I Heart Revolution

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ballazizz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

A 16 matt és csillámló szemhéjpúdereket tartalmazó paletta még egy ok lesz arra hogy imádd a csokit! :)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

yokkoa

2019. augusztus 27.

Levonok 2 csillagot, mert nem szerettem meg: ha felteszem, mindig elkezd könnyezni a szemem. Valószínűleg érzekeny vagyok valamelyik komponensére. Mondanom sem kell: az acélkéket egyáltalán nem használom. Pupa primerre dolgozom el most már, néha púdert is teszek ra, de így sem szépen blendingelhető, nem is tartós különösebben... a csillámos színekhez már hozzá sem érek. A teteje is eltört amúgy (a korabbi véleményem most éppen másfél éves). Gyakorlatilag csak a 2 legvilágosabb barnát hasznalom momentán:azzal színezem a szemöldökömet. Arra jó. Ennyi.

Én pont a sokat szidott kék miatt vettem meg :-) tök különleges szín szerintem. Acélkék némi szürkés beütéssel? Vagy nem is tudom... nekem a mindenki által szapult csillámos rózsaszínnel sincs bajom (belefutottam már egy nagyon hasonlóba, ami nagyságrendekkel használhatatlanabb (egy etude house palettában azt hiszem)). Nekem sikerült visszaadni a szememen. Inkább a nagy pan-ek közül a világosabb árnyalat a semmirevaló szerintem. A többi a barna jó sok árnyalata. Illetve amit én tuti nem fogok használni, az a matt fekete és egy másik, arra hajazó nagyon sötét barna.

Alapozóra viszem fel, (nem találtam még nekem megfelelő primert), az olajosodásra extrémen hajlamos, rejtett szekhéjamra. Eddig egyszer kellett kibírnia egy teljes napot, este még szépen megvolt a színek nagy része. Bàr azért a rejtettebb részeken már eltűnt, illetve ráfért volna a szememre egy kis igazítás. Ez azért problémás, mert egy ekkora táblát nem szívesen cipelnék magammal.

Nekem a csomagolás masszívnak tűnik, a tükröt imádom. Összeségében nálam 4-es, a fent említett dolgok miatt, és mert elég nehezen eldolgozhatóak is a színek (legalább is így, primer nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

eszterrr95

2019. március 5.

Számomra a tökéletes paletta! Egyszer sikerült leejtenem...mondanom se kell, hogy megállt a szívem...de semmi baja. Nagyon jó, masszív paletta. Egyetlen negatívuma, amit előttem is páran leírtak: a rózsaszín sajnos használhatatlan. Nagyon porzik, nehezen tudom felvinni a szemhéjamra, talán nedves ecsettel 1-2 fokkal jobb dolgozni vele. De úgy sem az igazi. A rózsaszín miatt 4 csillagot adnék, de mivel túlélt egy zuhanást és egy szín kivételével mindegyikkel elégedett vagyok, ezért jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Brndtt

2018. november 13.

Nővéremtől kaptam ajándékba. Ez volt az első olyan palettám ami tökéletesen pigmentált és olyan színek vannak benne amit egy egyszerű nappali sminkhez és egy buli sminkhez is bátran lehet használni. Pár óra viselés után sem pereg le. Az ecsetet nem használom mert nem szeretem az ilyen fajta ecseteket de szerintem nagyon jó ötlet, hogy adtak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Panka86

2018. november 3.

Szeretem. Nekem sikerült a dm-ben kiárusításban 2000!!! Ft-ért megvennem, és azóta is bánom, hogy a rózsaszín párját nem vettem meg ugyanennyiért :( Nagyon kellemes színei vannak, melyek jól kombinálhatóak, tökéletes nappali és éjszakai smink elkészítésére. Teljesen komplett, a primer után semmilyen más termékhez nem kellett már nyúlnom. Egyedül a rózsaszínje ami valahogy nem akar sem fedni, sem nem lehet normálisan szép egységesen eldolgozni. Alapvetően a színek jól pigmentáltak és szerintem pont annyira van a krémes és a poros állag között, ami tökéletes. A csomagolása imádni való, a tükre hatalmas. Az ecsete szerintem rettenetes, de maximum ha utazni vinném, használnám a hozzá csomagolt ecsetet, utazni meg nem viszek ekkora palettát. Azt sajnálom, hogy az egész termékválasztékot nézve a paletták színei eléggé fedésben vannak egymással, így az eredeti áron nem vennék meg belőle több palettát. Kíváncsi lennék az eredetijére, hogy amennyivel többe kerül, vajon mennyivel ad többet, nem gondolnám, hogy az árkülönbözet mértékénél jobban tudna teljesíteni. Amire még nem tértem ki, tetszenek a benne található színek, és főleg az, hogy található benne matt, selymes fényű és csillogóbb szín is. A rózsaszín csillogós szín milyensége, az ecset minősége nem engedi az öt csillagot, mert hát akkor lenne tökéletes, de ha lehetne négyes fölét adnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

marcsi1233

2018. január 15.

