I Heart Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bibonapsugar, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Ez a szemhéjpúder paletta 10 árnyalatot tartalmaz: nude színek, leginkább barnák és rózsaszínek találhatóak benne. A benne lévő négy matt és hat csillámos, szépen pigmentált, könnyen satírozható és építhető szemhéjpúder tökéletes a mindennapi vagy az esti sminkek elkészítéséhez. A palettához kétvégű applikátor jár, és egy könnyen nyitható, átlátszó fedelű, műanyag dobozban kaptak helyet az elbűvölő szemfestékek. A paletta másik négy verzóban kapható még.

Niki03

2016. április 8.

Wild is in the wind paletta van meg, a felső sort szinte még nem is használtam, mert annyira megszerettem az alsó sorban lévő halvány lila/rózsaszínes árnyalatot, hogy állandóan ahhoz nyúlok. Kicsit valóban porzik, de azért lehet vele dolgozni. Pici gyakorlás, megfelelő ecsetek és nagyon szép sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

reku0304

2015. december 22.

Nem jó. A sötét színek lepotyognak, a világosak annyira nem pigmentáltak, hogy konkrétan alig látszódnak... A sötét színek sem hú, de pigmentáltak. Az applikátora használhatatlan, de legalább fel lehet vele kaparni a terméket, mert a puha ecsetem alig veszi fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

vadvirag919

2015. június 21.

A "wild is the wind" nevű limitált kiadású palettát birtokolom és mondanám, hogy vegyesek az érzelmeim, de... Nem. Határozottan nem kedvelem ezt a palettát. A felső sor mondjuk, hogy használható (kissé porzanak, közepesen pigmentáltak), viszont az alsó négy szín az valami katasztrófa. Az első kettő fényes pigmentált ugyan, de hajlamos pikkelyekben leválni. A második két lila árnyalat pedig harmatgyenge. A csomagolása is olyan semmilyen. Tartozik hozzá egy szivacsos applikátor is, amit kínomban ki is próbáltam, ugyanis azt elfelejtettem említeni, hogy elég kemények a színek... Nem mondom, hogy használhatatlan a paletta, ha valakinek bejön a mazochizmus, hajrá. Nekem nincs türelmem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate