hogy az ember azt mondta, soha többet.. :D pedig ő neki aztán mindegy milyen smink van rajtam.
Ennyi pénzért is egy ócskasag szerintem, inkább egy hangyanyival többért erdemes a Lovely folyékony ruzsaival próbálkozni.
Jaes úgy szarit, mintha muszáj lenne neki..amit nem igazan értek, tekintve hogy nem matt a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

MoHajnalka

2017. február 27.

Nagyon szeretem! Krémes az állaga, nekem a csomagolás is tetszik. Nekem is szárítja kicsit a számat, szóval mindig aláhidratálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Stelly02

Korcsoport: < 18
2016. november 4.

Lehet velem van baj de nekem nagyon szárítja a szám és nehezen szárad. Az applikátoros része nekem kb egy hónap után tönkrement és nem jött belőle de ez valszeg csak az én pechem, de még így is tudom használni egy rúzs ecsettel, tartósságával nincs gond, igaz hogy fog de szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 4.

Ivett25

2016. november 2.

Nekem szupermattra szárad, de sajnos picit szárít. Viszont nagyon szépek a színek, és nekem a kivitelezés is tetszik. Könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Lina14

2016. január 23.

nekem az unleash árnyalat van meg, ami egy nyárias neonos narancs. a finishe egy kicsit mattabb, mint számítottam, de nem teljesen, inkább talán szatinnak mondanám, a szivacsos applikátorra rá kell érezni, elsőre nem sikerült a pontos felvitel. egy vastag rétegben a legérdemesebb felvinni, mert egy vékony csíkoz, az építésnél elmozdít mindent az új réteg. viszonylag tartós, kényelmes viselet. nem szárít, de kiemeli a száraz részeket. egyenletesen kopik, lenyomatot ugyan hagy, és a lemosással is meg kell küzdeni, de nem fogja meg az ajkakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

reku0304

2015. december 22.

Nagyon szépen pigmentált és tartós! Én is mattabb finisre számítottam, de nem zavaró. Az viszont zavar, hogy ebben a termékben is van valamilyen szer, amitől kaparni kezd a torkom. 10-ből 1 rúzs, szájfény ilyen nálam. Sajnálom, hogy pont ez. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

doriveszter

2015. november 22.

arra számítottam hogy mattabra szárad, de ezt leszámatva imádom, így csak 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

arra számítottam hogy mattabra szárad, de ezt leszámatva imádom, így csak 4

murczinodett

2015. július 20.

az applikátora kritikán aluli, lehetetlen normálisan felvinni a szájfényt. ecsetre rá szoktam nyomni a terméket és úgy viszem fel...Maga a szájfény nagyon jó, pigmentált és tartós ahhoz képest hogy szájfény. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.