Karácsonyra vettem húgomnak, tetszett neki, különleges ajándék volt, majd meglátjuk, mennyire válik be, de a színeket megnézve és kicsit megtapizva, eddig jól teljesített Nála :)
A barnás színek használhatóak, az a kékes-zöldes kevésbé kihasználható.
Megjegyzem a későbbi magamnak, hogyha látsz egy palettát, ne azt válaszd, amelyikben csábító (pl. zöld, kék, élénk lila, piros stb.) színek vannak, hanem a jól használható természetesebb színek miatt dönts. Köszi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

A barnás színek használhatóak, az a kékes-zöldes kevésbé kihasználható.

Nutellabella

2017. december 30.

Ud. Miután letörött a teteje, nem tudtam mit kezdeni vele, csak hányódott ide-oda. Aztán vettem pár colourpop palit, és rájöttem, hogy ez gagyi, így a kukában landolt. Szerintem pl. az I think I love you paletta a cp-től sokkal jobban megéri!

Kellemes kis paletta. Szép külső, jó tartalom jellemzi, de arra számítani kell, hogy ennyi pénzért nem lesz tökéletes. Nekem sajnos letört a teteje. :-(
A belbecs: szép, főleg meleg-neutrális, mindennapra ideális színek, amik sajnos nem annyira pigmentáltak, mint várná az ember. A highlight színek viszont klasszak, a selymesen fénylőt az arcomra is szoktam használni, szép, csillámmentes, selymes fénye van. Az egyetlen pan, amit nem tudok hova tenni, a rózsazín: nagyok benne a csillámok, mégis alig látszik.
Mivel mindennapokra bőven elég, és kihasználhatóak a színek, így kap egy négyes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Mivel mindennapokra bőven elég, és kihasználhatóak a színek, így kap egy négyes

Anett0721

2017. december 20.

Ez egy nagyon guszta paletta kinézetre. Az illata is az :)
Az eredetihez (még) nem volt szerencsém, de sok nagyágyúm van (leginkább UD paletták), a csilámosaikhoz mérve jó! Bár a rózsaszín atomgyenge, porzik, foltos, de a többi megállja a helyét.
A tok ráadasul elég masszív, tetszik az is, hogy plusz dobozban is van, jól össze lett rakva, na :)
Egyedül azért nem adok 5-öt mert a rózsaszín harmatgyengus, a kék meg fura nekem ezek között a színek között (bár tudom az eredetiben is van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Ez egy nagyon guszta paletta kinézetre. Az illata is az :)

mellcsiii

2017. december 13.

A dm-be rohantam is beszerezni, amikor megláttam, hogy árusítják. A testvére (a chocolate bar másolat) már megvan kb két éve, és azt imádom, így nem volt kérdés, hogy őt is be kell egyszer szereznem. Hát nem csalódtam benne sem. A metálos színek egyszerűen gyönyörűek. A nagy highligh arany is fantasztikus, a mattok jól teljesítenek. Egyedül a rózsaszín nem tökéletes így elsőre, de szerintem egy matt alapra felvíve az is jól kihasználható lesz, ha valami glitterszerűséget akarok :)
Egy átlagos napot szépen kibírnak (alappal), nyáron persze meg kell látnom, hogy mennyire tartósak.
Eddig ennyi pénzért hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Eddig ennyi pénzért hibátlan!

fanniblue

2017. szeptember 15.

Nagyon vártam erre a palettára, a barnás, karamellos színek nagyon jók benne :3
Alapvetően jól pigmentált és tartós színekről van szó, egyedül a rózsaszínes highlightal nem vagyok elégedett, ő sajnos nem hogy nem pigmentált, de az ecsetre sem mászik fel egykönnyen. A többi szín szépen felvehető, nem potyog.
Nagyon jó illatú a paletta, csokis :) Masszív is, nem könnyen szétszedhető, nagy a tükre, bár én nem használom.

Egyedül a highlight miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nagyon vártam erre a palettára, a barnás, karamellos színek nagyon jók benne :3

Egyedül a highlight miatt vonok le egy csillagot.

andaine

2016. november 24.

Szép pigmentált színek vannak benne,cuki a külseje. Mint ha 1 tábla csoki lenne :) Az illata...nem is számítottam rá...csoki illata van! Nagyon szuper,szép nagy tükör is van benne,ami nem elhanyagolható. 100% elégedett vagyok vele! A jobb alsó sarokban lévő szín pl tökéletes highlighternek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.