I Heart Revolution

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 28.

Kiszerelés:   9,2 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

2019 Halloween kollekció

Kompakt arc- és test highlighter, extra finom aranyló csillámokkal, amelyek azonnali ragyogással látják el a bőrt. Használható visszafogott nappali és intenzív éjszakai sminkekhez is.

3 változatban kapható

Black Fairy

2020. január 1.

Pont a képen látható Eye scream árnyalatot használtam. A csomagolása nagyon tetszik, a szemgolyó puha, tök vicces nyomkodni (oké, ez elég rosszul hangzik), nagyon praktikus a tükör és nagyon nagy mennyiségű terméket kapunk nagyon jó áron, és még magába a termékbe is szemminta van nyomva.

A fénye sajnos nem túl feltűnő, porzik is, és még az én szinte áttetszően fehér bőrömön is fehér foltot hagy, ahova felkentem...Sajnos használat szempontjából nem épp előnyös darabról van szó, bár nagyon tartósan fent marad az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate