I Heart Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

A szemöldökök adnak keretet az arcnak, így rendkívül fontos hogy a sminkelés során ne feledkezzünk meg róluk. A I Heart Makeup Tint My Brows szemöldökszínező spiráljával színt és tartást adhatsz a szemöldökeinek. Használd a szemöldököd formázása és betöltése végén hogy a szemöldökszőreidet helyreigazítsd és megadd a végleges formájukat és színűket. A termék önmagában is használható mellyel gyönyörű természetes hatású szemöldököket kapsz.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
szoszike125

2016. május 27.

Imádom!Annyi szemöldökformázási módszert próbáltam már( ceruza, zselé, por, festék) de számomra ő a leghatékonyabb. Pár napja használom, de tökéletes kis terméknek gondolom. Tartós, száradás után egész nap ugyan úgy marad, ahogy reggel elkészítettem. Nem kell attól tartanom, hogy véletlenül odanyúlok és elkenődik. Ezzel a termékkel ez nem fordulhat elő. Számomra a spirálos kefe sem okoz problémát, de végén egy kis szemöldök ecsettel utána igazgatok mindig. Most úgy érzem megtaláltam az igazit szemöldökformázás terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Timpi

2016. február 23.

Hú de régen szerettem volna írni Róla. Nekem must have. :) Kettő is van,hogy ha az egyik elkavarodik... Gyorsan és egyszerűen tudok vele formát varázsolni. És tartós is. Ha vízálló lenne, azt hiszem,tízet rendelnék egyszerre :) Nem a legolcsóbb,de hónapokig elég nekem. Tutira újravevős nálam,és persze 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

nora.hajdu91

2015. december 13.

Amit szeretek benne: tényleg tartós,ha nem szedném le 2 napot is simán kibírna. (talán kipróbáltam,talán nem,nem fogom beismerni :D )

Amit nem: Az árnyalatok nem a legjobbak, vagy meleg barna,vagy pedig hideg fekete, szerintem nagyon kevés ember van akin ezek a színek jól mutatnak. Egyedül a világos szint sikerült eltalálni. Nekem éppen jó a medium a sötétbarna hajam és a meleg tónusú bőröm miatt,de még én is jobban szeretem inkább hidegebb,szürkés árnyalatú barnával a szemöldököm,szerintem természetesebb.
Ami másik negatívum,az a spirálkefe. Konkrétan egy szempillaspirál keféjét kapta,amit nagyon nem értek. Ha megpróbálná az ember használni, jut belőle mindenhová.
Szerintem,ha épp pink panda-ról vagy hasonló oldalról rendel az ember,ahol épp ajándékként lehet választani, akkor megér egy próbát,mert egy ferde tusecsettel nagyon szépen és gyorsan el lehet készíteni vele a szemöldököt, de az eredeti árát biztosan nem adnám oda érte,pedig nagyon-nagyon olcsó.

Update: Oké, én nem gondolom meg sokszor magam,de ma sikerült. Reggel nem volt időm rendesen kifesteni magam, és ilyenkor szeretem ha a szemöldököm rendben van, úgyhogy gondoltam átszaladok ezzel rajta, ha maszatos is leszek, mivel nincs rajtam alapozó, gond nélkül le tudom szedni. És ekkor történt a csoda, sehová máshová nem jutott belőle,gyönyörűen beszínezte és beállította a szemöldököm,és úgy is maradt egész nap. Plusz egy csillag, azt hiszem ő lesz az új sietős szemöldök-termékem ( ennek van értelme?:D), mindenesetre keresek tovább hasonlót jobb applikátorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

tuzki

2015. november 1.

Nem rossz nem rossz, de nekem az Etude House Color My Brows szemöldökspirálja sokkal jobban bejött. Alapvetően számomra nem szimpatikus a fej kialakítása, spirálosan veszik körbe a szálak a tengelyt és így nem eléggé egyenletes a felvitel vele. Sokat is vesz fel a festékből, és nagyon összetapasztja a szálakat. Ahogyan rászárad a festék meg is keményedik kicsit és tény hogy alaposan fixál, de nekem nem természetes annyira. A Medium árnyalat passzol, szép sötét barna, de tényleg vigyázni kell mennyit viszek fel belőle. Alapvetően nem rossz kis termék, kísérletezni nem volt rossz, de nem hiszem hogy újra venném. Az Etude House spirálja lényegesen természetesebb, könnyebben használható és árban sincs nagy különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.