I Heart Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

A paletta 36 intenzíven pigmentált szemhéjpúdert tartalmaz.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Alsace

2020. február 22.

Tavaly nyáron vettem itt a Krémmánián, nagyon kedvező áron. Vegyesek az érzéseim, mert sok árnyalat remekül működik (pl narancs, arany, barnák), de a színesebbek (kék, magenta) kevésbé jók, annyira nem is szívesen használom. A felső sor világosai elég gyatrák. Igaz van azóta milliószor jobb palettám, ez nem rossz nem rossz, de nem is a jó kategória. A teljes árát szerintem nem éri meg, de akciósan nagyon is :) Utazós palettának tartottam meg végül, mert sokféle színt tartalmaz, könnyen lehet vele sminkelni és nem sajnálnám ha véletlen történne vele valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

schnau.adelle

2018. július 18.

Imádtam. Pár évvel ezelőtt használtam, Pinkpandáról rendeltem...élénk és jól pigmentált színek vannak benne. Jól kihasználható paletta, szerettem kísérletezgetni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Aancsaa

2018. február 22.

Akciósan rendeltem egy külföldi oldalról, de azt hiszem, még a teljes árat is megérte volna! Nagyon szépek az élénk színek és jól pigmentáltak, sok natúr árnyalat is található benne, ezért nem többféle hétköznapi sminket is lehet vele készíteni. Jó minőségű paletta, és nagy tükör található benne. A két aplikátor viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Csermely

2015. május 18.

Szerintem a Parental Advisory tesójának színei és a csomagolása is sokkalta jobb és kihasználhatóbb.
A másik palettánál a mattak működtek, itt a matt színek elég gyengécskék, ezt leszámítva nem rossz paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

pverus

2015. február 21.

Még augusztus végén vettem meg akciósan, 2500 Ft körüli áron ezt a palettát, mert nagyon hiányoztak a szemhéjpúder készletemből a színesebb, vidámabb árnyalatok, és külföldi blogokon is nagyon jókat olvastam róla. Hát, amikor kinyitottam, leesett az állam, élőben nagyon élénkek a színei, a fedelében egy bazi nagy tükör van, az árához képest egyáltalán nem gagyi a csomagolása, nagyon tetszik. A csillámos árnyalatok sajnos kicsit potyognak a szem alá, a matt árnyalatok viszont nem porzanak annyira. A színek nagyon jól kihasználhatóak, akár natúr smink elkészítéséhez is (bár szerintem kicsit sok benne a hasonló, világos árnyalat), úgyhogy biztosan ez lesz majd a nyaralós palettám, a tükör mérete miatt is. Mindegyik szín hihetetlenül pigmentált, szemhéjpúderalappal nagyon tartósak (nélküle még nem próbáltam, nem is fogom), reggeltől-estig bírják, még nyáron, amikor megvettem, akkor sem volt semmi gondom a tartósságával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.